0

Ronaldo pokrzywdzony:( jak kibice realu:D

0

I dobrze!!! Brawo Andrés !

0

Prawda jest taka że jak wygra ktoś z Barcelony,to kibice Realu są pokrzywdzeni^^ żałosne.

0

Czemu po meczu superpucharu nie było zamieszania? aha no racja, Barcelona umie przegrywać.

0

A na rm.pl już piszą ''za co?'' haha ale oni są śmieszni:D Beka z nich.

0

a na rm.pl już płaczą^^ I co to za różnica gdzie strzela Messi,ważne że gol:)

0

Dla tych co nie wiedzą czemu nie gra alba.

0

Chociaż nie lubię gościa,ale życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia:)

0

Pepe nie zagra na Camp Nou!!

0

Alexissite.pl zapraszam warto!! :)

0

jeeeeeeeeeeeeeeessstt

0

1-0 DLA REALU

0

loczek masz 100 % racje:)

0

Za rok w Barcy A:)

0

http://alexissite.pl/news.php?readmore=204 - tu macie listę kanałów:)

0

Jeśli będzie tak grał jak na tym filmiku to może być podstawowym graczem^^Nie ma co mnie minusować bo to możliwe : )

PS Zobaczcie 3:14 Cudo!!

0

Za co Cristiano? haha... zamiast Krysi Iker powinien być :)

0

Przepraszam za błąd-To jest nominacja do najlepszego piłkarza UEFA. Czyli Ligi Mistrzów.

0


Messi, Iniesta i Cristiano Ronaldo nominowani do Złotej Piłki!

0

Król powrócił!

0

alexissite.pl :)

0

AlexisSite.pl

0

AlexisSite.pl warto:)

0

AlexisSite.pl zapraszam

0

Haha alexis:D

0

AlexisSite.pl!

0

ajj Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?