0

JA JEBIE HAHAHAHHAHAHHA

0

Ten Thiago też nie błyszczy...Przydałby się Iniesta

0

Nareście.Liczę na WEJŚCIE SMOKA!

0

Niech go przeniosą do Barcy B...

0

CO ZA ALEXIS

0

KURWA MAC NIE MA SPALONEGO

0

JEST 300 !

0

PEDRO

0

Nie no środek pola nic nie gra..Zmiany i to szybko!

0

Nie wiem co Tito widzi w Alexisie..

0

MVP a nie jakiś drewno Alexis...

0

AJ prawie

0

Tello za Pedro
Iniesta za Fabregasa

0

Czas Alexisa na odblokowanie się minął... Musi być rezerwowym,Villa podstawowym.Jak gra Alexis to zawsze tracimy bramkę... żałosne

0

Villa na boisko!

0

Tello już więcej daje niż ten Alexis...

0

Alexis bohater meczu.OM: 1.0

0

Jezuu Alexis OUT jest bez użyteczny jeszcze STRATA bramki !

0

Ter Stegen i Hummels 2 piorytety! Valdes odejdzie,a Villa musi zostać!

0

Trzeba wcześnie wstać :D

0

0

Szacunek dla Pinto! Ma 38 lat i nadal chce grać! Props

0

Pewnie zagrają rezerwami jak w audi cup ;c

0

hehe świetna wiadomość! Pewnie Pep powie obrońcom że mają kryć tylko Messiego ;D

0

Barca będzie miała 64mln.Stoper + napastnik (Neymar) w co wątpię :)

0

Życzę mu jak najlepiej!

0

Dajcie linka do bramki CR :)

0

22 bramka CR XD

0

uu CR jeszcze 2 i hat-trick :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?