1

Wiem oco chodzi .
Podtrzymuje tylko tradycje :D

0

Już wolę stare Nesowe gry na Pegasusa niż tego całego kałtera :D
No ale rozumiem że każdy lubi co innego.
Życzę licznych headshotów podczas rozgrywki!

0

Że co proszę ?

4

Wina sędziego?

0

Konstantynopol :D

0

Ok. Dzięki!

4

Jak zawsze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dembele na ławce....

1

Puyol wrócił!! Tzn Umtiti :D

0

Ja bym chciał żeby zostali mistrzami ale to jest mało możliwe :D

0

Nie mogę się doczekać aż Puig zagości w pierwszej drużynie na stałe :)

0

Co masz do Totków? :D

0

Wystarczy obejrzeć mecz bez kompilacji by zobaczyć fajne zagrania tego chłopaka.
Talent na miarę Iniesty :)
VeB! Vamos Puig!

0

Szykują formę na UCL :D

0

Pozdro!

0

Ale oni niech naprawde pamiętają!!! To wina sędziów !

2

Kibicuje Barcy od grubo ponad dekady. Pamietam wielu trenerów i różne etapy klubu. Muszę pochwalić twoje słowa. Niektórym wydaje się że bycie kibicem Barcy to zgadzanie się ze wszystkimi ruchami klubu , decyzjami trenera itp. A tak nie jest. Mamy prawo do swojego zdania jakie by ono nie było.

12

Czy ja powiedziałem że nie wierzę ? Gościu ja tylko zapytałem o opinie innych bo byłem ciekawy. Przestań oskarżać.

0

Według was na jakim etapie Barca zakończy LM
Czy też może wygra? Jak wam się wydaje.

2

To wszystko......
O to ci chodzi ? :D

0

Dlaczego prowokujesz ?

10

że co prosze?

0

Bokserskie już mam. potrzebne mi teraz są normalne do MMA. Polecasz jakies?

1

I tak będzie pomoc. Roberto Busquets Rakitić :D
A tak jeśli o mnie chodzi to mi się marzy. Alenia De Jong Eriksen

0

Jakie rękawice do MMA polecacie? Zaczynam trenować i chciałem sobie zakupić jakieś do 200zł. Ktoś w temacie?

1

Nie no dobre to było akurat. Sam się zaśmiałem xD

0

Ale troll xD

5

W której części FM?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?