0

I co z tego że wjeżdżali?

Teraz Lyonowi wystarczy 1-1 albo 2-2 Na Camp Nou

0

Bardzo ciekawa A co najważniejsze prawdziwa opinia o obecnym stanie rzeczy.

0

Twoja opinia zapewne zmieni moje życie.

23

Każda ocena wyższa niż minusowa będzie nie adekwatna do tego cyrku który wczoraj nam zaserwował urugwajczyk.

7

Luis zatrzymaj te karuzele śmiechu xDDD

0

Na dzisiaj już wystarczy mi tego meczu.

0

Rozgrywający( do przodu) A nie do kolegi obok. Do takiej gry można wziąć nawet kogoś z ekstraklasy.

0

Dla mnie. Jak najbardziej. Oprucz Messiego Dembele I Alby są tam sami wypaleni i przereklamowani goście którzy tylko chodzą po boisku. Zresztą możesz mówić co chcesz statystyki obronią moją tezę aż 4 razy w ostatnich 5 latach odpadaliśmy w 1/4. Takie kluby jak Juve Atletico i Real były w tym czasie po przynajmniej 2 razy w finale i każda z tych ekip ma mocniejszą kadrę od nas. Może oprucz ATM bo oni są silni jako drużyna A indywidualności zbyt dużo tam niema. To samo Man City. Kogo z naszej pomocy śmiał byś porównać do De Bruyne?

0

Są piłkarze. Niema drużyny. LM w telewizorze panowie z taką grą. I nie chodzi tutaj by być złośliwym czy coś. Poprostu to nie ma prawa się udać z tak mierną kadrą.

1

Ehhh. I tak nie zrozumiesz. Ale wez zobacz kadrę Realu City albo Juve. A głównie linię pomocy tych ekip. U nas Jeszcze kilka lat nie będzie mowy o LM.

6

Powiem wam że my to serio sobie jeszcze trochę poczekamy na LM. Obecnie nie ta kadra i nie ten trener. Nie gramy źle ale to za mało na LM.

2

jak co roku

0

Normalnie wolałbym wystawić Eto dzisiaj niż grubego na tej dziewiątce...

0

Problemem kibiców tutaj jest to że oni nie dopuszczają do świadomości że niektórzy ich ulubieńcy już się skończyli i czas na nową gwardie ;)

0

Pamiętam jak mnie wyzywali bo mówiłem że tak będzie....

0

Suarez niech gra jeszcze tak z 6-7 lat

1

Celtic z nami w 2013 też nie istniał...

0

Powodzenia z lepszymi od Lyonu....

2

To pokazuje tylko jak słaby charakter ma EV
Każdy trener który ma mocny charakter posadził by go na ławce.

0

Lyon - kat hiszpańskich potęg.....

1

Po nim raczej wiele nie oczekuj. To jest jak by nie było gość który trzy raz kogoś ugryzł.

0

Haha co ten Suarez? To normalnie ja co mam ponad stówke pobiegł bym szybciej do tej piłki.

0

Mają Sancho więc bez różnicy jesli chodzi o napędzanie akcji skrzydłem.

1

Tak patrząc obiektywnie to Lyon ma duże szanse by przejść dalej.

1

Miałem mówić. Najpierw niech chociaż raz w tym sezonie zrobi taki wiatrak z obrońcy jak Dembele to dopiero wtedy niech na niego krzyczy.

0

Najlepszą obroną jest atak. Roma to pokazała w tamtym sezonie.

0

Dembele mimo że nie strzelił. Po raz kolejny zrobił wiatrak z obrońcy. Akcja na plus dla Mosqito

0

Ja poprostu chcem podkreślić że ci dwaj panowie jako jedyni się obecnie wyróżniają.

0

Oglądam mecze Barcy dla Dembele I Messiego. Ostatni magicy w klubie.

0

Pewnie ci chodzi o to że walczymy o LM co roku A inne kluby nie? Ostatnie 3 lata to 1/4 LM
Jak by się dało cofnąć czas wystawił bym młodych by się ogrywali. Podejrzewam że owiele gorzej by nie wypadli w sezonie 17/18 gdyby w składzie był Puig A na ławce kilku innych z Barcy B

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?