SzpicekYo
Dołączył/a: kwiecień 2012
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co będzie dalej z Rubim?
0
,,TATA'' powodzenia! Obyś zrobił porządek w Barcelonie i w sierpniu ruszamy na podbój :))
0
Marcelo Bielsa!
0
Agger raczej nie przyjdzie.Nawet ma tatuaż ,,YNWA'' tzn You'll Never Walk Alone - hymn Liv :)
0
W stacji radiowej Esports COPE podano informację, że obecny tydzień będzie kluczowy dla transferu Thiago Silvy, a FC Barcelona ma złożyć do PSG wielomilionową ofertę.
Mówi się, że Duma Katalonii zaproponuje za 28-letniego środkowego obrońcę 42 miliony euro. Thiago Silva wyceniany natomiast jest na kwotę 40 milionów euro.
0
Jeśli Barca nie kupi klasowego stopera,to z LM 2013/2014 możemy się pożegnać :)
0
W dniu dzisiejszym widzę to tak:
Valdes - Dani Alves - Pique - ? - Jordi Alba, Busquets - Fabregas - Iniesta, Alexis - Messi - Neymar
0
Neymar,Thiago Silva - Brazylijskie Okienko :D
0
Maciej8787
Ból dupy? :D
0
,,Jeśli Barca będzie sprzedawała Leo - Zadzwoń do nas'' - Słowa Florentino Péreza
0
https://www.facebook.com/HalaDzieci?fref=ts :D
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RBZcHjsG4GM Epic hahahaha :D
0
Wyjebisty design :D
0
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/947092_530288303696228_90468134_n.jpg Neymar z niepełnosprawnym fanem :)
0
http://iv.pl/images/06083980021031386427.png Neymar :D
0
Dlaczego Abidal nie zagrał od początku?!
0
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/481806_437133006383482_1582783643_n.jpg
0
Rossel niszczy ten klub..
0
Z niecierpliwością czekam na taką wypowiedz ,,Laporta: Startuje w wyborach!''
0
Marcin199310
1 rok na pewno!
0
http://iv.pl/images/72748792733814860898.png
Łzy Erica ;(
0
http://www.esport3.cat/directes/esport3/ Konferencja :)
0
Dziękujemy Abi za wszystko! Powodzenia :)
0
Zubi został zapytany wprost dlaczego klub nie przedłużył kontraktu z Abidalem, ale odpowiedział tak zawoalowanie, że w zasadzie nie powiedział nic konkretnego.
0
Moc jest wewnątrz umysłu. Tylko silny może przetrwać..
0
Abidal:Chcę grać, ale klub widzi to inaczej. Szanuję ich decyzję.
Potraktowali go jak śmiecia!
0
Dziękujemy Abi! Powodzenia ! [ http://patricius.blog.pl/files/2013/04/EricAbidal_24_532x_1474459a.jpg ]
0
Agent FIFA, Wagner Ribeiro, który bierze udział w operacji transferu Neymara, opublikował na swoim koncie na twitterze zdjęcie (
0
hubert.groen
To by grało z wicemistrzem kraju ;]
0
Taki powinien być najsilniejszy skład na sezon 2013/2014 :
Ter Stegen - Dani Alves - Pique - Hummels - Jordi Alba,Busquets - Iniesta - Fabregas,Messi - Neymar - Alexis