SzpicekYo
Dołączył/a: kwiecień 2012
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
JA JEBIE HAHAHAHHAHAHHA
0
Ten Thiago też nie błyszczy...Przydałby się Iniesta
0
Nareście.Liczę na WEJŚCIE SMOKA!
0
Niech go przeniosą do Barcy B...
0
CO ZA ALEXIS
0
KURWA MAC NIE MA SPALONEGO
0
JEST 300 !
0
PEDRO
0
Nie no środek pola nic nie gra..Zmiany i to szybko!
0
Nie wiem co Tito widzi w Alexisie..
0
MVP a nie jakiś drewno Alexis...
0
AJ prawie
0
Tello za Pedro
Iniesta za Fabregasa
0
Czas Alexisa na odblokowanie się minął... Musi być rezerwowym,Villa podstawowym.Jak gra Alexis to zawsze tracimy bramkę... żałosne
0
Villa na boisko!
0
Tello już więcej daje niż ten Alexis...
0
Alexis bohater meczu.OM: 1.0
0
Jezuu Alexis OUT jest bez użyteczny jeszcze STRATA bramki !
0
Ter Stegen i Hummels 2 piorytety! Valdes odejdzie,a Villa musi zostać!
0
Trzeba wcześnie wstać :D
0
http://www.fcbarca.com/35175-figo-latwo-bylo-zamienic-barcelone-na-madryt.html
Przeczytajcie 1 zdanie:)
Pozdrawiam.
0
Szacunek dla Pinto! Ma 38 lat i nadal chce grać! Props
0
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/535746_10151304701802684_1790302334_n.jpg
0
Pewnie zagrają rezerwami jak w audi cup ;c
0
hehe świetna wiadomość! Pewnie Pep powie obrońcom że mają kryć tylko Messiego ;D
0
Barca będzie miała 64mln.Stoper + napastnik (Neymar) w co wątpię :)
0
Życzę mu jak najlepiej!
0
Dajcie linka do bramki CR :)
0
22 bramka CR XD
0
uu CR jeszcze 2 i hat-trick :D