Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szkutnik91 Tez bedzie znikac?
5
@tristan87 Zniszczył twittera zaczyna sie za Ramble zabierac.
2
Najpierw Musk niszczy twittera a potem kolej na LaBambe?
A idz w pi znaczy sie lec pan w kosmos i nie wracaj
0
@Fabik87 Dopiero to odkryłes?
0
@Chucky No nie pykło bo dementowano to wczoraj kilka razy i ten awatar nie jest bezczeszczeniem symbolu narodowego
https://www.rp.pl/dobra-osobiste/art1701521-prokuratura-transparent-z-orlem-na-teczowym-tle-nie-zniewaza
1
@Mario96w Oszukała wszystkich. To zła kobieta jest
0
@Rust_Cohle Panie nie na jakims a na Indianie :/
1
Oby ten nowy Indiana nie był skokiem na nostalgie. Chce sie wybrac ale mam obawy ze moge sie rozczarowac
2
Cos dla fanów Green Day
Holiday vs Boulvar of broken dreams
Jesus of subburbia vs 21 guns
Bang Bang vs Back in the USA
American Idiot vs Revolution Radio
Still Breathing vs Know your enemy
Wake me up when september ends vs 21 century breakdown
Too dumb to die vs Homecoming
Osobiscie wybrałbym;
Holiday
Jesus of subburbia
Back in the USA
American Idiot
Still breathing
Wake me up
Homecoming
6
@Cygan BRC Boże człowieku zaraz przez ciebie migreny dostane.
Masz prawo do swojego zdania które według mnie jest zwyczajnie ograniczone. Spłycasz definicje rodziny do zwiazku mezczyzny z kobieta a rodzina to cos wiecej.
Czemu ludzie innej orientacji według twojego kryterium nie moga nazywac sie rodzina? Liczy sie uczucie a nie płec.
1
@Cygan BRC Nie pasuje mi twoje myslenie a nie twoje zdanie. Rodzina to 2 osób które sie kochaja i płec nie powinna miec tu znaczenia.
Kur chłope duzo mozna stwierdzic na twoj temat wchodzac głeboko w historie postów i na tej podstawie sobie wyrobiłem o tobie zdanie. Jestes ograniczony w kwestii rodziny a w zasadzie w kwestii jej definicji
0
@Cygan BRC Przeciez to ty pierwszy zrobiłes xd.
6
Musk to chyba na łeb upadł. Po co sie meczyc niech od razu rozdupcy w cholere twittera a nie zamecza ludzi swoimi durnymi pomysłami
2
@Mario96w Oczywiscie ze tak. To powinien byc proces który powinien troche potrwac.
Powinno sie edukowac ludzi tak by nie dochodziło do pietnowania i linczowania osób innej orientacji.
Niestety to jest nierealne w polsce gdzie 2 strony polityczne wykorzystuja to do swojej kampanii.
0
@Cygan BRC Wystarczy wejsc w profil i poczytac by to stwierdzic. Masz bardzo ograniczone myslenie w tej kwestii i zaden argument nic tu nie da
2
@Mario96w No wiadomo ze nie zrobia ale adopcja czemu nie? Niestety naszs społecznosc jest taka ze dziecko miałoby piekło w szkole w zwiazku z tym.
3
@Cygan BRC Bo masz siano w głowie.
6
@Cygan BRC Alez ty prostak jestes. @Moderacja wezcie go w koncu z tej strony
17
@Cygan BRC Rozumiem ze piłkarki barcelony bedace w zwiazku nie moga sie nazwac rodzina bo sa tej samej płci? Głupota jak dla mnie. Rodzina nie powinna oznaczac tylko zwiazku mezczyzny i kobiety.
4
Jak mawiał poeta róbta se co chceta.
Osobiscie nie przeszkadzaja mi teczowe awatary. Sam jestem za tym by osoby innej orientacji miały troche wiecej praw m.in do adopcji dzieci czy małżenstw.
Jednak trzeba tez szanowac zdanie drugiej strony której moze to zwyczajnie przeszkadzac. Najlepszy byłby kompromis ale niestety to w tak podzielonym kraju jest nie realne.
Najgorsze jest to ze popadamy ze skrajnosci w skrajnosc zamiast sprobowac osiagnac jakis kompromis.
Narzucanie innym sposobu myslenia mniejszosci do niczego nie doprowadzi a tylko zaogni trwajacy konflikt.
Szkoda zwyczajnie osób które po prostu chca zyc normalnie a sa wciagani w polityczna wojenke 2 stron.
Róbmy dzieci a nie wojne.
0
@Zawsze_Wierny Oho ekspert sie odezwał
0
@Herato Poka to xd
2
@Danny Gaucho Oj ja nie z tych xd.
W zyciu fajki nie paliłem o innych tego typu rzeczach nie wspominajac. Z uzywek alkohol a i to sporadycznie bo leki etc
9
@gumaz Spanie :]
10
Pacyficzny Pierscien Ognia
https://pubs.usgs.gov/gip/dynamic/fire.html
Jest to region na czesci oceanu spokojnego w którym wystepuje niewiarygodnie długi ciag wulkanów i obszarów gdzie wystepuje ok 90% wszystkich trzęsien ziemi. Obszar ten ma 40000km długosci oraz ok 500km szerokosci.
Pacyficzny pierscien ognia obejmuje wulkany z Andów,zachodniej czesci ameryki północnej,wysp Japonskich,Aleuckich,Azji południowo wschodniej czy nowej zelandii
Wiekszosc wulkanów z Ring of Fire powstaje w wyniku subdukcji czyli zjawiska gdzie jedna z płyt tektonicznych jest wsuwana pod druga. Topiac sie płyta produkuje magme która pozniej szuka ujscia ku górze tworzac wulkan. 3/4 wulkanów na ziemi znajduje sie w tym rejonie.
Trzeba jednak pamietac ze sa miejsca gdzie wulkany powstaja w inny sposób mowa o plamach goraca które sa odpowiedzialbe m.in za wulkanizm w Yellowstone oraz Hawajach.
W regionie pacyficznego pierscienia ognia znajuje sie moje ulubione pasmo górskie a mianowicie Góry Kaskadowe w którym znajduja sie tacy wulkaniczni celebryci jak St Helens czy Rainier.
Własnie w tym rejonie dochodziło do najsilniejszych erupcji we współczesnej historii. Wymienmy kilka z nich:
Pinatubo-Filipiny-VEI 6
St Helens-USA-VEI 5
Novarupta-USA-VEI 6
Krakatau-Indonezja VEI 6
Tambora-Indonezja VEI 7
Hunga Tonga-Tongo-VEI 6
Lista ciekawych wulkanow w obrebie pacyficznego pierscienia ognia:
St Helens
Rainier
Novarupta
Fuji
Pinatubo
Mayon
Popocatepetl
Krakatau
Tambora
Lascar
Villarica
Sakurajima
Hunga Tonga
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @kamyk_23
0
@Emhyr Odroczona pensja?
0
@Castro Celowo tak poustawiałem. Wszystkie te piosenki sa topowe.
Najbardziej zal było wybierac miedzy In the end a numb
2
Cos dla fanów Linkin Park
In the end vs numb
crawling vs what ive done
castle of glass vs leave out all the rest
faint vs lost in the echo
lost vs breaking the habbit
burn it down vs the catalyst
roads untraveled vs new divide
heavy vs papercut
Ja osobiscie wybieram
Numb
Crawling
Castle of glass
lost in the echo
lost
the catalyst
roads untraveled
heavy
0
Nara Umtiti. Skłamałbym gdybym powiedział ze było miło.
Sam zaprzepascił sobie kariere
2
@Borneo Co to za potega jak nie potrafi zrobic porzadku z dzikusami co swoj kraj dewastuja?