SzpicekYo
Dołączył/a: kwiecień 2012
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo pokrzywdzony:( jak kibice realu:D
0
I dobrze!!! Brawo Andrés !
0
Prawda jest taka że jak wygra ktoś z Barcelony,to kibice Realu są pokrzywdzeni^^ żałosne.
0
Czemu po meczu superpucharu nie było zamieszania? aha no racja, Barcelona umie przegrywać.
0
A na rm.pl już piszą ''za co?'' haha ale oni są śmieszni:D Beka z nich.
0
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/292058_412924762099250_1176703376_n.jpg Cała prawda o VV : )
0
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/554785_451950311516827_172938655_n.jpg Nie było spalonego.
0
a na rm.pl już płaczą^^ I co to za różnica gdzie strzela Messi,ważne że gol:)
0
Dla tych co nie wiedzą czemu nie gra alba.
0
Chociaż nie lubię gościa,ale życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia:)
0
Pepe nie zagra na Camp Nou!!
0
Alexissite.pl zapraszam warto!! :)
0
jeeeeeeeeeeeeeeessstt
0
1-0 DLA REALU
0
loczek masz 100 % racje:)
0
Za rok w Barcy A:)
0
http://alexissite.pl/news.php?readmore=204 - tu macie listę kanałów:)
0
PS Zobaczcie 3:14 Cudo!!
0
Za co Cristiano? haha... zamiast Krysi Iker powinien być :)
0
Przepraszam za błąd-To jest nominacja do najlepszego piłkarza UEFA. Czyli Ligi Mistrzów.
0
Messi, Iniesta i Cristiano Ronaldo nominowani do Złotej Piłki!
0
Król powrócił!
0
alexissite.pl :)
0
AlexisSite.pl
0
AlexisSite.pl warto:)
0
AlexisSite.pl zapraszam
0
Haha alexis:D
0
AlexisSite.pl!
0
ajj Messi
0
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/c67.0.403.403/p403x403/551938_10150948436666213_1806162023_n.jpg Messi się chyba najebał :D