0



Cały Arbeloa...Żałosne.

0

No a w tym czasie siedzi jak Gimbadrista i wszystkich minusuje :)

0

Nigdy nie uwierzę w słowa Callejóna.Niech się wypowie Messi lub Karanka.Żałosny ten Callejón jest,jak cały real...

Pozdrawiam.

0

rm.pl zamienia się w stronę Barcy - ciągle newsy o Barcelonie-,- EL JAREK JEST W FORMIE!

0

FCB: Pinto: Alves, Piqué, Puyol, Alba; Busquets, Xavi, Cesc; Pedro Messi, Iniesta

0

2 minuty ...

0

HAHAHAHHAHAH KPINA

0

Na czas..

0

Centek

Jebnij się porządnie,wiesz gdzie...

0

Będzie jak z Granadą:D 90+ BRAMKA!

0

Czekam na GENIUSZ Iniesty i Leo :)

0

Jest czas,odrobimy :)

0

gdyby nie czerwona...

0

Sędzia z dupy..

0

ksobi

Spójrz na Rivaldo w tym roku 41 lat i nadal gra :)

0

Zapominacie o Pinto...

0

A NA RM.PL:
NathanFCB:
Valdes nie przedłużył kontraktu z Barçą! Latem tego roku prawdopodbnie zostanie sprzedany. Oddacie nam Casillasa?

0

Niech potem nie płacze,że w innym klubie grzeje ławkę :)

0

No to w letnim okienku lub zima trzeba go sprzedać za dobrą cenę ; )

0

Pep przyszedł na trening Bayernu z koszulką Barcy...Widać że kocha i zawsze będzie ;) Życzę ci jak najlepiej!



Visca el Barça, Visca Catalunya!

0

Romek ma focha ; (

Powodzenia Pep :-)

0

http://malagacf.pl/news/Isco-mieszka-razem-z-Messim-1894

Patrzcie Isco nazwał swojego psa Messi :D

0

DaMilio

Onet.pl? kompletne bzdury,ty we wszystko wierzysz co napiszą media? :)

0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=b1kIiraXXfg

Genialny filmik! POLECAM.

0

Barca B wygrała 4-2 z Xerez :)

0

Wie ktoś może tytuł piosenki która leciała podczas gali Fifa? :)

0

No i takie przemówienia lubię,a nie jakieś spekulacje i plotki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?