SzpicekYo
Dołączył/a: kwiecień 2012
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem jak wy ale ja wolę żeby Tito jak najszybciej wyzdrowiał,niż zdobyć lige mistrzów...
0
Mundo Deportivo: Źródła FC Barcelony zaprzeczyły pogłoskom, które wskazują na powrót Pepa Guardioli czy pojawienie się Luisa Enrique
0
SirBastos
Sport.es :D
0
Napisz komentarz...Esport3 podaje więcej informacji na temat ewentualnego zastępstwa Tito Vilanovy. Według tego źródła, klub już skontaktował się z byłym trenerem, aby ten przejął zespół w tym trudnym czasie. Jeśli nie będzie to możliwe, drugą opcją jest również były trener i piłkarz FC Barcelony, Luis Enrique.
0
Esport3: Pep Guardiola i Luis Enrique - to główna dwójka kandydatów do zastąpienia Tito Vilanovy.
0
http://mixgol.pl/img/50c99a010e1f0.gif
Pamiętacie?
0
Jakiś idiota wszystkich minusuje *,*
0
Hat-trick Falcao i zajmuje 2 miejsce Pichichi
0
Valdés, Adriano, Piqué, Puyol, Alba, Sergio, Xavi, Iniesta, Cesc, Pedro, Messi
0
0-1 dla Lecha
0
Musicie to zobaczyć a szczególnie w 1:11 :DD
0
Gra ktoś z was w Haxballa? ; )
0
Już widzę wkurwionego Leo,który che strzelić Hat-tricka:D
0
Fabregas kolejna fantastyczna asysta ; )
0
Ciekawe czy zaliczą bramkę Messiego;) Jak myślicie?
0
No Barca B zajmuje 6 miejsce w tabeli,nie jest tak żle bo Madrid B zajmuje 15 miejsce ; )
0
JESTTT 2-1 dla Barcelony B!
0
Abidal dziś trenował na uboczu, razem z Alexisem i Bartrą. !!!!!!!!!!!!!!!
0
Właśnie XD Jedynie na MŚ
0
Stig
Jaki medal? cr7 z Portugalią nic nie zdobył...
0
http://cfcpoland.com/news/Dlaczego-zwolnienie-to-dobry-wybor-2758?kohanasession=ad9f521927dc20859bd9a4cb86059caa zobaczcie końcowke.
0
MESSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 80!
0
Prawa noga!
0
Mecz w telewizji?;> z góry dzięki ; )
0
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/11/545d44143fea337
84f83a9b45eeffa3f_original.jpg?1353081990 Jest pompa:D
0
Nie wyobrażam sobie meczu w Levante,przecież tam jest sama woda.
0
Kai0
Brakuje Abidala jeszcze:(
0
Coś nie idzie Roberto Di Matteo w kierowaniu Autobusu ; o
0
Ogólnie musi strzelić 182 bramek : )
0
Chodzi mi o Celtic FC - FC Barcelona xD