Szogun89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja mam 5 herbów A ty niemasz żadnego :D
1
Jak najbardziej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Nie chciał zejść z boiska mimo iż na tablicy nawet już była wyświetlona zmiana. Sarri chciał go bić itp :D
4
Skoro pośmialiśmy się już z kepy to teraz czas na kolejną komedię. Mecz Realu Madryt :) zapraszam!
1
Spokojnie i z dystansem do treść :)
Kibic realu ?
0
No to co tam jeszcze leci dzisiaj w TV.
Spektakl pt: Upadek Madrytu- La liga Adios
No no tego to nie mogę przegapić :)
1
Hazard pobił dziecko :'D
0
Od półfinału w 2009 wiedziałem że coś jest z nimi nie tak.
0
Hehe dokładnie kolego :)
0
Rzucić butem w arbitra :)
Może to głupie ale chciałbym jeszcze raz takie coś zobaczyć.
Ewentualnie jeszcze Hazard może to przebić jak zkopie znowu jakieś dziecko :D
1
Co tak szybko? XD
61
Kepa z tytułem dzbana roku. Nawet z tym nie licytujcie.
0
Mów sobie co chcesz. Prawdy nie zmienisz. Trzeba w lato przeprowadzić wymianę z dopłatą.
1
Kontrakt mu się kończy. Pójdzie za 100-140 A w transakcje można włączyć Coutinho :P
0
Na skrzydle A Dembele na drugim i pomoc Messi Arthur De Jong.
0
Ok.
0
Bartek niech do skarbonki już kasę zbiera na lato.
0
Ciekawe ile by chcieli.
0
Eintracht go wykupił ?
0
Ja jako jeden z pierwszych pisałem że to napastnik idealny. Myśle że 70-80 mln będzie w sam raz o ile inne kluby jakoś przesadnie nie będą ingerować w nasze negocjacje z Beneficą.
0
Jestem na tak. Eriksen to najlepszy pomocnik na świecie. I logicznym jest to że trzeba to zakontraktować.
6
Niechcieliście Eriksena no to teraz macie :D
Real kupi Duńczyka i cały świat będzie go podziwiał, zresztą już to robi.
Pamiętam jak pisaliscie że Coutinho to magik A Eriksen to drewno. No to teraz macie swojego magika. Coutinho nie wytrzymał psychicznie tego że ma zastąpić Andersa i tego nikt już nie naprawi. Mam nadzieje że chociaż pieniądze się zwrócą w pewnym stopniu.
1
To ja też napisze kilku: Michael Phelps Matti Nykkenen Fedor Emelianenko bracia Kliczko
Można nazwać Leo piłkarzem wszechczasów ale sportowcem to trochę przesada. Są inne sporty które wymagają większych ,,męczarni,, by wejść na sam szczyt.
0
Ale i tak wiesz że z taką grą jak teraz będzie ciężko. Tymbardziej że EV zostaje :D
1
Ja tej LM nie widzę ani w tym ani w następnych 3-4 latach ale to tylko moje zdanie. Barca niby sprowadza młodych ale zanim to wszystko się poskłada do kupy to będziemy już dawno po wyborach.
0
Dlaczego jesteś złośliwy tylko dlatego że kiedyś zwróciłem ci uwagę i mi herbów dużo wleciało za to? Aż tak Cię boli ? :P
0
Ale mi chodzi tylko o tą stronę. Mogli by pomyśleć w tym temacie.
0
Własnie to jest największy problem tej strony. To że tu każdy jest anonimowy.
0
W Dusseldorfie napewno nie xD