Szogun89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to już było :)
A czy wróci? Zobaczymy.
0
Niech administratorzy zrobią ankietę na stronie na temat podpisania kontraktu przez Valverde :)
3
Neymara od sezonu 15/16 gdy nie był już piłkarzem tylko ,,gwiazdą"
0
Powiem ci że jak by on nic kompletnie nie wygrał i został to byłoby śmieszne. Wyszło by na to że CdR to wystarczające osiągnięcie by trenować Barce 3 lata.
0
Coś w tym jest.
0
Wiedźmin to gra którą się będzie przechodziło 20 raz . A i tak będzie wciągała tak samo jak za pierwszym razem :D
0
A LM w tym roku wygrało City :D
0
To z przyzwyczajenie. Ludzie tutaj lubią się ze mną kłócić...
0
To nie miało być do niego^^
0
Jak wygrają to będziesz tak zajęty świętowaniem że zapomnisz o hejterach.
0
On nie poleci :(
0
Wiem o tym. Tb to jak woda na młyn.
6
Poświęćmy minutę ciszy ku temu smutnemu wydarzeniu.
1
Hehe...jednak nie to nie śmieszne.
0
Ludzie mnie wyzywają od Trolli tylko dlatego że nie lubię Bartomeu i Valverde.
Precz z ocenianiem przez innych użytkowników!
Tylko dlatego że mają inne poglądy.
0
Jak ten gość wgl mógł zostać trenerem tej drużyny...
3 lata w 1/4. To będzie katastrofa.
7
Niech się skończy ten koszmar wkońcu.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A ile kg masz teraz i przy jakim wzroście? Chodzi ci o masę na siłkę?
11
Widzę że Barca sprowadza Kapitana Tsubase :)
0
Mam tak samo.
1
Fajnie jak chociaż kilku z nich będzie grało u nas w przyszłości.
0
Z kim może grać Barca w 1/4?
4
Ja to chyba odejdę i wrócę za te kilka lat :D
1
Spokojnie. W tym Roku Real nie ma szans za tytuł. Oni ledwo potrafili ograć Ajax.
City Juve i Barca ich zweryfikują w dalszej części rozgrywek.
0
Bo Real jest nieskuteczny w klasykach xD
0
Tak tak tak.....wszyscy najlepsi oprucz Duńczyka bo go porównałem do Cou który gra źle a kosztował 160 mln....
0
Nieprzypominaj. Bo normalnie to było niepojęte. Ten dwumecz nie miał prawa się tak skończyć gdyby nie sędziowie.
4
Z EV napewno......
2
Naprawde zaje..... się ogląda gre Eriksena dzisiaj.
Szkoda że Barca wybrała Cou no ale wtedy Philippe był na poziomie Duńczyka. Teraz niestety Coutinho w strasznym dołku a Eriksen dalej gra swoje. Wielkie brawa dla Duńczyka.