0

Żona Vilanovy :
-Kochanie, obudzę Cię przed 8..
Vilanova: Weź mnie nie wkurwiaj

0

Karol jak zawsze na poziomie :D

0

Żona budzi Mourinho nad ranem:
- Kochanie,wstawaj, już piąta!
- Cooo? Znów Lewandowski?!

0

Robben prowokował ;> ale... Jordi nie potrzebnie :)

0

Pep Team 4:0 Tito Team

0

Skład na rewanż:
Valdes - Alves, Pique, Busquets, Alba - Xavi, Song ,Iniesta - Alexis, Messi (45m Fabregas), Villa

0

komentator pro

0


Najnowsze informacje w sprawie Leo Messiego: nic poważnego.

0

Jeszcze Mallorca, Saragossa, Levante, Athletic, Betis, Atlético Madryt, i MISTRZOSTWO : D

0

mikka2000

Widzę że szybko czytasz...

0

REMONTADA 0-2 NA 4-2 :D

Gran Derbi w ćwierćfinale ;-)

0

MESSSSSSSSSIIII JEDZIEMY Z NIMI POKAŻEMY KTO RZĄDZI W EUROPIE!!!!!!!!!!

0

Sędzia klasa światowa.Pozdrawiam

0

Skandal na Old Trafford!

0

Podajcie jakĄs fajną nazwę do fanpage o realu :D Visca El Barca!

0

OMG ;XXXXXXX

0

Heh Real gra 12 ;x

0

Jak 1-1 to kto przechodzi?:D

0

no jak real przegra to tylko cdr ;]

0

W takim meczu dać czerwoną kartkę... to nawet nie było na czerwoną:D

0

0

Podobno Real zmienił nazwę klubu: Real Sędzia Madryt.

0

Real Sędzia Madryt 2-1 Barcelona.Sędzia dał dupy i tyle.Real grał w 12 trzeba to przyznać....

0

Załosna gra,tylko klepią..

0

0

Aj INIESTA

0

Cały Milan,niech przyniosą łózko na CN..

0

Hejterzy się odzywają...Zagrajcie lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?