0

Nie wiem jak wy ale ja wolę żeby Tito jak najszybciej wyzdrowiał,niż zdobyć lige mistrzów...

0

Mundo Deportivo: Źródła FC Barcelony zaprzeczyły pogłoskom, które wskazują na powrót Pepa Guardioli czy pojawienie się Luisa Enrique

0

SirBastos

Sport.es :D

0

Napisz komentarz...Esport3 podaje więcej informacji na temat ewentualnego zastępstwa Tito Vilanovy. Według tego źródła, klub już skontaktował się z byłym trenerem, aby ten przejął zespół w tym trudnym czasie. Jeśli nie będzie to możliwe, drugą opcją jest również były trener i piłkarz FC Barcelony, Luis Enrique.

0

Esport3: Pep Guardiola i Luis Enrique - to główna dwójka kandydatów do zastąpienia Tito Vilanovy.

0

0

Jakiś idiota wszystkich minusuje *,*

0

Hat-trick Falcao i zajmuje 2 miejsce Pichichi

0

Valdés, Adriano, Piqué, Puyol, Alba, Sergio, Xavi, Iniesta, Cesc, Pedro, Messi

0

0-1 dla Lecha

0



Musicie to zobaczyć a szczególnie w 1:11 :DD

0

Gra ktoś z was w Haxballa? ; )

0

Już widzę wkurwionego Leo,który che strzelić Hat-tricka:D

0

Fabregas kolejna fantastyczna asysta ; )

0

Ciekawe czy zaliczą bramkę Messiego;) Jak myślicie?

0

No Barca B zajmuje 6 miejsce w tabeli,nie jest tak żle bo Madrid B zajmuje 15 miejsce ; )

0

JESTTT 2-1 dla Barcelony B!

0

Abidal dziś trenował na uboczu, razem z Alexisem i Bartrą. !!!!!!!!!!!!!!!

0

Właśnie XD Jedynie na MŚ

0

Stig

Jaki medal? cr7 z Portugalią nic nie zdobył...

0

MESSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 80!

0

Prawa noga!

0

Mecz w telewizji?;> z góry dzięki ; )

0

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/11/545d44143fea337
84f83a9b45eeffa3f_original.jpg?1353081990 Jest pompa:D

0

Nie wyobrażam sobie meczu w Levante,przecież tam jest sama woda.

0

Kai0

Brakuje Abidala jeszcze:(

0

Coś nie idzie Roberto Di Matteo w kierowaniu Autobusu ; o

0

Ogólnie musi strzelić 182 bramek : )

0

Chodzi mi o Celtic FC - FC Barcelona xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?