SzpicekYo
Dołączył/a: kwiecień 2012
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie zesrajcie się szpakiem...
0
Już hejterzy :D
0
Messi...
0
Rezerwa: Pinto, Oier, Alexis, Thiago, Mascherano, Bartra, Montoya, Song, Tello
0
Valdés - Alves, Piqué, Puyol, Alba - Busquets, Cesc, Xavi - Iniesta, Messi, Pedro
0
Alexis musi zostać! Pochodził z biednej rodziny,grał na boso po prostu KOCHAŁ piłkę nożną.I za to będę go zawsze szanował :)Teraz jest w najlepszym klubie świata i wierzę że odzyska formę..Jeśli Barca go sprzeda,a w innym klubie np Juve będzie gwiazdą to na pewno Barca jak i my będziemy tego żałować. Pozdrawiam.
0
@Barcatikitaka
Rozkręca? cóż,trzeba wierzyć w niego...Koledzy muszą go zmotywować ; )
0
Ten sezon nie wyszedł mu,trzeba wierzyć że następny będzie bardzo udany dla Alexisa.
0
Plotka...On ma dopiero 24 lata,mimo ze jest bez formy musi zostać.Krytykujecie go,a za parę lat może być w kapitalnej formie :DD
0
37 bramek w 24 meczach.Niesamowite! 55 - 60 bramek co najmniej strzeli:D
0
Jak przyjdzie to na jakiej pozycji będzie grał? Modlę się zeby nie skonczył tak jak Alexis...
0
Mou na papieza!!!
0
Co ten mou zrobił z tym realem... To nie ten sam real co kiedyś. (2005-2008)
0
Pepe nice
0
hahaha jaka beka:D
0
puta puta madrid!
0
40 sekund - 2 źółte kartki.GENIUS
0
Neymar przydałby się.
0
Jeśli Barca nie przegra ani jednego meczu w lidze do końca sezonu to może uzyskać 107 pkt!!!
0
Kto zagłosował na Alexisa jako ZM? hahahah xDD
0
Messi jest o 2 lata młodszy od CR7, i ma 301 bramek w 365 spotkaniach + 112 asyst.CR7 natomiast ma 306 bramek w 503 spotkaniach + 94 asyst! Leo jest niesamowity!
0
Widzieliście Twarz sędziego? - Niezadowolenie czyli chciał żeby Granada wygrała :) Messi mu popsuł plany :D
0
Dobrze Tello wybrał,gdyby podał Leo to byłby spalony :)
0
JEBNĄŁBYM JAKBY SEEDZIA UZNAŁ ZE SPALONY HHHAHAHAHHAHA
0
MESSIIIIIIIIIIIIIIII
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL
0
INIESTA JEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Pojadę do tego sędziego i mu pokaże ten obrazek:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/ae/Spalony_w_pi%C5%82ce_no%C5%BCnej.svg/750px-Spalony_w_pi%C5%82ce_no%C5%BCnej.svg.png
0
JUŻ SEDZIA Z KLASY IV LEPIEJ SEDZIUJE KURWA MAC
0
TEN SEDZIA JAKIŚ JEBNIĘTY CZY TO SPECJALNIE ROBI?