Szogun89
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie kumasz o czym mówię.
Messi na treningu trenował swoje umiejętności piłkarskie i swoją sprawność.
Tyson- musiał trenować siłe szybkość dynamikę umiejętności walki i do tego wiesz jakim trzeba być twardym by przyjąć tyle uderzeń. Nawet sobie nie wyobrażasz bo większość ludzi bo zwykłym ,,cepie,, poszła by z płaczem.
0
Komentarz usunięty
0
Chodzi mi o to że taki np Tyson miał do wypracowania więcej niż Messi.
Piłka jest łatwiejszym sportem od Walki.
0
Nie zmienia to faktu że Pedro więcej osiągnął ;)
1
Z talentem do piłki się rodzisz. W sportach lekkoatletycznych wszystko przychodzi z ciężką pracą. Tak samo jak w sportach walki czy to boksie czy mma. Tam wszystko trzeba wypracować bo człowiek się z tym nie rodzi.
0
Pod każdym oprucz jednego. Pedro ma farta A Neymar nie A to jest ważne w piłce. Tak jak mówiłem Pedro zawsze dokładał swoją cegiełkę do każdego pucharu Barcy.
Neymar za Pepa by nie grał bo się nie nadaje do gry gdzie piłkę oddawano koledze z pierwszej piłki prawie cały czas. Neymar to piłkarz holujący futbolówkę o wiele bardziej pasował by do zabójczych kontr Realu za Mourinho.
0
Pedro wygrał nam SPE w 2009 i 2016 roku. Do tego strzelił w Finale LM w 2011 bardzo ważną bramkę i kilka razy strzelał z Realem Madryt. Może nie był goleadorem ale był jednym z tych zawodników którzy strzelali wtedy gdy klub najbardziej tego potrzebował. Nigdy bym go nie zamienił za Neymara.
0
Pedro dał nam więcej o Neymara.
0
Raczej nie. Bo żyje :D
0
Mimo wszystko fajnie że jesteś szczery. Bo są na tej stronie ludzie którzy kibicują dłużej niż żyją :D
0
Egzamin 8 klasy.
Wtedy będzie widać ile kto wyniósł ze szkoły podstawowej
Życzę powodzenia :D
0
Pamiętacie jeszcze o Tomie Henningu Øvrebø? :D
1
Dawaj tryplet :)
Bo się obraże na klub :p
9
Śmieszne to nie jest to że sędziowie dają realowi wygrane. Śmieszne jest to że pomimo pomocy sędziów ten żałosny klub wygrał lige 2 razy w ostatnie 11 lat xD
0
Jest Messi więc wiadomo, damy radę.
0
Levante!!!! Wierzę w was! Dacie radę!
1
Wielki Real Madryt tak wygrywa swoje mecze.......naprawdę żałosne.
Barca rozjedzie ich jak walec w środe.
VeB!
6
Tak. Puchar Fiorentino Pereza za bycie najlepszym klubem na Santiago Bernabeu.
0
Jest już prawie tak dobrym piłkarzem jak operatorem kamery :D
0
Dokładnie
4
Messi zrobi wiatrak z tej iście żałosnej obecnie obrony królewskich.
1
Reżyser strzelił :P
0
Jest pewnien perspektywiczny bramkarz z Czech w Arsenalu :D
Może jego powinni kupić ;)
1
Co miał powiedzieć? Że piłkarz miał na niego wy......?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Modrić strzeli bramkę i zanotuje 4 asysty........do końca sezonu xD
1
A czy Cou jest taki dobry tak naprawdę? A może to mit? Fakt grał dobrze ale jak dla mnie to jest za mało i tak. Potrzebni nam piłkarze typu isco czyli bardzo podobni do Iniesty. A Coutinho na skrzydło jest za wolny A na pomoc za mało kreatywny.
3
Wiem. To pewnie jakiś troll
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Co to za głupie pytanie?
Człowiek żyje dla Barcy!
Visca el Barca!
Vamos Messi!
Po tryplet!!!!