SzpicekYo
Dołączył/a: kwiecień 2012
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak,a Tito ma kontrakt do 2014 ;)
0
Mlacek
Tu lepiej;) Lepszy wygląd,więcej ludu itp
0
Arek 96
W sumie masz racje;)
0
Tak to prawda! Może byłby chętny do Barcelony;D?
0
Armandi
0
Witaj Jordi!! ;D Jak myślicie na kogo postawi Tito na obronie w Gran Derbi?
boki będą takie: Dani Alves-Jordi Alba,ale środkowi to nie wiadomo Puyol z Mashe lub Pique z Mashe.
0
MVP2011
Hahahaha xDD Dobry piłkarz,ale bez formy^^
0
Pożegnalna konferencja Jordiego! Widać że będzie tęsknił za Valencią.Witamy w domu Jordi!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GZmuibuDfCg#!
0
To ciekawe na kogo postawi Tito w obronie;D
0
Villa_2001
Gorsze o wiele...
0
Villa_2001
Kozak w necie,pizda w swiecie.Do cb pasuje takie określenie;)
0
Villa_2001
Ogarnij się dzieciaku ; ]
0
Vicente ma lepszą klatę od Mario : D http://www.sport.es/es/noticias/eurocopa/vicente-del-bosque-como-balotelli-2008383
0
Brawo Torres! Jeśli będziesz miał formę to Vicente cię powoła na Mundial;))
0
Iniesta,Casillas,Xavi - Ktoś z nich zdobędzie ZP
0
Bojan? Niezły żart = D
0
Alicja3500
Ale kogo to obchodzi? niech piszą co chcą i tak my mamy wyje*ane
0
kra,
W realu tez tak seplenisz?
0
Keita zostań!!Już nie raz ratował dupy Barcelonie!
0
BVB nie puści go na 100 %.
0
chinek23,
Spytaj się go,potem mi napiszesz co powiedział...
0
david villaa7
Fajny żart,spadłem z krzesła...
0
nauticaa
To nie był żart^^
0
david villaa7
Ta? Prędzej do Realu Madryt C
0
0
chinek23
Co Jeszcze? Krystyna,Pepe?
0
Marzenia i tyle;) Trzeba kupić tańszego ;)
0
No w wierzycie że taki Hummels przejdzie do Barcy za 35mln.Kpina! Na EURO gra fantastycznie i napewno nie będzie kosztował 35mln. i ma kontrakt do 2017r.
0
puma
Zrozum,żaden piłkarz,cały sztab szkoleniowy,nawet Rosell nie chce Niemca w składzie...
0
BVB za Hummelsa będzie chciała 40-50mln,Barca ma tylko 26mln do wydania + zmienne! Wątpię w ten transfer.