Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Naprawde przykre jest to ze mentalnie naszych piłkarzy leja Słabeusze.
Na papierze mamy bardzo dobrych piłkarzy tylko co z tego jak przychodzi co do czego a oni rozdaja prezenty na lewo i prawo a potem sa obsrani po pachy.
Lewy tez juz w kadrze nie dojezdza i sam przesiakł tym marazmem. Kiedys wziałby ich za fraki a teraz widac ze mentalnie w kadrze tez nie dojezdza.
Juz pomijam fatalne decyzje boiskowe kedziory bednarka czy zielinskiego oraz ta katastrofe Kaminskiego który mogł i powinien zamknac ten mecz.
Kur mac. Bez odbioru
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Gorzej. Brzeczka
0
@barcelonaLM A co z barażami? Jak to wyglada?
0
@Tomcio Sa jeszcze baraze xD
1
Jeszcze tylko remis z Wyspami owczymi,wpier od Albanii i wakacje...
1
Jestesmy dziadami
7
Kilauea
Kilauea to aktywny wulkan tarczowy położony na Big Island na Hawajach. Jest to jeden z najaktywniejszych wulkanów na ziemi. Jest to jeden z 5 wulkanów tworzacych wielka wyspe hawajów obok Mauna Kea,Mauna Loa,Hualalai i Kohala. Kilauea jest stosunkowo młodym wulkanem który wyłonił sie z pod tafli wody ok 100 tys lat temu. Wulkan ma 1222m n.p.m i składa sie głównie z bazaltu. Obecnie wulkan jest w trakcie niewielkiej erupcji efuzywnej w kraterze Halemaumau.
Kilauea posiada takze kaldere w której znajduje sie ww krater^^
Wszystkie wulkany hawajskie podobnie jak Yellowstone sa zasilane przez tzw plame goraca.
Według Hawajczyków Kilauea jest domem bogini Pele
Szacuje sie ze Kilauea moze miec od 600 do 300 tys lat.
Erupcja z 2018 roku była jedna z najsilniejszych i miała 3 stopien w skali VEI. Wówczas otworzyły sie conajmniej 24 szczeliny a fontanny lawy były olbrzymie. Podczas trwania erupcji lawa osuszyła m.in jezioro słodkowodne i zniszczyła ponad 700 domów.
Wulkany tarczowe podobnie jak Stratowulkany takze wybuchaja ze szczytu(rzadko) lecz w ich przypadku magma szuka takze innej drogi ujscia tworzac kanały z lawa które potem tworza szczeliny z których lawa wydostaje sie na powierzchnie
https://scx2.b-cdn.net/gfx/news/hires/2023/eruption-at-hawaiis-ki.jpg
https://images.axios.com/I2r9zoWJS3IVFCwB4KVKackQU7A=/104x0:1903x1012/1920x1080/2023/01/06/1672981286478.jpg
https://d9-wret.s3.us-west-2.amazonaws.com/assets/palladium/production/s3fs-public/styles/half_width/public/media/images/multimediaFile-3916.jpg?itok=bADETwOj
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @AssisMoreira
3
Miec takich piłkarzy i dostac 3-2 w dupe prowadzac 2-0 i prezentujac 3 gole rywalom
Skale żenadometru wypier w kosmos
2
Najwieksza kompromitacja 21 wieku?
Czy moze Łotwa lub Armenia?
1
@mekston Jak to brzmi xD
0
Post o Kilauea wrzuce pozniej bo utonie 2 morzu zasłużonego hejtu tych pipek
0
Dlaczego nasi piłkarze w repce to takie ameby umysłowe. Ktos mi to wyjasni?
0
Zabawne bo teraz jest realna szansa ze nie awansujemy z tej grupy xD
1
Hahahahaha Kompromitacja
0
@Marcelinho99 Głowa boli?
0
@TheNekro94 Beda jaja jak skonczyny na 3 miejscu xD
0
Bednarek i Zielinski to powinni wracac na piechote do kraju.
Na tym poziomie tak sie skompromitowac...
5
Niemcy od 2014 to straszna mizeria. Niby pokolenie maja fajne a przychodzi turniej i rywale im robia traktat wersalski
0
Ta kamera to kur dramat jest.
4
Oby bez kompromitacji.
Szybkie 10-0 i do domu.
0
@FcPortoFan1999 Skorża musi dostac kiedys kadre.
9
@arasz1819 A ktos sie czegos innego spodziewał? Zobacz jak grała jego portugalia.
Nadal to jest 2x lepszy fachowiec niz kumpel fryzjera
2
Chciałoby sie zaspiewac Ode ale szybko z rowerka by spadła apropos trwajacej telenoweli pt Powrót Neymara part 10.
Nie Dla Neymara!
3
Wieczorkiem post o Kilauei. w zasadzie to po meczu ok 23 xd
0
@Rust_Cohle
2
@barcanawieki Haha z takim składem to oni powinni spokojnie do finału dojsc. Problem w tym ze Ronaldo sama obecnoscia niszczy ta ekipe
1
@Emhyr Przeciez nie bedzie pracował tam gdzie psy dupami szczekaja
6
@Adran360 Cóż jak sie poscielisz tak sie wyspisz. Kwestia czasu było kiedy kostucha sie wybierze na szkolna 17
0
@Criss18Barca Mozliwe ze przedawkował ale samobój nie jest taki nie realny.
To uniwersum jakkolwiek smieszne by nie było to patologia. Wiec wszystko jest mozliwe
6
Dlaczego sejm jest okrągły?
A widziałeś kiedyś kwadratowy cyrk?