0

Tak,a Tito ma kontrakt do 2014 ;)

0

Mlacek
Tu lepiej;) Lepszy wygląd,więcej ludu itp

0

Arek 96
W sumie masz racje;)

0

Tak to prawda! Może byłby chętny do Barcelony;D?

0

Armandi

0

Witaj Jordi!! ;D Jak myślicie na kogo postawi Tito na obronie w Gran Derbi?

boki będą takie: Dani Alves-Jordi Alba,ale środkowi to nie wiadomo Puyol z Mashe lub Pique z Mashe.

0

MVP2011

Hahahaha xDD Dobry piłkarz,ale bez formy^^

0

Pożegnalna konferencja Jordiego! Widać że będzie tęsknił za Valencią.Witamy w domu Jordi!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GZmuibuDfCg#!

0

To ciekawe na kogo postawi Tito w obronie;D

0

Villa_2001

Gorsze o wiele...

0

Villa_2001

Kozak w necie,pizda w swiecie.Do cb pasuje takie określenie;)

0

Villa_2001

Ogarnij się dzieciaku ; ]

0

0

Brawo Torres! Jeśli będziesz miał formę to Vicente cię powoła na Mundial;))

0

Iniesta,Casillas,Xavi - Ktoś z nich zdobędzie ZP

0

Bojan? Niezły żart = D

0

Alicja3500

Ale kogo to obchodzi? niech piszą co chcą i tak my mamy wyje*ane

0

kra,
W realu tez tak seplenisz?

0

Keita zostań!!Już nie raz ratował dupy Barcelonie!

0

BVB nie puści go na 100 %.

0

chinek23,

Spytaj się go,potem mi napiszesz co powiedział...

0

david villaa7

Fajny żart,spadłem z krzesła...

0

nauticaa

To nie był żart^^

0

david villaa7

Ta? Prędzej do Realu Madryt C

0

0

chinek23
Co Jeszcze? Krystyna,Pepe?

0

Marzenia i tyle;) Trzeba kupić tańszego ;)

0

No w wierzycie że taki Hummels przejdzie do Barcy za 35mln.Kpina! Na EURO gra fantastycznie i napewno nie będzie kosztował 35mln. i ma kontrakt do 2017r.

0

puma

Zrozum,żaden piłkarz,cały sztab szkoleniowy,nawet Rosell nie chce Niemca w składzie...

0

BVB za Hummelsa będzie chciała 40-50mln,Barca ma tylko 26mln do wydania + zmienne! Wątpię w ten transfer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?