2

No tak, tyle, że CdR to nie jest liga.

0

No i granica 400 goli dla Barcy także przekroczona Hat Trickiem. Jednym słowem Lio!

0

Brawo Barca, ale niestety jak Lucho nie ustawi Masche na DM i nie wymyśli czegoś sensownego w linii obrony, to już widzę uśmiechy Ibry i Cavaniego...
No, ale należy być dobrej myśli!

0

Rekord Cesara. Najwięcej goli w derbach Barcelony.

1

Messi mistrz. Kolejny rekord pobity Hat-Trickiem...

2

Crackedro!

0

Dajesz generale, pokaż formę w duecie z Iniestą* :D

12

Spalonego oczywiście nie było, ale nieważne. Hiszpania

0

Jeszcze gol i bijemy Cesara Hat trickiem!!

1

"Sergio Busquets - Ballon d'Or 2014"? hehe

0

Bez takich! Rakitić w presezonie prezentował się dobrze...

4

Bez Messi'ego i Neymar'a, to ja niewiem jakby ta gra wyglądała.
Co do bramki, coś nieprawdopodobnego jak ta piłka rotowała....

3

Nauczyciela wychowania fizycznego*

0

Espanyol espanyolem, poczekaj, aż Cavani i Ibrahimović będą mieli taką okazję :p

6

Ibra już się pewnie oliwką smaruje. Będzie wchodził w naszą obronę aż miło :D

0

Wiadomo, jasna sprawa. Chciałem tylko zwrócić na to uwagę ;)

0

Espanyol jest teraz ustawiony 6-2-2. Niezły autobus.

0

Busquets złota piła.

0

Potwierdzam, super działa :D

5

Nie mów tak, bo Lucho przeczyta i na PSG wyjdziemy z Munirem i Pedro w ataku, żeby mocniejsza ławka była...

0

Skład porażka dla mnie. No ale nic, pozostaje dopingować naszą drużynę w derbach!

1

Wydaje mi się, że Eric Bartra nie jest profesjonalnym piłkarzem.

0

Brzmi ciekawie, jestem za! Teraz każdy mecz będzie jak finał.

0

Ważne, że już wiemy kto to. A jego gra to już szczegół...:p

1

W "Nagim Instynkcie" zagrał świetną rolę. Mój ulubiony.

0

Montoya bardzo fajną bramke Maladze strzelił, bodajże w sezonie 12/13. Ładnie z dystansu zasadził.

0

Byl artykul "znamy sklady!"

2

Douglas Crack.

0

Słuchaj no, starałem się! :D

0

To chyba jakoś dawno temu, nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?