0

Też prawda xD

0

Powiem ci że Amerykanie mogą to popsuć ale zobaczymy.

0

To na Netfliksie?

0

RDR2 niema sensu już stawiać z W3 bo to 3 lata różnicy w produkcji. Ewentualną kontynuację wiedźmina będzie można prędzej porównać.

0

Kto czeka z niecierpliwością na kolejnego Wiedźmina ? :D

0

Grałem. Nie będę porównywał bo tam niema otwartego świata. Chodź napewno GoW > AC

2

Właśnie ograłem całe AC Odysey i muszę powiedzieć że zaczynam wątpić że kto kolwiek zbliży się poziomem do Wiedźmina 3.

1

Ok. Już jest Lenglet na twoje miejsce :D

0

Oki. Więc gramy dalej :D

0

Koniec fabuły w AC Odysey to moment gdy spotykamy się wszyscy na tej skale. Czy są jeszcze później jakieś misje ?

2

Wszystko.

0

Oglądał ktoś Real ? Jak zagrali? Tylko obiektywnie.

0

Jak dla mnie jest lepszy od Arthura jesli chodzi o gre do przodu.

0

Chodziło mi o coś innego ;)

2

Katalonia po raz kolejny tryumfuje nad Madryckim....(dokończ wedle uznania).

2

Ramos A co to się stało ? Skąd to zwątpienie?

0

Real przegrywa z Gironą 2-1 A za chwilę koniec spotkania.
No to śpiewamy. Adios la la liga Adios Adios la la liga Adios !!!!

0

Wiesz może jaka jest liczba wszystkich kontuzji Vermalena?

0

Nie spodziewał bym się.

0

Czy zawodnikiem MMA może zostać każdy bez względu na talent ? Umiejętność przychodzą po latach treningu czy potrzebne jest ,,to coś" ?

1

Nie rób sobie nadziei . Mamy Dembele wiec sprawa skrzydła jest zamknięta na dekadę . VeB!

0

AC Odysey albo Dark Souls 3

0

Nie dobrze. Turas zawsze pomagał Realowi Madryt

1

Nie poradził by sobie nigdzie. Gdzie niema Xaviego i Iniesty ;)

2

Messi który nie grał nigdy w BPL :D

1

Jak dla mnie to od trzech lat od stycznia do maja gramy słabo.

9

Niewyobrażalny talent który został zmarnowany. Być może mógł być lepszy od prawdziwego Ronaldo

1

Ja również. Cain to dla mnie drugi najlepszy ciężki w historii oczywiście zaraz po Emelianenko :D

1

Skoro teraz Cro Cop jest w Bellatorze to powinni zrobić walkę Fedor vs Cro Cop 2

0

Tak z Royem Nelsonem po raz 2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?