SzpicekYo
Dołączył/a: kwiecień 2012
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz w telewizji?
0
Autobus nie działa!
0
MVP
0
OFICJALNY:Víctor Valdés, Montoya,Alex Song,Adriano,Jordi Alba,Xavi,Busquets,Fabregas,Pedro,Messi,Villa
0
Pep Gaurdiola, zapytany, czy będzie menedżerem Chelsea Londyn w przyszłym sezonie odpowiedział: "Nie wiem jak kierować autobusem".
0
0
Rumba de Barca
Masz racje 100 %
0
Zdecydowanie 10 :)
0
Chciałbym żeby taki skład wyszedł dziś na murawę: http://estaticos.sport.es/resources/jpg/7/5/1349593461857.jpg
0
Bramka Davida: http://www.dailymotion.com/video/xtywtb_sevilla-fc-2-3-fc-barcelona-villa-goal-futbolmaniak-eu_sport (z polskim komentarzem)
0
Witam jak się nazywa piosenka w tle w tym filmiku (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9BbWK-dPCiE) ten filmik jest pod newsem o tytule ''Trwa rekrutacja do FCBPolska'' zaczyna się od minuty 0:30. Z góry dzięki i pozdrawiam:)
0
Witam jak się nazywa piosenka w tle w tym filmiku (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9BbWK-dPCiE) ten filmik jest pod newsem o tytule ''Trwa rekrutacja do FCBPolska'' zaczyna się od minuty 0:30. Z góry dzięki i pozdrawiam:)
0
OFICJALNIE: Spotkanie Rayo Vallecano - Real Madryt zostało przełożone. Mecz odbędzie się jutro o 20:00.
0
Trzeba poczekać na ostateczną decyzję, ale raczej mecz zostanie przełożony.
0
Mourinho elektryk wysokich napięć xD
0
Niech każdy zawodnik biega z latarką haha xDD
0
Messi!!! Alexis pieknie!!!!!!!!1
0
Komentator naprawdę jakiś pojebany.
0
No czelsi nieźle... Ciekawe ile Romek zapłacił sędziemu;]
0
KURWA gimbusy to dopiero początek meczu! w 2 sie już zacznie!
0
Zdarza się kurwa:D
0
xDDD
0
0
To jest już oficjalny.. dla przypomnienia:: Víctor Valdés - Dani Alves, Gerard Piqué, Javier Мascherano, Adriano Correia - Sergio Busquets, Cesc Fàbregas, Xavi Hernández - Cristian Tello, Lionel Messi, Pedro Rodríguez
0
Coś czuje ze zdobędziemy mistrzostwo;>
0
wielcy mistrzowie...Czelsi..
0
slimshady20
Po co rejestrujesz się tutaj?po co piszesz bzdury? Ronaldo? http://demotywatory.pl/3877733
0
slimshady20
wypierdalaj gimbie;x
0
Wolę Martineza niż te drewno - Albiol
0
Albiol...