SzpicekYo
Dołączył/a: kwiecień 2012
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
marco_polo
Sam się sprzedaj..
0
katalończyk 100
Za kilka lat skończy karierę...
0
Obrona będzie taka jak poniżej:
Dani Alves----------Puyol-------Pique/Mascherano----------Alba/Abidal (?)
Wszystko zależy od formy piłkarzy!
0
Kra
Posrało cię?
0
Oby Dani Alves miał formę oraz Villa i Pedro. Teraz jak Abidal wróci do gry to będziemy mieli Wyjebisty skład,ale martwi mnie tylko jedno-Kto będzie grał na LO Abidal czy Alba,oby nie było konfliktu....
0
Barca miała 40 mln na transfery wydała 14 mln, zostało 26 mln.Więc ciekawe kogo kupią za te 26 mln + zmienne mogą być;)))
0
Tito nie chce Niemców w składzie...
0
Jordi Alba w Koszulce Barcelony!
http://estaticos.sport.es/resources/jpg/2/3/1340883924932.jpg
0
http://besty.pl/1299327 :D
0
Laporta Nie rób sobie krzywdy przez rzeczy na które nie masz wpływu.
0
Alves,Adriano,Afellay,Keita,Montoya oni muszą zostać!!!!! Fontasa i Muniesa wypożyczyć ;)
0
w Lidze Typerów stawiłem na 1-1 ;D
0
Gdzie tabela ligi typerów?
0
SinMistico
Gdzie takie info?
0
SPORT.ES: Sprawa transferu Jordiego Alby może zostać zamknięta w najbliższych godzinach. W Barcelonie odbyło się dziś spotkanie dotyczące przejścia zawodnika. Mówi się, że transfer ma zostać zamknięty w kwocie o granicach 12-15 milionów euro.
0
Ale lipa ;x
Barcelona: 63
Real Madrid :76
0
Aguero,Higuain,Messi,Di Maria
0
SPORT: Thiago Silva oznajmił iż chce odejść do Barcelony!
0
Ciekawe Jakby Raul powiedzał: ''Messi jest najlepszy'' to na rm.pl byłby pojazd na Raula ^,^ xD
0
Zaraz dzieci CR7 przyjdą....
0
28 mln? Haha on tyle wart nie jest,alba jest lepszy i mniej kosztuje ;)Szczerze to słabiaków w Barcelonie nie chcą ^,^
0
Torres? Haha Soldado jest o wiele lepszy:) Torres i tak będzie kaleczył lub grzał ławke
0
ALEXISSITE.PL ZAPRASZAM DO REJESTRACJI;)
0
alexissite.pl;) Zapraszam;)
0
ALEXISSITE.PL POLSKI SERWIS ALEXISA SANCHEZA!!!!!!!!!!!!!!!
ALEXISSITE.PL POLSKI SERWIS ALEXISA SANCHEZA!!!!!!!!!!!!!!!
ALEXISSITE.PL POLSKI SERWIS ALEXISA SANCHEZA!!!!!!!!!!!!!!!
ALEXISSITE.PL POLSKI SERWIS ALEXISA SANCHEZA!!!!!!!!!!!!!!!
zapraszam do rejestracji!
0
Ibi! Witamy z powrotem :D
0
Kur*a nie wierze żadnym wp, onet, interia czy inne. Czekamy do jutra na potwierdzenie oficjalnej strony !
0
Wiem przecież, akceptowałem.
0
Bądźmy dobrych myśli, pamiętajcie.
0
Powiem Wam panowie tak. Jeżeli Pep odejdzie, a wszyscy chcą, żeby został to i tak będziemy musieli uszanować jego decyzję i podziękować za te kilka wspaniałych lat, dzięki którym Barcelona stała się i obecnie jest najlepszą drużyną na świecie. Wszyscy na początku myśleli kiedy Pep został trenerem, czy da radę czy nie da. Teraz można odpowiedzieć na to pytanie. A właściwie można było odpowiedzieć po pierwszym sezonie z Guardiolą, w którym wygraliśmy wszystko. Mimo tego, mam trochę nadziei, że Mister z nami zostanie. Wszyscy traktują go jak drugiego ojca! Pep, może tego nigdy nie przeczytasz, ale wszyscy jesteśmy z tobą, nawet jeśli odejdziesz.!