8

Fajne profilowe w sumie :p

4

Blizny zdobią wojownika - Neymar. Brawa dla niego! Tymczasem dobranoc wszystkim!:)

2

niepodważalnie Neymar, super mecz.

0

Zawodnik meczu, oczywiście - grande Neymar.

3

Pomijając wszystkie kwestie pozasportowe związane z Barcą w ostatnim czasie -
Kocham takie wieczory jak dzisiaj, coś pięknego!

1

Neymar Magia, wrócił Ronnie na Camp Nou.

0

Ale mi śmierdzi z buzi, uderz Neymara. Tak to wyglądało :p

0

Nasza krótka ławka właśnie się uwidacznia, pierwsza zmiana w 84.

1

Enrique gdzie zmiany?
Aj, przydałby się Xavi na uspokojenie środka...

1

co to za symulacja hahahahaha. Szkoła CR'a

0

Rakitić super odbiór brawo!

1

Neymar w 12-stej. Twój pierwowzór, Munirze :)

2

Busquets mecz sezonu, Neymar wojownik, Messi magik.

0

Patrzcie Messi 69 kilo powalił go dotknięciem łokcia, niesamowite

0

Niesamowite emocje jak narazie ;o

0

Komentator komentujący z Hudson'em na BeIn Sports "And at the end disapointing cross from Rakitić"
Serio, co się dzieje z tym piłkarzem...

0

Dzięki Neymar za bramkę!! Teraz odpocznij

3

Undiano proszę umrzyj.

0

Nie poznaje. Ale pięknie grają, Neymar!!!! :o

0

Coby nie mówić, doping narazie bardzo dobry.

0

To sektory Atletico tak głośno dopingują? hehe :p

0

Jestem bardzo ciekaw składu na dzisiejszy mecz. Busquets zagra napewno, bo tak. Mascherano na ŚO to słaby pomysł na Atletico, a na dwóch DM'ów średnio nam to wychodzi zawsze. Masche na ławce też nie wchodzi w gre. Nie mogę się doczekać 20.

6

Komentatorzy cisza przez dwie minuty. Komentarze na fcbarca.com czytali :p

0

Jasne, że trwa. Poprostu to był chyba najgorszy moment na takie zdanie :p totalnie bez sensu.

1

Barça na 4-0. "Kryzys Barcelony trwa". Tvp

0

Neymar nejmarniej strzelił jak tylko mógł, że tak powiem he.

0

Fran Mourinho z wyglądu :D

3

Że pewnie stracimy jedną bramkę :p

0

I tak pewnie Cristiano bedzie strzelal, nawet dla Atleti.

0

Marcelo jaka Joga Bonito.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?