TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No tak, tyle, że CdR to nie jest liga.
0
No i granica 400 goli dla Barcy także przekroczona Hat Trickiem. Jednym słowem Lio!
0
Brawo Barca, ale niestety jak Lucho nie ustawi Masche na DM i nie wymyśli czegoś sensownego w linii obrony, to już widzę uśmiechy Ibry i Cavaniego...
No, ale należy być dobrej myśli!
0
Rekord Cesara. Najwięcej goli w derbach Barcelony.
1
Messi mistrz. Kolejny rekord pobity Hat-Trickiem...
2
Crackedro!
0
Dajesz generale, pokaż formę w duecie z Iniestą* :D
12
Spalonego oczywiście nie było, ale nieważne. Hiszpania
0
Jeszcze gol i bijemy Cesara Hat trickiem!!
1
"Sergio Busquets - Ballon d'Or 2014"? hehe
0
Bez takich! Rakitić w presezonie prezentował się dobrze...
4
Bez Messi'ego i Neymar'a, to ja niewiem jakby ta gra wyglądała.
Co do bramki, coś nieprawdopodobnego jak ta piłka rotowała....
3
Nauczyciela wychowania fizycznego*
0
Espanyol espanyolem, poczekaj, aż Cavani i Ibrahimović będą mieli taką okazję :p
6
Ibra już się pewnie oliwką smaruje. Będzie wchodził w naszą obronę aż miło :D
0
Wiadomo, jasna sprawa. Chciałem tylko zwrócić na to uwagę ;)
0
Espanyol jest teraz ustawiony 6-2-2. Niezły autobus.
0
Busquets złota piła.
0
Potwierdzam, super działa :D
5
Nie mów tak, bo Lucho przeczyta i na PSG wyjdziemy z Munirem i Pedro w ataku, żeby mocniejsza ławka była...
0
Skład porażka dla mnie. No ale nic, pozostaje dopingować naszą drużynę w derbach!
1
Wydaje mi się, że Eric Bartra nie jest profesjonalnym piłkarzem.
0
Brzmi ciekawie, jestem za! Teraz każdy mecz będzie jak finał.
0
Ważne, że już wiemy kto to. A jego gra to już szczegół...:p
1
W "Nagim Instynkcie" zagrał świetną rolę. Mój ulubiony.
0
Montoya bardzo fajną bramke Maladze strzelił, bodajże w sezonie 12/13. Ładnie z dystansu zasadził.
0
Byl artykul "znamy sklady!"
2
Douglas Crack.
0
Słuchaj no, starałem się! :D
0
To chyba jakoś dawno temu, nie?