Szogun89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też prawda xD
0
Powiem ci że Amerykanie mogą to popsuć ale zobaczymy.
0
To na Netfliksie?
0
RDR2 niema sensu już stawiać z W3 bo to 3 lata różnicy w produkcji. Ewentualną kontynuację wiedźmina będzie można prędzej porównać.
0
Kto czeka z niecierpliwością na kolejnego Wiedźmina ? :D
0
Grałem. Nie będę porównywał bo tam niema otwartego świata. Chodź napewno GoW > AC
2
Właśnie ograłem całe AC Odysey i muszę powiedzieć że zaczynam wątpić że kto kolwiek zbliży się poziomem do Wiedźmina 3.
1
Ok. Już jest Lenglet na twoje miejsce :D
0
Oki. Więc gramy dalej :D
0
Koniec fabuły w AC Odysey to moment gdy spotykamy się wszyscy na tej skale. Czy są jeszcze później jakieś misje ?
2
Wszystko.
0
Oglądał ktoś Real ? Jak zagrali? Tylko obiektywnie.
0
Jak dla mnie jest lepszy od Arthura jesli chodzi o gre do przodu.
0
Chodziło mi o coś innego ;)
2
Katalonia po raz kolejny tryumfuje nad Madryckim....(dokończ wedle uznania).
2
Ramos A co to się stało ? Skąd to zwątpienie?
0
Real przegrywa z Gironą 2-1 A za chwilę koniec spotkania.
No to śpiewamy. Adios la la liga Adios Adios la la liga Adios !!!!
0
Wiesz może jaka jest liczba wszystkich kontuzji Vermalena?
0
Nie spodziewał bym się.
0
Czy zawodnikiem MMA może zostać każdy bez względu na talent ? Umiejętność przychodzą po latach treningu czy potrzebne jest ,,to coś" ?
1
Nie rób sobie nadziei . Mamy Dembele wiec sprawa skrzydła jest zamknięta na dekadę . VeB!
0
AC Odysey albo Dark Souls 3
0
Nie dobrze. Turas zawsze pomagał Realowi Madryt
1
Nie poradził by sobie nigdzie. Gdzie niema Xaviego i Iniesty ;)
2
Messi który nie grał nigdy w BPL :D
1
Jak dla mnie to od trzech lat od stycznia do maja gramy słabo.
9
Niewyobrażalny talent który został zmarnowany. Być może mógł być lepszy od prawdziwego Ronaldo
1
Ja również. Cain to dla mnie drugi najlepszy ciężki w historii oczywiście zaraz po Emelianenko :D
1
Skoro teraz Cro Cop jest w Bellatorze to powinni zrobić walkę Fedor vs Cro Cop 2
0
Tak z Royem Nelsonem po raz 2.