Szogun89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takich przykładów w innych klubach jest cała masa. Pomyśl ile 19-latków się ogrywa w pierwszym składzie.
0
Właśnie . Ja też oglądam rezerwy.
0
Jest młody. Wiadomo że ma braki. Ale ja wolę młodego Hiszpana z finezją niż las bukowy w drugiej linii.
0
Dlaczego głupoty? Kto dał szanse Messiemu że w 2006 już grał w LM ? Mbappe też jakoś gra. Lepiej powiedz że nie chodzi ci o wystawianie Puiga. Tylko byś chciał by Rakitić tu do 40-stki tu grał po przecież jest wybitny...
0
Od cb nie szczególnie. Ale od innych czemu by nie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja bym wystawił Puiga. Nie chodzi nawet o to jak zagra. Tylko chciałbym mu dać szanse ale taką w bardzo ważnym meczu. Wgl to uważam że Puig zagrał by lepiej od Rakitica bo ma wszystko czego brakuje Chorwatowi czyli m.in wizji i ryzykownych piłek za linię obrony.
0
Visca el Barca!
1
Bo może wracał po kontuzji? Jak Mosqito się rozegra to Cou i tak nie ma do niego podjazdu jak dla mnie.
15
Spokojnie. Kolega mówi prawdę. Dlaczego nie świetnie grający Alena lub walczący Vidal tylko pomocnik który gra zazwyczaj na PO bo nie potrafi sobie wywalczyć miejsca w drugiej linii.
1
Dembele to jedyna słuszna decyzja i napewno na chwile obecną lepsza opcja niż Coutinho który jest cieniem samego siebie.
0
A wiesz że Dembele ma największą średnią z 5 najmocniejszych lig Europy?
0
Wyrażam swoją opinię.
0
Twoje zdanie. Ja uważam inaczej i liczę na transfer Sancho w przyszłości.
0
Neymar nie jest w top 3 bo jest za dużo piłkarzy lepszych w tym aspekcie.
0
Neymar jest najlepiej symulującym piłkarzem A nie dryblerem :)
Najlepszymi dryblerami są:
1Dembele
2 Sancho
3 Messi
4 Hazard
Zresztą gdyby był taki dobry to by miał już dawno ZP
0
Messi kiedyś - drybler goleador
Messi teraz - Maestro goleador
0
XD. Jaki Neymar ? Neymar nie jest nawet na obecnym poziomie Messiego w dryblingu. Nie mówiąc o Messim zza Guardioli czy Ronaldinho.
2
No jak mi powiesz że Messi kiwa się tak samo jak 5 6 czy 7 lat temu.....
Przecież to gołym okiem widać że jest wolniejszy i mniej zwinny.
2
Ale żaden nie jest tak szybki jak Dembele i zwinny jak młody Sancho. Hazard i Messi to już nie ich poziom jesli chodzi o dryblowanie.
48
Dembele albo Sancho i po gościach.
7
Żeby nam tylko dzisiaj Juninho z wolnego nie strzelił ;D
0
Dzisiejszy mecz będzie przełomowy.
0
Kiedyś zobaczysz jaki Puig ma potencjał i się zdziwisz. Łatwiej być napastnikiem niż generałem w pomocy.
1
Jak dla mnie 3 największe talenty obecnie na świecie to
1. Dembele/Sancho
2. Mbappe
3. Riqui Puig
1
Gdyby Sancho przyszedł do Barcy to za kilka lat mogło by się okazać że mamy dwóch najlepiej dryblujących skrzydłowych na świecie.
0
Jak na skrzydło to fajną opcją był by Depay albo Sancho ale tanio by nie było :D
0
A jaki ten płot? :D
0
Ramos to nie CR7. CR7 to mimo wszystko jeden z najlepszych strzelców. Tylko ignorant nie chciał by go w składzie.
2
To jest Polsat. U nich nic za darmo :D