0

Dokładnie :D

0

Fekir ma podobno nie grać.

0

To się nie może udać...

0

XD złośliwy komentarz. I tak nie dostaniesz poleceń.

8

Mecz życia. Jak bym widział R10 w najlepszych latach. Niesamowita szybkość i zwinność A te no look pass.....mistrzostwo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wiesz co. Ważne jest to kogo kupujesz. Było wiele lepszych opcji na każdą pozycję i to w podobnych pieniądzach.

0

Skąd wiesz czy EV zostanie wgl? Nic nie jest pewne. To że podpisał kontrakt nic nie znaczy.

0

Liczę że Puig dołączy do 1 drużyny od lipca.

0

W Levante albo Saragossie :D

1

Odejdzie po 1/8 Z Lyonem i 1/2 Z Realem

0

Zawsze można pomażyć :D

3

De Jong Alenia Puig
Cóż to będzie za pomoc :D

0

Nie przegrywamy 3-0 w lidze bo z Valverde na ławce nawet się nieda tyle przegrać. Barca gra za bardzi defensywnie by tak słabe zespoły nas tyle ograły.
4:0 z PSG 3:0 Z Juve i 3:0 Z Romą nie dają ci do myślenia że coś z Barcą jest nie tak ? Tu już nawet nie chodzi o porównania do zespołów ale o sam fakt że co roku powtarza się ta sama historia i nikt nie wyciąga wniosków że obecna kadra nieda nam LM

0

Z Romą też miało być łatwo.

0

Nie będę się z tb kłócił bo i tak każdy będzie mówił swoje. Ale radzę ci mieć trochę więcej szacunku do innych klubów. Bo to City było w 1/2 LM A nie my
Bo to LFC było w finale LM A nie my
Bo to Real wygrał LM A nie my i do tego niewiadomo jak się skończy 1/2 CdR
I Juventus gra tak średnio?
Dobra my zremisowaliśmy ledwo z ATM no to teraz zobaczymy co Juve z nimi zagra i się przekonamy czy jest takie średnie. Jestem kibicem Barcy od ponad dekady ale umiem przyznać że inne kluby grają obecnie ładniej i lepiej od nas.

1

Nie.

0

Lyon zweryfikuje wszystko. Jak 1/8 nie przejdą to będzie dramat.

0

Ty serio nie widzisz naszej gry ? Przecież np City czy Juve jest obecnie na innym poziomie jeśli chodzi o konstruowanie akcji. A nasze słabości maskuje Messi. Popatrz co by było gdyby nie grał. On jako jedyny stwarza zagrożenie. By akcja miała sens u nas to piłka musi przejść przez Leo. A w City? Bruyne Gundogan jeden Silva drugi Silva. W Innych klubach to samo.

0

Jak tak popatrzę na Cou a na De Bruyne i znowu na Cou i na Eriksena. To on narazie gra jak by kosztował 20mln A nie 160. Niestety :/

0

Stwierdził bym nawet że Benzema to najlepiej grający piłką w ataku pozycyjnym ŚN na świecie

1

Martwi mnie ta 1/8 :/

0

Barca nic z tego niema. Więc średnie pocieszenie.

0

Nazwiska? Nie przesadzaj. Rozumiem sympatię to klubu i co za tym idzie jego piłkarzy ale my wcale oprucz Messim to nikim innym nie straszymy.

0

Benzema nigdy gorszy od Suareza piłkarsko nie był. Skoro tyle lat gra już w Madrycie. Poprostu niekiedy piłka nie chce wpadać tak jak to miało miejsce u niego w poprzednim sezonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Panie 4-0 to mogło być 5 lat temu. Teraz to pan się ciesz że nie przegrywamy :)

1

Messi to powinien sobie pobiegać na treningu trochę. Bo jest coraz wolniejszy.

0

Dokładnie.

1

Ja czytam la Ramble . Zamiast patrzeć jak grają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?