0

marco_polo

Sam się sprzedaj..

0

katalończyk 100
Za kilka lat skończy karierę...

0

Obrona będzie taka jak poniżej:
Dani Alves----------Puyol-------Pique/Mascherano----------Alba/Abidal (?)

Wszystko zależy od formy piłkarzy!

0

Kra
Posrało cię?

0

Oby Dani Alves miał formę oraz Villa i Pedro. Teraz jak Abidal wróci do gry to będziemy mieli Wyjebisty skład,ale martwi mnie tylko jedno-Kto będzie grał na LO Abidal czy Alba,oby nie było konfliktu....

0

Barca miała 40 mln na transfery wydała 14 mln, zostało 26 mln.Więc ciekawe kogo kupią za te 26 mln + zmienne mogą być;)))

0

Tito nie chce Niemców w składzie...

0

0

0

Laporta Nie rób sobie krzywdy przez rzeczy na które nie masz wpływu.

0

Alves,Adriano,Afellay,Keita,Montoya oni muszą zostać!!!!! Fontasa i Muniesa wypożyczyć ;)

0

w Lidze Typerów stawiłem na 1-1 ;D

0

Gdzie tabela ligi typerów?

0

SinMistico
Gdzie takie info?

0

SPORT.ES: Sprawa transferu Jordiego Alby może zostać zamknięta w najbliższych godzinach. W Barcelonie odbyło się dziś spotkanie dotyczące przejścia zawodnika. Mówi się, że transfer ma zostać zamknięty w kwocie o granicach 12-15 milionów euro.

0

Ale lipa ;x
Barcelona: 63
Real Madrid :76

0

Aguero,Higuain,Messi,Di Maria

0

SPORT: Thiago Silva oznajmił iż chce odejść do Barcelony!

0

Ciekawe Jakby Raul powiedzał: ''Messi jest najlepszy'' to na rm.pl byłby pojazd na Raula ^,^ xD

0

Zaraz dzieci CR7 przyjdą....

0

28 mln? Haha on tyle wart nie jest,alba jest lepszy i mniej kosztuje ;)Szczerze to słabiaków w Barcelonie nie chcą ^,^

0

Torres? Haha Soldado jest o wiele lepszy:) Torres i tak będzie kaleczył lub grzał ławke

0

ALEXISSITE.PL ZAPRASZAM DO REJESTRACJI;)

0

alexissite.pl;) Zapraszam;)

0

ALEXISSITE.PL POLSKI SERWIS ALEXISA SANCHEZA!!!!!!!!!!!!!!!
ALEXISSITE.PL POLSKI SERWIS ALEXISA SANCHEZA!!!!!!!!!!!!!!!
ALEXISSITE.PL POLSKI SERWIS ALEXISA SANCHEZA!!!!!!!!!!!!!!!
ALEXISSITE.PL POLSKI SERWIS ALEXISA SANCHEZA!!!!!!!!!!!!!!!
zapraszam do rejestracji!

0

Ibi! Witamy z powrotem :D

0

Kur*a nie wierze żadnym wp, onet, interia czy inne. Czekamy do jutra na potwierdzenie oficjalnej strony !

0

Wiem przecież, akceptowałem.

0

Bądźmy dobrych myśli, pamiętajcie.

0

Powiem Wam panowie tak. Jeżeli Pep odejdzie, a wszyscy chcą, żeby został to i tak będziemy musieli uszanować jego decyzję i podziękować za te kilka wspaniałych lat, dzięki którym Barcelona stała się i obecnie jest najlepszą drużyną na świecie. Wszyscy na początku myśleli kiedy Pep został trenerem, czy da radę czy nie da. Teraz można odpowiedzieć na to pytanie. A właściwie można było odpowiedzieć po pierwszym sezonie z Guardiolą, w którym wygraliśmy wszystko. Mimo tego, mam trochę nadziei, że Mister z nami zostanie. Wszyscy traktują go jak drugiego ojca! Pep, może tego nigdy nie przeczytasz, ale wszyscy jesteśmy z tobą, nawet jeśli odejdziesz.!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?