0

Dziś swoje 21 urodziny obchodzi Cristian Tello ! ;)

0

0

Na Polsacie na którym kanale leci? (chodzi o numer) ? :D

0

Zobaczcie podsumowanie ery Pepa Guardioli jako szkoleniowca Barcelony w latach 2008–2012.



Po prostu piękne!

0

Obydwaj dobrze grają . Messi urodził się z talentem a Ronaldo na wszystko zapracował. Dlatego czasem gubi się akcjach, Messi instynktownie wie co zrobic, choć nie zawsze mu wychodzi.

0

Dzieciarnia? Raczej ty, tylko umiesz hejtować.

0

Najlepsze jest to , że Messi ma wyjebane a my tylko spinamy dupe kto dostanie złotą piłkę... on już nie musi się martwić nigdy o kasę a z pucharów mogłby sobie ułozyć pałac.

0

tibijczyk997

Za dużo Tibi,ochłoń.

0

Jedno wiemy-Krysia nie zdobędzie nagrody UEFA.

0

Sergio Busquets miał wczoraj urodziny-,- Nawet newsa nie było o nim...

0



Ah ten nasz genialny Leo : D

0

I wg na SPORT.ES pisze że Javier Martinez chcę zostać w Atletico Bilbao. Więc jeśli to prawda,Afellay zostaje. ; )

0

8mln? Dla mnie jest wart trochę więcej.

0

obaster
Osak podał link;)

0

Powtórka 5-0 ;)

0

Terminarz Barcelony:

1 kolejka: Barcelona - Real Sociedad
2 kolejka: Osasuna - Barcelona
3 kolejka: Barcelona - Valencia
4 kolejka: Getafe - Barcelona
5 kolejka: Barcelona - Granada
6 kolejka: Seville - Barcelona
7 kolejka: Barcelona - Real Madryt
8 kolejka: Deportivo - Barcelona
9 kolejka: Rayo Vallecano - Barcelona
10 kolejka: Barcelona - Celta Vigo
11 kolejka: Mallorca - Barcelona
12 kolejka: Barcelona - Saragossa
13 kolejka: Levante - Barcelona
14 kolejka: Barcelona - Bilbao
15 kolejka: Betis - Barcelona
16 kolejka: Barcelona - Atletico
17 kolejka: Valladolid - Barcelona
18 kolejka: Barcelona - Espanyol
19 kolejka: Malaga - Barcelona

0

Już jest. na Marca.com była transmisja i Gran Derbi będzie 7 października,a następne 3 marca. ;)

0

david_villa

Brawo,szybki jesteś ;)

0

Haha Real ma na początek Valencię : D

0

FC Barcelona vs Real Madryt - 7 października 2012 r.
Real Madryt vs FC Barcelona- 3 marca 2013 r

0

FC Barcelona vs Real Sociedad w pierwszej kolejce La Liga sezonu 2012/2013!!!

0

40mln to przesada;) Wart jest 25mln-30mln.

0

SPORT.ES: FC Barcelona jest skłonna zapłacić 40mln za Martineza!

0

Eh zdobył 14 pucharów w cztery lata,tyle co Pep i odeszli;) Dziękuje Seydou!

0

Będziemy mieć jakąś kasę za niego? Teraz na pewno trzeba kupić środkowego obrońcę.

0

SPORT.ES: Javi Martinez gotowy do opuszczenia Athletico Bilbao!Mimo że skupia się teraz na Igrzyskach Olimpijskich.Jego pragnieniem jest, założyć koszulkę Barcelony w przyszłym sezonie. Plotka czy prawda? Strzelam że plotka ;D

0

0:12-0:17 - Piękny widok! ;)

0

Tutaj:

0

Jordi Alba: Visca El Barca!,Visca El Catalunya : D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?