0

Nie kumasz o czym mówię.
Messi na treningu trenował swoje umiejętności piłkarskie i swoją sprawność.
Tyson- musiał trenować siłe szybkość dynamikę umiejętności walki i do tego wiesz jakim trzeba być twardym by przyjąć tyle uderzeń. Nawet sobie nie wyobrażasz bo większość ludzi bo zwykłym ,,cepie,, poszła by z płaczem.

0

Komentarz usunięty

0

Chodzi mi o to że taki np Tyson miał do wypracowania więcej niż Messi.
Piłka jest łatwiejszym sportem od Walki.

0

Nie zmienia to faktu że Pedro więcej osiągnął ;)

1

Z talentem do piłki się rodzisz. W sportach lekkoatletycznych wszystko przychodzi z ciężką pracą. Tak samo jak w sportach walki czy to boksie czy mma. Tam wszystko trzeba wypracować bo człowiek się z tym nie rodzi.

0

Pod każdym oprucz jednego. Pedro ma farta A Neymar nie A to jest ważne w piłce. Tak jak mówiłem Pedro zawsze dokładał swoją cegiełkę do każdego pucharu Barcy.
Neymar za Pepa by nie grał bo się nie nadaje do gry gdzie piłkę oddawano koledze z pierwszej piłki prawie cały czas. Neymar to piłkarz holujący futbolówkę o wiele bardziej pasował by do zabójczych kontr Realu za Mourinho.

0

Pedro wygrał nam SPE w 2009 i 2016 roku. Do tego strzelił w Finale LM w 2011 bardzo ważną bramkę i kilka razy strzelał z Realem Madryt. Może nie był goleadorem ale był jednym z tych zawodników którzy strzelali wtedy gdy klub najbardziej tego potrzebował. Nigdy bym go nie zamienił za Neymara.

0

Pedro dał nam więcej o Neymara.

0

Raczej nie. Bo żyje :D

0

Mimo wszystko fajnie że jesteś szczery. Bo są na tej stronie ludzie którzy kibicują dłużej niż żyją :D

0

Egzamin 8 klasy.
Wtedy będzie widać ile kto wyniósł ze szkoły podstawowej
Życzę powodzenia :D

0

Pamiętacie jeszcze o Tomie Henningu Øvrebø? :D

1

Dawaj tryplet :)
Bo się obraże na klub :p

9

Śmieszne to nie jest to że sędziowie dają realowi wygrane. Śmieszne jest to że pomimo pomocy sędziów ten żałosny klub wygrał lige 2 razy w ostatnie 11 lat xD

0

Jest Messi więc wiadomo, damy radę.

0

Levante!!!! Wierzę w was! Dacie radę!

1

Wielki Real Madryt tak wygrywa swoje mecze.......naprawdę żałosne.
Barca rozjedzie ich jak walec w środe.
VeB!

6

Tak. Puchar Fiorentino Pereza za bycie najlepszym klubem na Santiago Bernabeu.

0

Jest już prawie tak dobrym piłkarzem jak operatorem kamery :D

0

Dokładnie

4

Messi zrobi wiatrak z tej iście żałosnej obecnie obrony królewskich.

1

Reżyser strzelił :P

0

Jest pewnien perspektywiczny bramkarz z Czech w Arsenalu :D
Może jego powinni kupić ;)

1

Co miał powiedzieć? Że piłkarz miał na niego wy......?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Modrić strzeli bramkę i zanotuje 4 asysty........do końca sezonu xD

1

A czy Cou jest taki dobry tak naprawdę? A może to mit? Fakt grał dobrze ale jak dla mnie to jest za mało i tak. Potrzebni nam piłkarze typu isco czyli bardzo podobni do Iniesty. A Coutinho na skrzydło jest za wolny A na pomoc za mało kreatywny.

3

Wiem. To pewnie jakiś troll

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co to za głupie pytanie?

Człowiek żyje dla Barcy!

Visca el Barca!

Vamos Messi!

Po tryplet!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?