TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Fajne profilowe w sumie :p
4
Blizny zdobią wojownika - Neymar. Brawa dla niego! Tymczasem dobranoc wszystkim!:)
2
niepodważalnie Neymar, super mecz.
0
Zawodnik meczu, oczywiście - grande Neymar.
3
Pomijając wszystkie kwestie pozasportowe związane z Barcą w ostatnim czasie -
Kocham takie wieczory jak dzisiaj, coś pięknego!
1
Neymar Magia, wrócił Ronnie na Camp Nou.
0
Ale mi śmierdzi z buzi, uderz Neymara. Tak to wyglądało :p
0
Nasza krótka ławka właśnie się uwidacznia, pierwsza zmiana w 84.
1
Enrique gdzie zmiany?
Aj, przydałby się Xavi na uspokojenie środka...
1
co to za symulacja hahahahaha. Szkoła CR'a
0
Rakitić super odbiór brawo!
1
Neymar w 12-stej. Twój pierwowzór, Munirze :)
2
Busquets mecz sezonu, Neymar wojownik, Messi magik.
0
Patrzcie Messi 69 kilo powalił go dotknięciem łokcia, niesamowite
0
Niesamowite emocje jak narazie ;o
0
Komentator komentujący z Hudson'em na BeIn Sports "And at the end disapointing cross from Rakitić"
Serio, co się dzieje z tym piłkarzem...
0
Dzięki Neymar za bramkę!! Teraz odpocznij
3
Undiano proszę umrzyj.
0
Nie poznaje. Ale pięknie grają, Neymar!!!! :o
0
Coby nie mówić, doping narazie bardzo dobry.
0
To sektory Atletico tak głośno dopingują? hehe :p
0
Jestem bardzo ciekaw składu na dzisiejszy mecz. Busquets zagra napewno, bo tak. Mascherano na ŚO to słaby pomysł na Atletico, a na dwóch DM'ów średnio nam to wychodzi zawsze. Masche na ławce też nie wchodzi w gre. Nie mogę się doczekać 20.
6
Komentatorzy cisza przez dwie minuty. Komentarze na fcbarca.com czytali :p
0
Jasne, że trwa. Poprostu to był chyba najgorszy moment na takie zdanie :p totalnie bez sensu.
1
Barça na 4-0. "Kryzys Barcelony trwa". Tvp
0
Neymar nejmarniej strzelił jak tylko mógł, że tak powiem he.
0
Fran Mourinho z wyglądu :D
3
Że pewnie stracimy jedną bramkę :p
0
I tak pewnie Cristiano bedzie strzelal, nawet dla Atleti.
0
Marcelo jaka Joga Bonito.