Szogun89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wątpię w zwycięstwo w LM
Ale wierzę w dublet.
1
To było pytanie retoryczne
0
Wspaniałe ekwilibrystyczne uderzenie ;D
1
Depay jak najbardziej by mógł przyjść.
0
Kim może być ten zawodnik? Jak myślisz ?
0
A jakie szanse mają nasi na wspaniały tryumf w tym że turnieju ? :D
5
Oni usuwają wszystko ,,bo Tak,,
0
Rozumiem że każdy ma swoje zdanie. Ale no jednak Ronaldo to Ronaldo i napewno czysto teoretycznie dał by więcej jakiemukolwiek klubowi niż Neymar.
0
Mocniej od Neya :D
0
No i dobrze. Wolał bym tu CR7 niż tego nurka :)
0
Napewno nie robi tyle co Ronaldo ;)
0
Nigdy go już nie zobaczysz w Barcelonie :)
0
CR7 to inna liga niż Neymar.
Porównujesz tytana pracy do Brazylijczyka?
0
I gdzie niby pójdzie? Do Realu który za chwilę kupi Hazarda?
2
Dembele 22 lata
Neymar 27 i ma 5 letni kontrakt z PSG które go nie sprzeda. Brazylijczyk jest na straconej pozycji. Poza tym Dembele jest MŚ i gra w Barcelonie.
2
Dembele to przyszłość A Neymar to przeszłość piłki nożnej.
1
Lyon 2-2 Barca
Live 3-1 BM
1
Dembele I Vidal.
0
Ale Cisza.
0
No w ostatnich 3 sezonach tak. Wcześniej jak grał to kozak był ale lata lecą.
0
Nie rozumiem tego. Dlaczego jak mowa o tym sporcie to tylko Sasha i Sasha. Jest wiele wybitniejszych zawodniczek w tej dyscyplinie :D
0
Spokojnie. Ekipa EV zweryfikuje Real i Miernicia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
104 :D waga ciężka. Jak by dobrze poszło to bym mógł być gabarytów Ngannou Overrema albo JDS
Tylko mi tych centymetrów brakuje :/
2
A tych asyst to ma tyle w ostatnim roku co Eriksen w miesiąc lub dwa :D
0
Mam 187 cm ale chcem więcej bo to do MMA. Chodzi mi głównie o zasięg który jest większy im wyższy jesteś.
3
Niema kriszcziano ale jak To? A gdzie najlepszy na świecie Chorwat? XD
0
Ma 5 pokoji salon kuchnie i 2 łazienki. Jesli ci się podoba to warto udać się na oględziny :D
0
Mam pytanie. Zdążyło się by ktoś z was urósł wyższy po 18 roku życia?
0
Cyberpunk nie mój klimat :D ale może kiedyś kupie , zobaczymy.