0

To nwm. Jakiś sposób by można było w łatwy sposób wszystkich zweryfikować. W obecnej formie serwisu każdy ma tzw maskę za którą się kryje i jest anonimowy. Wtedy prowokuje innych bo jest bezkarny. Poza Tym wiesz że inaczej się pisze jak się coś pisze jako osoba A co innego jako gość z Nickiem którego nikt w realu nie pozna bo nie wiadomo kto to jest.

0

Trudno :D

0

Ja bym wprowadził połączenie z FB.
Wtedy każdy by wiedział kto jest kim i by skończyło się cwaniakowanie i obrażanie użytkowników co by napewno pomogło w porządku na stronie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czego oni oczekiwali? Że będzie grał jak Puyol strzelał jak Koeman i główkował jak Ramos? Ludzie on nie grał kilka miesięcy w piłkę.

1

Będąc szczerym to obejrzałem w życiu może 10-15 meczów Ligi Polskiej i jak dla mnie mogą się nazywać jak chcą bo i tak nigdy nikomu z naszej ligi która jest słaba nie kibicowałem i nie będę kibicował. Wiem że teraz jest Lech Poznań A co było kiedyś niema dla mnie znaczenia bo jak mówię nie kibicuje nikomu. Poprostu cieszę się że Legia wkońcu przegrała bo starczy im tych mistrzostw niech sobie powygrywa je ktoś inny.

0

Kolega wyżej mi już wytłumaczył. Możesz usunąć komentarz.

2

Lech Poznań!

1

Kończy się kontrakt duńskiej gwieździe. Można by było włączyć Cou w transakcje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gdybym ja miał wybierać to postawił bym na Keomana A z takich mało realnych to J.Loewa albo R.Martineza

0

jestem przekonujący wiec wiadomo że tak będzie :)

2

Śmiej się śmiej. Kolejny trener przyjdzie wtedy zobaczymy.

0

To ten co umie kopać tylko lewą nogą ?

0

4-3-3 tak zostałem wychowany :D
Od czasów Rajkarda tak było i tak powinno zostać.

0

Co ten Dembele. Roni by to lepiej zrobił.

0

Jak najbardziej. Na miejscu Leo zaczął bym się zastanawiać nad pewnymi rzeczami.

0

Ja tam do końca kariery Eriksena będę żałował że on u nas nie grał nigdy. To jest jeden z tych piłkarzy którzy są stworzeni do Barcy.

0

Eriksen nawet na skrzydle zagrał by lepiej od Cou.

0

Eriksen to piłkarz Ajaxu! To jest ta sama logika piłki co u nas. Więc o czym ty mówisz gościu. Najpierw obejrz mecze Spurs. Bo nikt mi nie wmówi że Cou jest obecnie chociaż w połowie tak dobry jak Eriksen.

7

I gdzie teraz są ci co pisali że Coutinho lepszy od Eriksena?
Barca powinna kupić Duńczyka zamiast tersz grać w 10 bo można powiedzieć że Coutinho niema z nami na boisku.

1

Coutinho to na trybunach siedzi ?

1

Wszyscy tylko jadą po Leo. A on po raz kolejny ich ucisza. Brawo Messi!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sevilla pokazuje jak się gra.

5

To najlepszy komentator w Canal +
Ma największą wiedzę o lidze hiszpańskiej.
A ty mówisz że ci jego r przeszkadza......

0

Niebede rozpowszechniał takich treści. Szkoda słów na takich użytkowników.

0

Pokazałeś tylko brak kultury.
Edit: Co usunołeś? Już zgłoszone.

0

Miłego dla wszystkich kibiców. Oby Barca wygrała 5:0!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?