SzpicekYo
Dołączył/a: kwiecień 2012
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żona Vilanovy :
-Kochanie, obudzę Cię przed 8..
Vilanova: Weź mnie nie wkurwiaj
0
Karol jak zawsze na poziomie :D
0
Żona budzi Mourinho nad ranem:
- Kochanie,wstawaj, już piąta!
- Cooo? Znów Lewandowski?!
0
Robben prowokował ;> ale... Jordi nie potrzebnie :)
0
Pep Team 4:0 Tito Team
0
Skład na rewanż:
Valdes - Alves, Pique, Busquets, Alba - Xavi, Song ,Iniesta - Alexis, Messi (45m Fabregas), Villa
0
komentator pro
0
Najnowsze informacje w sprawie Leo Messiego: nic poważnego.
0
Jeszcze Mallorca, Saragossa, Levante, Athletic, Betis, Atlético Madryt, i MISTRZOSTWO : D
0
mikka2000
Widzę że szybko czytasz...
0
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/601263_163925093763420_1532693982_n.jpg hehe :D
0
REMONTADA 0-2 NA 4-2 :D
Gran Derbi w ćwierćfinale ;-)
0
MESSSSSSSSSIIII JEDZIEMY Z NIMI POKAŻEMY KTO RZĄDZI W EUROPIE!!!!!!!!!!
0
Sędzia klasa światowa.Pozdrawiam
0
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/313471_557569850929093_750642606_n.jpg TYLE W TEMACIE!
0
Skandal na Old Trafford!
0
Podajcie jakĄs fajną nazwę do fanpage o realu :D Visca El Barca!
0
OMG ;XXXXXXX
0
Heh Real gra 12 ;x
0
Jak 1-1 to kto przechodzi?:D
0
no jak real przegra to tylko cdr ;]
0
W takim meczu dać czerwoną kartkę... to nawet nie było na czerwoną:D
0
http://iv.pl/images/26475729513211434158.jpg
Tyle w temacie! :)
0
Podobno Real zmienił nazwę klubu: Real Sędzia Madryt.
0
Real Sędzia Madryt 2-1 Barcelona.Sędzia dał dupy i tyle.Real grał w 12 trzeba to przyznać....
0
Załosna gra,tylko klepią..
0
0
Aj INIESTA
0
Cały Milan,niech przyniosą łózko na CN..
0
Hejterzy się odzywają...Zagrajcie lepiej.