Szogun89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy jak nic nie wygra to odejdzie. Mi się wydaje że nie. A wam?
0
On zostanie. Jeszcze długo będziemy wspominać dawne czasy...
1
Po raz kolejny grają brzydko i nudno. Dobrze że Messi i Dembele wprowadzają chociaż trochę magii do gry.
1
Trzeba kupić koszulkę Dembeleinho
0
Ale Pep pokiwał :D
0
Dembele będzie zachwycał nas latami.
1
Wiem xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dzisiaj walka Cro Cop vs Roy Nelson na gali Bellator MMA. Jakie są wasze typy ? Kto zwycięży?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ważne że gra Dembele :)
Fajnie będzie popatrzeć na odrobinę magii w zespole.
0
A brazylijski Iniesta znowu na ławie....
0
35 sekund potrzebował xD
0
A ja chcem zobaczyć jak Mosqito drybluje na skrzydle i Cou pokazującego że jest wart 160 mln .
Czy to tak dużo ? :/
0
Nick jak Nick
Nic nadzwyczajnego. Lepszy taki niż coś co sie ma powtarzać po raz anty wśród kibiców.
4
Ja obstawiam; Valdes Alves Puyol Pique Abidal Busquets Iniesta Xavi Villa Messi Pedro :D
0
15*
0
Właśnie grałem tryb kariery Barcą w FIFE 13 aż do sezonu obecnego czyli 18/19 i mam taki oto skład:
Ter Stegen Alaba Godin Koulibaly Kimmich Busquets Kroos Eriksen Messi Aguero Cavani.
Wiadomo że to tylko zabawa ale chciałem zapytać co wy byście myśleli o takim składzie ? :D
Dał by radę w LM ? :D
1
I tak się zwróci.
1
Za darmo niech przychodzi. Najwyżej się go sprzeda za jaką kolwiek kwotę po sezonie.
5
Kiedy transfer? ;D
0
Zaatakuje ale jeszcze nwm czy rakietą albo może w stylu retro trebuszem :D
0
Benedito po raz kolejny nie złoży A Laporta też nie będzie robił afer przed wyborami. Niema kto obecnie chyba tego zrobić.
0
Ja tam najbardziej lubię epizody 1-3
0
Może ktoś jeszcze wprowadzić wotum nieufności wobec zarządu?
Czy tylko raz podczas kadencji można było?
1
Przynajmniej ludzie widzą cały problem. Napisz mi wyniki później.
0
Niestety nie posiadam Twittera.
0
Co CDPR niepostanowi i tak chętnie zagram bo to najlepsza seria gier w jaką grałem :D
0
Co z tego? Skoro na gre sie ledwo da patrzeć?.
Nie wiedziałem że masz dostęp do mojej karty zdrowia. To tak można?