0

Ale to już było :)
A czy wróci? Zobaczymy.

0

Niech administratorzy zrobią ankietę na stronie na temat podpisania kontraktu przez Valverde :)

3

Neymara od sezonu 15/16 gdy nie był już piłkarzem tylko ,,gwiazdą"

0

Powiem ci że jak by on nic kompletnie nie wygrał i został to byłoby śmieszne. Wyszło by na to że CdR to wystarczające osiągnięcie by trenować Barce 3 lata.

0

Coś w tym jest.

0

Wiedźmin to gra którą się będzie przechodziło 20 raz . A i tak będzie wciągała tak samo jak za pierwszym razem :D

0

A LM w tym roku wygrało City :D

0

To z przyzwyczajenie. Ludzie tutaj lubią się ze mną kłócić...

0

To nie miało być do niego^^

0

Jak wygrają to będziesz tak zajęty świętowaniem że zapomnisz o hejterach.

0

On nie poleci :(

0

Wiem o tym. Tb to jak woda na młyn.

6

Poświęćmy minutę ciszy ku temu smutnemu wydarzeniu.

1

Hehe...jednak nie to nie śmieszne.

0

Ludzie mnie wyzywają od Trolli tylko dlatego że nie lubię Bartomeu i Valverde.
Precz z ocenianiem przez innych użytkowników!
Tylko dlatego że mają inne poglądy.

0

Jak ten gość wgl mógł zostać trenerem tej drużyny...
3 lata w 1/4. To będzie katastrofa.

7

Niech się skończy ten koszmar wkońcu.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A ile kg masz teraz i przy jakim wzroście? Chodzi ci o masę na siłkę?

11

Widzę że Barca sprowadza Kapitana Tsubase :)

0

Mam tak samo.

1

Fajnie jak chociaż kilku z nich będzie grało u nas w przyszłości.

0

Z kim może grać Barca w 1/4?

4

Ja to chyba odejdę i wrócę za te kilka lat :D

1

Spokojnie. W tym Roku Real nie ma szans za tytuł. Oni ledwo potrafili ograć Ajax.
City Juve i Barca ich zweryfikują w dalszej części rozgrywek.

0

Bo Real jest nieskuteczny w klasykach xD

0

Tak tak tak.....wszyscy najlepsi oprucz Duńczyka bo go porównałem do Cou który gra źle a kosztował 160 mln....

0

Nieprzypominaj. Bo normalnie to było niepojęte. Ten dwumecz nie miał prawa się tak skończyć gdyby nie sędziowie.

4

Z EV napewno......

2

Naprawde zaje..... się ogląda gre Eriksena dzisiaj.

Szkoda że Barca wybrała Cou no ale wtedy Philippe był na poziomie Duńczyka. Teraz niestety Coutinho w strasznym dołku a Eriksen dalej gra swoje. Wielkie brawa dla Duńczyka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?