SzpicekYo
Dołączył/a: kwiecień 2012
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cały Arbeloa...Żałosne.
0
No a w tym czasie siedzi jak Gimbadrista i wszystkich minusuje :)
0
Nigdy nie uwierzę w słowa Callejóna.Niech się wypowie Messi lub Karanka.Żałosny ten Callejón jest,jak cały real...
Pozdrawiam.
0
rm.pl zamienia się w stronę Barcy - ciągle newsy o Barcelonie-,- EL JAREK JEST W FORMIE!
0
FCB: Pinto: Alves, Piqué, Puyol, Alba; Busquets, Xavi, Cesc; Pedro Messi, Iniesta
0
2 minuty ...
0
HAHAHAHHAHAH KPINA
0
Na czas..
0
Centek
Jebnij się porządnie,wiesz gdzie...
0
Będzie jak z Granadą:D 90+ BRAMKA!
0
Czekam na GENIUSZ Iniesty i Leo :)
0
Jest czas,odrobimy :)
0
gdyby nie czerwona...
0
Sędzia z dupy..
0
ksobi
Spójrz na Rivaldo w tym roku 41 lat i nadal gra :)
0
Zapominacie o Pinto...
0
A NA RM.PL:
NathanFCB:
Valdes nie przedłużył kontraktu z Barçą! Latem tego roku prawdopodbnie zostanie sprzedany. Oddacie nam Casillasa?
0
Niech potem nie płacze,że w innym klubie grzeje ławkę :)
0
No to w letnim okienku lub zima trzeba go sprzedać za dobrą cenę ; )
0
http://www.fcbayern.telekom.de/de/aktuell/start/index.php
0
Pep przyszedł na trening Bayernu z koszulką Barcy...Widać że kocha i zawsze będzie ;) Życzę ci jak najlepiej!
Visca el Barça, Visca Catalunya!
0
Romek ma focha ; (
Powodzenia Pep :-)
0
http://kwejk.pl/obrazek/1619500/murinjo.html
0
http://malagacf.pl/news/Isco-mieszka-razem-z-Messim-1894
Patrzcie Isco nazwał swojego psa Messi :D
0
DaMilio
Onet.pl? kompletne bzdury,ty we wszystko wierzysz co napiszą media? :)
0
http://kwejk.pl/obrazek/1620034/el-jarek.html
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=b1kIiraXXfg
Genialny filmik! POLECAM.
0
Barca B wygrała 4-2 z Xerez :)
0
Wie ktoś może tytuł piosenki która leciała podczas gali Fifa? :)
0
No i takie przemówienia lubię,a nie jakieś spekulacje i plotki :)