Szogun89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nwm. Jakiś sposób by można było w łatwy sposób wszystkich zweryfikować. W obecnej formie serwisu każdy ma tzw maskę za którą się kryje i jest anonimowy. Wtedy prowokuje innych bo jest bezkarny. Poza Tym wiesz że inaczej się pisze jak się coś pisze jako osoba A co innego jako gość z Nickiem którego nikt w realu nie pozna bo nie wiadomo kto to jest.
0
Trudno :D
0
Ja bym wprowadził połączenie z FB.
Wtedy każdy by wiedział kto jest kim i by skończyło się cwaniakowanie i obrażanie użytkowników co by napewno pomogło w porządku na stronie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czego oni oczekiwali? Że będzie grał jak Puyol strzelał jak Koeman i główkował jak Ramos? Ludzie on nie grał kilka miesięcy w piłkę.
1
Będąc szczerym to obejrzałem w życiu może 10-15 meczów Ligi Polskiej i jak dla mnie mogą się nazywać jak chcą bo i tak nigdy nikomu z naszej ligi która jest słaba nie kibicowałem i nie będę kibicował. Wiem że teraz jest Lech Poznań A co było kiedyś niema dla mnie znaczenia bo jak mówię nie kibicuje nikomu. Poprostu cieszę się że Legia wkońcu przegrała bo starczy im tych mistrzostw niech sobie powygrywa je ktoś inny.
0
Kolega wyżej mi już wytłumaczył. Możesz usunąć komentarz.
2
Lech Poznań!
1
Kończy się kontrakt duńskiej gwieździe. Można by było włączyć Cou w transakcje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Gdybym ja miał wybierać to postawił bym na Keomana A z takich mało realnych to J.Loewa albo R.Martineza
0
jestem przekonujący wiec wiadomo że tak będzie :)
2
Śmiej się śmiej. Kolejny trener przyjdzie wtedy zobaczymy.
0
To ten co umie kopać tylko lewą nogą ?
0
4-3-3 tak zostałem wychowany :D
Od czasów Rajkarda tak było i tak powinno zostać.
0
Co ten Dembele. Roni by to lepiej zrobił.
0
Jak najbardziej. Na miejscu Leo zaczął bym się zastanawiać nad pewnymi rzeczami.
0
Ja tam do końca kariery Eriksena będę żałował że on u nas nie grał nigdy. To jest jeden z tych piłkarzy którzy są stworzeni do Barcy.
0
https://www.fcbarca.com/87087-christian-eriksen-nie-przedluza-umowy-z-tottenhamem-barca-sledzi-sytuacje-dunczyka.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
To co włączamy Cou w transfer?
0
Eriksen nawet na skrzydle zagrał by lepiej od Cou.
0
Eriksen to piłkarz Ajaxu! To jest ta sama logika piłki co u nas. Więc o czym ty mówisz gościu. Najpierw obejrz mecze Spurs. Bo nikt mi nie wmówi że Cou jest obecnie chociaż w połowie tak dobry jak Eriksen.
7
I gdzie teraz są ci co pisali że Coutinho lepszy od Eriksena?
Barca powinna kupić Duńczyka zamiast tersz grać w 10 bo można powiedzieć że Coutinho niema z nami na boisku.
1
Coutinho to na trybunach siedzi ?
1
Wszyscy tylko jadą po Leo. A on po raz kolejny ich ucisza. Brawo Messi!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Sevilla pokazuje jak się gra.
5
To najlepszy komentator w Canal +
Ma największą wiedzę o lidze hiszpańskiej.
A ty mówisz że ci jego r przeszkadza......
0
Niebede rozpowszechniał takich treści. Szkoda słów na takich użytkowników.
0
Pokazałeś tylko brak kultury.
Edit: Co usunołeś? Już zgłoszone.
0
Miłego dla wszystkich kibiców. Oby Barca wygrała 5:0!