Szogun89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Verratiego odrazu bo za godzinę lub dwie będzie nasz :'D
0
Wiesz co to ironia?
0
Rakitić. Cb to tu się nie spodziewałem.
0
Młody i dobry jest jak na swój wiek.
Ale jak mnie ktokolwiek zapyta kogo do pomocy. To zawsze napisze Eriksen. Duńczyk jest najlepszy od kilku lat. Real pewnie go nam zabierze znając nasz zarząd.
0
To proste. Chłopak nie wytrzymał psychicznie. Odejdzie w lato w tym lub w przyszłym roku. I tak będzie najlepiej dla obu stron. Podstawową rzeczą teraz powinno być zakontraktowanie Eriksena na jego miejsce bo potrzebny nam topowy ŚPO A Duńczykowi kończy się kontrakt wiec będzie do wyciągnięcia za trochę ponad 100mln. Można by było dać Coutinho Spurs w rozliczeniu za fenomenalnego Duńczyka który to już 4 sezon z rzędu czaruje w PL i razem z Allim Kanem i Sonem jest motorem napędowym ekipy z Wembley(tymczasowo).
0
Jak mu dadzą dużo siana to może odejść. Jest wielu innych na jego miejsce więc jest mi to obojętne czy odejdzie czy zostanie.
5
10000 razy lepiej kupić Eriksena. Przynajmniej będzie miał kto Coutinho zastąpić.
2
Pepe A nie Jović xD to już wolę tego Gomeza.
5
Luka Jović!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Adios!!!! Nie będę tęsknić. Czas na nowy rozdział naszego klubu. I przede wszystkim lepszy!
0
Chili jakieś ?
2
Standardowo - Pizza
0
Jak dla mnie on ostatnimi 2 sezonami przekreślił cały swój pobyt tutaj( dla mnie) 1 LM nie zrehabilituje tego co on wyprawia w LM na wyjazdach od 2016 roku.
15
Widziałeś może jak miał pretensje do Dembele w meczu z Lyonem ?
To był szczyt hipokryzji.
1
Chodź by Suarez nie strzelił przez rok. I tak będzie grał ku uciesze wszystkim klubom Europy. ATM Juve i Romą coś o tym wiedzą.
0
Kibice Realu by tego nie wytrzymali gdyby miał talent podobny to tego taty :D
13
Mimo wszystko dobra opcja na 2-3 sezony.
2
To jest ten Barceloński Roberto Carlos ? :D
0
Ja bym nie odpuścił. Są rzeczy ważne i ważniejsze :'D
0
Jest dobry wiec nie trafi tutaj. Bo Barca zawsze wybiera gorsze opcje.
1
Haha ;D
0
Kolego coś cie ominęło.
0
Na 19/20 mamy elegancką szachownice. Ciekawe co wymyślą na 20/21? Może romby? :D
0
I cyk brameczka Rebicia
Już 4-1
0
Kupmy obydwu to nam jakiś rabat dadzą :D
0
I poco ta złośliwość ?
0
Piła 1-8 albo Hellraiser (ten najnowszy) :D
0
Mnie to nie śmieszy. Ale różni ludzie różne gusta.
0
Kiedy mogą pojawić się przecieki na potencjalny wygląd naszej koszulki na sezon 20/21?