SzpicekYo
Dołączył/a: kwiecień 2012
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ADAN hahha sobie pograł
0
KARNY
0
Śmiech na sali...Iker na ławce.
0
CR7IsNumberOne7
http://img1.besty.pl/static/1979919.jpg
0
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/546171_10151222877157684_973452771_n.jpg
Ten obrazek wyraża więcej niż tysiąc słów.
0
Najlepsze zdjęcia Barcelony w 2012 - http://www.youtube.com/watch?list=UU14UlmYlSNiQCBe9Eookf_A&v=SKpg67i2DdU&feature=player_embedded Polecam ; )
0
Arsenal w dołku?Nie przesadzaj.
0
Według mnie to plotka.Uwierze jak Pep potwierdzi..
0
Ale czy to prawda,to ja nie wiem.
0
Ludzie... To nie Prima aprilis,ten news jest na MD.Looknijcie ; )
0
David jest za dobry dla Chelsea..
0
davcik szacunku troche :p
0
A za moich czasów nie opuszczało sie ukochanego klubu..Byłes kapitanem
0
Tito powinien raz wystawic Pedro-Villa-Alexis i zobaczyć jak panowie sie dogadują : )
0
Boze tomski ile miał goli w poprzednim sezonie? 15! Tn duzo jak dla mnie,i jak przyszedł alexis to pep mu nie mówil ,,masz strzelic 50 goli w lidze'' OGAR DZIECI
0
Podziwiam go od początku przybycia do Barcelony.Świetny Obrońca ;)
0
To tylko świadczy że Leo jest na innym poziomie,Cristiano musi to zaakceptować,ze jest o 3 lvl w dół ; )
0
Uda mu się,espanyol bez formy w tym sezonie,Leo to wykorzysta.
0
Tak będziemy się cieszyć z mistrzostwa:
0
A to ciekawostka:
Dotychczas CR7 strzelił 292 Bramki w 493 spotkaniach,a Messi strzelił 288 bramki w 355 spotkaniach ; )
0
To co będzie w 2018? On pobije wszelkie rekordy! Messi to skarb dla Barcelony i jednym słowem - Geniusz.
0
Trzeba już to powiedzieć... MAMY MISTRZOSTWO 2013 !!!!! CAMPEONES ,CAMPEONES CAMPEONES !!!!!!!!
0
Campeones.!!
0
Panie i Panowie oficjalnie -16!
0
REAL PRZEGRYWA :D
0
kaamil1910
Idiotą jesteś... Zobacz na tabele La liga...
0
Za dobry dla Czelsi :D
0
Szacunek musi być! Brawo!
0
Bardzo dziwny komentarz na rm.pl :D
NestRM
manchester to kiedyś mój ulubiony klub był , ale teraz jest real :D
0
Według źródeł konsultowanych przez Sport, u trenera podczas rutynowej kontroli wykryto mały węzeł w miejscu, w którym usuniętego poprzedniego guza. Operacja miałaby odbyć się w czwartek. Dobrą wiadomością jest to, że nie jest to działanie o wiele mniej poważne, niż ostatnio. Jeżeli wszystko pójdzie z planem - Tito wróci na święta Bożego Narodzenia do domu, a do treningów ze swoimi piłkarzami dołączy w ciągu miesiąca.