0

Suarez to niech gra w lidze A nie gra wgl w LM
Już lepiej wystawić fałszywą 9 z Malcomem albo Vidalem.

0

No mówie
La liga+ CdR + Pichichi + europejski ZB + CA = Złota Piłka

0

Messi razem z wczorajszym meczem. Odebrał 6 ZP
Nie ma MŚ. Niema Neymara Modrić gra piach. Mbappe z Griezmanem nie ten poziom by dostać tą nagrodę za kadencji Messiego i CR7. Messiemu wystarczy w tym roku dublet krajowy.

0

Wszystko jest możliwe

4

Mamy się kogo obawiać. Lyonowi wystarczy remis i pozamiatane.

1

Pep to najlepszy trener jaki miał ten klub. EV choć by wygrał 5 razy z rzędu LM w oczach kibiców będzie gorszy od Pepa. Bo w Barcy najważniejszy jest styl!

1

Spokojnie. Maszyna dopiero ruszy w drugiej połowie.

1

City ich ogra.

0

Chociaż biegają :D

0

Tiki taka zmieszaną z kontrą tak jak w sezonie 14/15 to obecnie najlepsza taktyka.
Ale do tego potrzeba piłkarzy lepszych niż teraz. Eriksen Hazard Sancho Jović coś w tym stylu.

0

U nich widać przynajmniej chęć do walki.

0

XD nie moja wina że się na taktykę EV nieda za bardzo patrzeć

1

Atletico gra ładniej od nas :)
Więc poco to gadanie o stylu.

0

Xawi.....gościu aż oczy bolą.

0

Co ty porównujesz. Tiki taka umarła w 2012 roku w meczu finałowym CdR.
Nikt już nie zagra czegoś takiego. Nawet wielkie City z KDB w pomocy.

0

Ciągnie go do domu. Ale myśle że Hiszpania to miejsce dla niego.

1

Tylko ignorant nie chciał by Sancho. Ten koleś robi wiatraki z obrońców i razem z Dembele mógłby stworzyć historię w Barcelonie.

1

Przyzwyczajaj się. Luisito będzie tak grał coraz częściej

0

Jović i Sancho do nas i nigdzie indziej! Żadne Bayerny i Manchestery tylko Barca!

0

Nie wydaje mi się.
Wjedzie kolejne wotum i cyk wybory dwa lata wcześniej :D

1

Zakopmy ten rozdział 2 metry pod ziemią.
Czas na nową Barce! Znowymi gwiazdami! I przedewszystkim bez EV i Rakiticia w drużynie. VeB!

1

To sie nie nazywa zrewolucjonizowanie. To się nazywa powrót z piłkarskiej współczesności do średniowiecza albo i dalej.

0

Wole grę na zasadzie oni nam strzelą 4 to my im strzelimy 5 i tak w każdym meczu. Valverde odebrał Barcy jej DNA bo zawsze Barca była zespołem dominującym A teraz już tak nie jest. Wystarczy tylko jakiś mocniejszy zespół by nasza pomoc przestała istnieć.

0

I to jest główny problem kibiców tutaj. Wielu chce odejścia Valverde A nawet sami niewiedzą kogo by wziąć na jego miejsce(nie mówię tu akurat o tb)

Ja mimo wszystko postawił bym na trenera który był wielkim piłkarzem swego czasu. Jak niegdyś u nas był Rajkard czy Guardiola albo w innych klubach Zizou albo jak teraz w Milanie Gatusso. Postawił bym na kogoś z autorytetem i mocnym charakterem. Tak aby piłkarze wiedzieli że trener jest ich przyjacielem ale przede wszystkim on zarządza żelazną ręką.

0

To kogo ty byś widział ?
Chyba nie Ten Cate? :D

0

Koeman albo Van Bronckhorst. Któryś z nich mógłby zostać trenerem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Każdy z filmów które wymieniłeś są prawdziwymi ikonami kina s-fi . Polecam każdemu zapoznanie się z nimi w wolnej chwili. :)

0

Ta statystyka zaboli fanatyków którzy myślą że Suarez dalej jest naj 9 na świecie.

W obecnej formie wybieram Benzeme albo nawet Eto z ligi tureckiej. W sumie to już jest w Qatarze.

3

Już wolałem jego niż Bartomeu mimo wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?