0

A ja mam 5 herbów A ty niemasz żadnego :D

1

Jak najbardziej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Nie chciał zejść z boiska mimo iż na tablicy nawet już była wyświetlona zmiana. Sarri chciał go bić itp :D

4

Skoro pośmialiśmy się już z kepy to teraz czas na kolejną komedię. Mecz Realu Madryt :) zapraszam!

1

Spokojnie i z dystansem do treść :)
Kibic realu ?

0

No to co tam jeszcze leci dzisiaj w TV.
Spektakl pt: Upadek Madrytu- La liga Adios
No no tego to nie mogę przegapić :)

1

Hazard pobił dziecko :'D

0

Od półfinału w 2009 wiedziałem że coś jest z nimi nie tak.

0

Hehe dokładnie kolego :)

0

Rzucić butem w arbitra :)
Może to głupie ale chciałbym jeszcze raz takie coś zobaczyć.
Ewentualnie jeszcze Hazard może to przebić jak zkopie znowu jakieś dziecko :D

1

Co tak szybko? XD

61

Kepa z tytułem dzbana roku. Nawet z tym nie licytujcie.

0

Mów sobie co chcesz. Prawdy nie zmienisz. Trzeba w lato przeprowadzić wymianę z dopłatą.

1

Kontrakt mu się kończy. Pójdzie za 100-140 A w transakcje można włączyć Coutinho :P

0

Na skrzydle A Dembele na drugim i pomoc Messi Arthur De Jong.

0

Ok.

0

Bartek niech do skarbonki już kasę zbiera na lato.

0

Ciekawe ile by chcieli.

0

Eintracht go wykupił ?

0

Ja jako jeden z pierwszych pisałem że to napastnik idealny. Myśle że 70-80 mln będzie w sam raz o ile inne kluby jakoś przesadnie nie będą ingerować w nasze negocjacje z Beneficą.

0

Jestem na tak. Eriksen to najlepszy pomocnik na świecie. I logicznym jest to że trzeba to zakontraktować.

6

Niechcieliście Eriksena no to teraz macie :D
Real kupi Duńczyka i cały świat będzie go podziwiał, zresztą już to robi.
Pamiętam jak pisaliscie że Coutinho to magik A Eriksen to drewno. No to teraz macie swojego magika. Coutinho nie wytrzymał psychicznie tego że ma zastąpić Andersa i tego nikt już nie naprawi. Mam nadzieje że chociaż pieniądze się zwrócą w pewnym stopniu.

1

To ja też napisze kilku: Michael Phelps Matti Nykkenen Fedor Emelianenko bracia Kliczko
Można nazwać Leo piłkarzem wszechczasów ale sportowcem to trochę przesada. Są inne sporty które wymagają większych ,,męczarni,, by wejść na sam szczyt.

0

Ale i tak wiesz że z taką grą jak teraz będzie ciężko. Tymbardziej że EV zostaje :D

1

Ja tej LM nie widzę ani w tym ani w następnych 3-4 latach ale to tylko moje zdanie. Barca niby sprowadza młodych ale zanim to wszystko się poskłada do kupy to będziemy już dawno po wyborach.

0

Dlaczego jesteś złośliwy tylko dlatego że kiedyś zwróciłem ci uwagę i mi herbów dużo wleciało za to? Aż tak Cię boli ? :P

0

Ale mi chodzi tylko o tą stronę. Mogli by pomyśleć w tym temacie.

0

Własnie to jest największy problem tej strony. To że tu każdy jest anonimowy.

0

W Dusseldorfie napewno nie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?