Szogun89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poco komu Wałęsa skoro można mieć elegancką szachownice jak ja :D
0
Prędzej uwierzę że Barca przejrzy na oczy i kupi Eriksena od Spurs w lato niż w to że Mbappe odejdzie gdzie kolwiek....
0
Niezwykle ciekawa lektura :D
0
Lepszy Jović niż Suarez co nie strzela w LM na wyjeździe od sezonu 15/16
1
Idealna 9 dla Barcy! I to na dekadę! Oby tylko im się udało to zrealizować A będziemy mieli tak jak to napisałeś kolego BESTIE w składzie. VeB!
0
Dobra nie będę się z tb kłócił. Bo i tak każdy będzie gadał swoje cały czas. Nara
0
No nwm czy statystycznie masz jakiś lepszych. Chyba że mówisz o Mbappe ale to w FM2019 można zrealizować.
0
Owszem. Są młodzi napastnicy ale napewno nie ma nikogo na tym poziomie co Jović. Pooglądaj sobie jego mecze. Gość z piłką potrafi wszystko. Zdarza mu się nawet lobować bramkarza w sytuacjach sam na sam. Kogo ty byś chciał ? M.Gomeza? Który ma 190 cm wzrostu niemalże i jest wolny. W Anglii jak najbardziej ale nie u nas. Nicolas Pepe? Ma te kilkanascie goli ale 1/3 jest z rzutów karnych. Dolberg? Im starszy tym mniej o nim słychać. A Jović strzela wszędzie i z każdym. Poza tym ma na koncie wyczyn jakim jest 5 bramek w jednym meczu.
Zastanów się zanim nie docenisz piłkarza. To że nie oglądasz Eintrachtu nie znaczy że koleś nie jest wybitny.
0
10/11 sezon zdecydowanie. Te dwa mecze z Realem w 1/2 i ta piękna gra. Coś wspaniałego.
0
Wtedy to już wgl będzie koniec.
0
Tylko ignorant nie będzie chciał sprowadzić Jovicia który gra w tak przeciętnym klubie jak Eintracht a mimo to strzela najlepiej w Bundeslidze. Pozatym jest najlepszy ze wszystkich ,,9" dostępnych na rynku w dość realnych cenach czyli do 70-80 mln. Transfer idealny. Biorąc pod uwagę że Suarez ostatniego gola w fazie pucharowej na wyjeździe strzelił w sezonie 15/16.
0
Jak on do nas nie dołączy to będzie dramat.
0
Ehhh i ten Eriksen w Realu.
Dlaczego oni musieli wziąć brazola do nas akurat A nie niego.
0
Inna motywacja. Nie porównuj. Patrz jak ładnie Chelsea zagrało autobusem z nimi :)
0
Suarez nie wróci. Messi za 3 lata będzie niestety już tylko historią. Busquets i Pique również odejdą. Podobnie Alba.
0
Rozgromiła? No proszę Cię....
Kim ty chcesz ich rozgromić ?
0
Wiem ale nie jestem w stanie ocenić kogo Pep sprowadzi na ŚPD . Może też tak być że Fernandinho będzie grał jeszcze x lat nigdy nic nie wiadomo.
0
Ja to bym chciał stracić z 8 z tej kadry całej :)
5
Jak bym wiedział jak się skończy ta historia to bym wolał dać za Eriksena 200 mln
0
Silva to nie Iniesta że im starszy tym mniej daje od siebie. Leo odkrył tego piłkarza na nowo . Fernandinho pewnie odejdzie ale luz. City da taką ofertę w lato za Eriksena któremu się kończy kontrakt że Spurs bez namysłu go im odda.
Obrone mają ani wybitną ani złą można powiedzieć że ujdzie bo kontrolują cały czas mecz linią pomocy.
9
Ty pilnuj Barcelony lepiej.
33
Quo Vadis Barcelono?
Tylko po to R10 z Laportą uratowali ten klub by teraz EV z Rakiticiem zaprowadził go w to samo miejsce gdzie był dobre kilkanascie lat temu?
0
Chodzi mi o otwarty mecz w sensie że obydwie ekipy starają się tworzyć akcję bramkowe A nie stoją 8 osobami w polu karnym własnym i wybijają byle jak do przodu byle skończy akcję przeciwnika.
Nie mówie że by było 6-0 mówie że na 10 dwumeczy 7-8 wygrało by City z nami.
0
Kiedyś przychodzi ten moment. City przez ostatnie 3 lata rosło w siłę. Wszyscy piłkarze którzy byli nowicjuszami w wielkiej piłce np Sane czy KDB nabrali doświadczenia. Gdyby oni mieli Messiego to z tym składem wygrywali by tak jak niegdyś Barca Pepa. City brakuje już tylko prawdziwego lidera(goleadora) który będzie dla nich strzelał 30+ bramek na rok. Z taką pomocą jaką ma City nie da się nie dominować na dłuższą metę w Europie. Ich czas dopiero nadchodzi.
0
Mimo wszystko nastąpi taki moment gdy City będzie gotowe może nawet stanie się to w następnych kilku miesiącach. A wtedy czuje że długo nie będzie nikogo na ich poziomie.
1
Zapraszam do dyskusji. A nie pisanie XD rodem z gimnazjum.
2
City miało problem bo S04 murowało bramkę. W otwartym meczu z nami nawet cud by nam nie pomógł bo City to obecnie potęga.
0
Żadnych hiszpanów(chyba że Xavi)
Na rynku do wyciągnięcia jest Koeman albo Van Bronckhorst.
0
Tu chodzi o to że Messi ma pokazać że jest najlepszy. Uważam że możliwe jest 7 ZP Argentyńczyka.
1
Gestykulował :D