0

ADAN hahha sobie pograł

0

KARNY

0

Śmiech na sali...Iker na ławce.

0

0

0

Najlepsze zdjęcia Barcelony w 2012 - http://www.youtube.com/watch?list=UU14UlmYlSNiQCBe9Eookf_A&v=SKpg67i2DdU&feature=player_embedded Polecam ; )

0

Arsenal w dołku?Nie przesadzaj.

0

Według mnie to plotka.Uwierze jak Pep potwierdzi..

0

Ale czy to prawda,to ja nie wiem.

0

Ludzie... To nie Prima aprilis,ten news jest na MD.Looknijcie ; )

0

David jest za dobry dla Chelsea..

0

davcik szacunku troche :p

0

A za moich czasów nie opuszczało sie ukochanego klubu..Byłes kapitanem

0

Tito powinien raz wystawic Pedro-Villa-Alexis i zobaczyć jak panowie sie dogadują : )

0

Boze tomski ile miał goli w poprzednim sezonie? 15! Tn duzo jak dla mnie,i jak przyszedł alexis to pep mu nie mówil ,,masz strzelic 50 goli w lidze'' OGAR DZIECI

0

Podziwiam go od początku przybycia do Barcelony.Świetny Obrońca ;)

0

To tylko świadczy że Leo jest na innym poziomie,Cristiano musi to zaakceptować,ze jest o 3 lvl w dół ; )

0

Uda mu się,espanyol bez formy w tym sezonie,Leo to wykorzysta.

0

Tak będziemy się cieszyć z mistrzostwa:

0

A to ciekawostka:
Dotychczas CR7 strzelił 292 Bramki w 493 spotkaniach,a Messi strzelił 288 bramki w 355 spotkaniach ; )

0

To co będzie w 2018? On pobije wszelkie rekordy! Messi to skarb dla Barcelony i jednym słowem - Geniusz.

0

Trzeba już to powiedzieć... MAMY MISTRZOSTWO 2013 !!!!! CAMPEONES ,CAMPEONES CAMPEONES !!!!!!!!

0

Campeones.!!

0

Panie i Panowie oficjalnie -16!

0

REAL PRZEGRYWA :D

0

kaamil1910

Idiotą jesteś... Zobacz na tabele La liga...

0

Za dobry dla Czelsi :D

0

Szacunek musi być! Brawo!

0

Bardzo dziwny komentarz na rm.pl :D
NestRM
manchester to kiedyś mój ulubiony klub był , ale teraz jest real :D

0

Według źródeł konsultowanych przez Sport, u trenera podczas rutynowej kontroli wykryto mały węzeł w miejscu, w którym usuniętego poprzedniego guza. Operacja miałaby odbyć się w czwartek. Dobrą wiadomością jest to, że nie jest to działanie o wiele mniej poważne, niż ostatnio. Jeżeli wszystko pójdzie z planem - Tito wróci na święta Bożego Narodzenia do domu, a do treningów ze swoimi piłkarzami dołączy w ciągu miesiąca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?