TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba Lucho naszym zawodnikom na przerwie świątecznej pierożków na potęge zakazał jeść. Super przygotowani fizycznie w 2015 roku.
0
Tak, mesjasz asysta.
0
Jedziemy panowie i panie! Po zwycięstwo!
0
Podoba mi się skład. Sensowna rotacja całkiem, tylko boję się, że jak będzie autobus to powinniśmy zagrać z kontry, a jest Xavi. Zobaczymy, generał dawno nie grał.
2
Pewnie ktoś wrzucał.
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10868146_663263093799996_6749323990275714843_n.jpg?oh=4f5ddd5ed763eb1fa5f2fb16e93cf7a4&oe=5562140B&__gda__=1430998999_262a7efd58ab6bd9abea37208cbdee92
To najlepszy mem odnośnie wczorajszych derbów. :D
3
Strona Realu padła. Pewnie weszło na nią jakieś 30 osób naraz. 100 lat za murzynami ta ich strona :p
3
Nie cieszcie się za bardzo. To tylko kwestia trzech rzutów karnych dla RM... :D
2
W ogóle w Niemczech wydarzył się cud. Borussia prowadzi 1-0 po golu Marco Reus'a.
0
Ale brameczka Robben'a. FCB 1-0 Stuttgart :)
4
Proponuję nowy kontrakt i podwyżkę... :)
0
Jeśli Reud miałby być do Sevilli wypożyczony, to faktycznie powinnien w wakscje 2016 do Barçy przejść. Wróciłby w styczniu 2016 bez przygotowania na gre w Barçy I pewnie ławe by grzał. Bezsensu, lepiej żeby zostsłw Sevilli do lata i potem odbyłz Barçą presezon.
Oczywiście jeśli to wszystko jest prawdą :)
0
5 minut?! Toż to herezja.
0
Na profilach pojawily sie najlepiej oceniane komentarze. Takze bardzo fajny feature. :)
17
Nie trzeba kopiować linków, w końcu są odnośniki. Jestem mega zadowolony z tego powodu :)
0
Te szare stroje z 04/05. Ochydztwo :p
Z drugiej strony ile bardziej bym wolał je, niż poziome pasy...
0
Sto lat dla Pique i Shakiry. Dziś kończą odpowiednio 28 i 38. Co ciekawe oni i ich dzieci mają ten sam znak zodiaku, wszyscy urodzeni w tym samym okresie mniej więcej..
2
Czyli Shakira dzisiaj 38 :) Ci to się dobrali
0
yyy coś ostatnio wyniki 3:2 nam nieźle wchodzą :p
0
Iniesta musi grać przecież w tej kapitalnej formie... :p
3
Ja nie wiem, uwielbiam Suareza, ale co on wyprawia ostatnio to ja faktycznie kurde nie wiem.
0
Co się dzieje w tym meczu :O SUPER!
0
A pochwaliłem Pique przed chwilą ;pp sorki moja wina
1
Pique profesor! Brawo
0
Rafinha na tak małej przestrzeni przełożył na lewą i strzelił podkręconą na długi słupek. Bardzo ładnie. Neymar już tylko dopełnił formalności. Brawo Barca!!
0
Korea Północna chyba zniżke formy miała... :(
0
Gwinea Równikowa wygrała z Tunezją i przeszła dalej! ;p
Mecz a'la finał Ligi Mistrzów z poprzedniego sezonu.
7
Wolfsburg 1-0 Bayern. 3 minuta. Fajnie zaczęli dla Malandy. :)
0
Moim zdaniem imię Shakiry to Isabell. Pozatym Pique to nazwisko małego po ojcu, a nie imię. Sasha ma jeszcze drugie nazwisko po matce, tak to działa w Hiszpanii. W każdym razie średnio udana dedukcja :p
0
No to Lucho, prasa katalońska Cię zje teraz za to posiadanie...
0
Vamos po zwycięstwo, wielka Barço!