Szogun89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie :D
0
Fekir ma podobno nie grać.
0
To się nie może udać...
0
XD złośliwy komentarz. I tak nie dostaniesz poleceń.
8
Mecz życia. Jak bym widział R10 w najlepszych latach. Niesamowita szybkość i zwinność A te no look pass.....mistrzostwo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wiesz co. Ważne jest to kogo kupujesz. Było wiele lepszych opcji na każdą pozycję i to w podobnych pieniądzach.
0
Skąd wiesz czy EV zostanie wgl? Nic nie jest pewne. To że podpisał kontrakt nic nie znaczy.
0
Liczę że Puig dołączy do 1 drużyny od lipca.
0
W Levante albo Saragossie :D
1
Odejdzie po 1/8 Z Lyonem i 1/2 Z Realem
0
Zawsze można pomażyć :D
3
De Jong Alenia Puig
Cóż to będzie za pomoc :D
0
Nie przegrywamy 3-0 w lidze bo z Valverde na ławce nawet się nieda tyle przegrać. Barca gra za bardzi defensywnie by tak słabe zespoły nas tyle ograły.
4:0 z PSG 3:0 Z Juve i 3:0 Z Romą nie dają ci do myślenia że coś z Barcą jest nie tak ? Tu już nawet nie chodzi o porównania do zespołów ale o sam fakt że co roku powtarza się ta sama historia i nikt nie wyciąga wniosków że obecna kadra nieda nam LM
0
Z Romą też miało być łatwo.
0
Nie będę się z tb kłócił bo i tak każdy będzie mówił swoje. Ale radzę ci mieć trochę więcej szacunku do innych klubów. Bo to City było w 1/2 LM A nie my
Bo to LFC było w finale LM A nie my
Bo to Real wygrał LM A nie my i do tego niewiadomo jak się skończy 1/2 CdR
I Juventus gra tak średnio?
Dobra my zremisowaliśmy ledwo z ATM no to teraz zobaczymy co Juve z nimi zagra i się przekonamy czy jest takie średnie. Jestem kibicem Barcy od ponad dekady ale umiem przyznać że inne kluby grają obecnie ładniej i lepiej od nas.
1
Nie.
0
Lyon zweryfikuje wszystko. Jak 1/8 nie przejdą to będzie dramat.
0
Ty serio nie widzisz naszej gry ? Przecież np City czy Juve jest obecnie na innym poziomie jeśli chodzi o konstruowanie akcji. A nasze słabości maskuje Messi. Popatrz co by było gdyby nie grał. On jako jedyny stwarza zagrożenie. By akcja miała sens u nas to piłka musi przejść przez Leo. A w City? Bruyne Gundogan jeden Silva drugi Silva. W Innych klubach to samo.
0
Jak tak popatrzę na Cou a na De Bruyne i znowu na Cou i na Eriksena. To on narazie gra jak by kosztował 20mln A nie 160. Niestety :/
0
Stwierdził bym nawet że Benzema to najlepiej grający piłką w ataku pozycyjnym ŚN na świecie
1
Martwi mnie ta 1/8 :/
0
Barca nic z tego niema. Więc średnie pocieszenie.
0
Nazwiska? Nie przesadzaj. Rozumiem sympatię to klubu i co za tym idzie jego piłkarzy ale my wcale oprucz Messim to nikim innym nie straszymy.
0
Benzema nigdy gorszy od Suareza piłkarsko nie był. Skoro tyle lat gra już w Madrycie. Poprostu niekiedy piłka nie chce wpadać tak jak to miało miejsce u niego w poprzednim sezonie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Panie 4-0 to mogło być 5 lat temu. Teraz to pan się ciesz że nie przegrywamy :)
1
Messi to powinien sobie pobiegać na treningu trochę. Bo jest coraz wolniejszy.
0
Dokładnie.
1
Ja czytam la Ramble . Zamiast patrzeć jak grają.