Szogun89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I co z tego że wjeżdżali?
Teraz Lyonowi wystarczy 1-1 albo 2-2 Na Camp Nou
0
Bardzo ciekawa A co najważniejsze prawdziwa opinia o obecnym stanie rzeczy.
0
Twoja opinia zapewne zmieni moje życie.
23
Każda ocena wyższa niż minusowa będzie nie adekwatna do tego cyrku który wczoraj nam zaserwował urugwajczyk.
7
Luis zatrzymaj te karuzele śmiechu xDDD
0
Na dzisiaj już wystarczy mi tego meczu.
0
Rozgrywający( do przodu) A nie do kolegi obok. Do takiej gry można wziąć nawet kogoś z ekstraklasy.
0
Dla mnie. Jak najbardziej. Oprucz Messiego Dembele I Alby są tam sami wypaleni i przereklamowani goście którzy tylko chodzą po boisku. Zresztą możesz mówić co chcesz statystyki obronią moją tezę aż 4 razy w ostatnich 5 latach odpadaliśmy w 1/4. Takie kluby jak Juve Atletico i Real były w tym czasie po przynajmniej 2 razy w finale i każda z tych ekip ma mocniejszą kadrę od nas. Może oprucz ATM bo oni są silni jako drużyna A indywidualności zbyt dużo tam niema. To samo Man City. Kogo z naszej pomocy śmiał byś porównać do De Bruyne?
0
Są piłkarze. Niema drużyny. LM w telewizorze panowie z taką grą. I nie chodzi tutaj by być złośliwym czy coś. Poprostu to nie ma prawa się udać z tak mierną kadrą.
1
Ehhh. I tak nie zrozumiesz. Ale wez zobacz kadrę Realu City albo Juve. A głównie linię pomocy tych ekip. U nas Jeszcze kilka lat nie będzie mowy o LM.
6
Powiem wam że my to serio sobie jeszcze trochę poczekamy na LM. Obecnie nie ta kadra i nie ten trener. Nie gramy źle ale to za mało na LM.
2
jak co roku
0
Normalnie wolałbym wystawić Eto dzisiaj niż grubego na tej dziewiątce...
0
Problemem kibiców tutaj jest to że oni nie dopuszczają do świadomości że niektórzy ich ulubieńcy już się skończyli i czas na nową gwardie ;)
0
Pamiętam jak mnie wyzywali bo mówiłem że tak będzie....
0
Suarez niech gra jeszcze tak z 6-7 lat
1
Celtic z nami w 2013 też nie istniał...
0
Powodzenia z lepszymi od Lyonu....
2
To pokazuje tylko jak słaby charakter ma EV
Każdy trener który ma mocny charakter posadził by go na ławce.
0
Lyon - kat hiszpańskich potęg.....
1
Po nim raczej wiele nie oczekuj. To jest jak by nie było gość który trzy raz kogoś ugryzł.
0
Haha co ten Suarez? To normalnie ja co mam ponad stówke pobiegł bym szybciej do tej piłki.
0
Mają Sancho więc bez różnicy jesli chodzi o napędzanie akcji skrzydłem.
1
Tak patrząc obiektywnie to Lyon ma duże szanse by przejść dalej.
1
Miałem mówić. Najpierw niech chociaż raz w tym sezonie zrobi taki wiatrak z obrońcy jak Dembele to dopiero wtedy niech na niego krzyczy.
0
Najlepszą obroną jest atak. Roma to pokazała w tamtym sezonie.
0
Dembele mimo że nie strzelił. Po raz kolejny zrobił wiatrak z obrońcy. Akcja na plus dla Mosqito
0
Ja poprostu chcem podkreślić że ci dwaj panowie jako jedyni się obecnie wyróżniają.
0
Oglądam mecze Barcy dla Dembele I Messiego. Ostatni magicy w klubie.
0
Pewnie ci chodzi o to że walczymy o LM co roku A inne kluby nie? Ostatnie 3 lata to 1/4 LM
Jak by się dało cofnąć czas wystawił bym młodych by się ogrywali. Podejrzewam że owiele gorzej by nie wypadli w sezonie 17/18 gdyby w składzie był Puig A na ławce kilku innych z Barcy B