0

Chyba Lucho naszym zawodnikom na przerwie świątecznej pierożków na potęge zakazał jeść. Super przygotowani fizycznie w 2015 roku.

0

Tak, mesjasz asysta.

0

Jedziemy panowie i panie! Po zwycięstwo!

0

Podoba mi się skład. Sensowna rotacja całkiem, tylko boję się, że jak będzie autobus to powinniśmy zagrać z kontry, a jest Xavi. Zobaczymy, generał dawno nie grał.

3

Strona Realu padła. Pewnie weszło na nią jakieś 30 osób naraz. 100 lat za murzynami ta ich strona :p

3

Nie cieszcie się za bardzo. To tylko kwestia trzech rzutów karnych dla RM... :D

2

W ogóle w Niemczech wydarzył się cud. Borussia prowadzi 1-0 po golu Marco Reus'a.

0

Ale brameczka Robben'a. FCB 1-0 Stuttgart :)

4

Proponuję nowy kontrakt i podwyżkę... :)

0

Jeśli Reud miałby być do Sevilli wypożyczony, to faktycznie powinnien w wakscje 2016 do Barçy przejść. Wróciłby w styczniu 2016 bez przygotowania na gre w Barçy I pewnie ławe by grzał. Bezsensu, lepiej żeby zostsłw Sevilli do lata i potem odbyłz Barçą presezon.

Oczywiście jeśli to wszystko jest prawdą :)

0

5 minut?! Toż to herezja.

0

Na profilach pojawily sie najlepiej oceniane komentarze. Takze bardzo fajny feature. :)

17

Nie trzeba kopiować linków, w końcu są odnośniki. Jestem mega zadowolony z tego powodu :)

0

Te szare stroje z 04/05. Ochydztwo :p
Z drugiej strony ile bardziej bym wolał je, niż poziome pasy...

0

Sto lat dla Pique i Shakiry. Dziś kończą odpowiednio 28 i 38. Co ciekawe oni i ich dzieci mają ten sam znak zodiaku, wszyscy urodzeni w tym samym okresie mniej więcej..

2

Czyli Shakira dzisiaj 38 :) Ci to się dobrali

0

yyy coś ostatnio wyniki 3:2 nam nieźle wchodzą :p

0

Iniesta musi grać przecież w tej kapitalnej formie... :p

3

Ja nie wiem, uwielbiam Suareza, ale co on wyprawia ostatnio to ja faktycznie kurde nie wiem.

0

Co się dzieje w tym meczu :O SUPER!

0

A pochwaliłem Pique przed chwilą ;pp sorki moja wina

1

Pique profesor! Brawo

0

Rafinha na tak małej przestrzeni przełożył na lewą i strzelił podkręconą na długi słupek. Bardzo ładnie. Neymar już tylko dopełnił formalności. Brawo Barca!!

0

Korea Północna chyba zniżke formy miała... :(

0

Gwinea Równikowa wygrała z Tunezją i przeszła dalej! ;p
Mecz a'la finał Ligi Mistrzów z poprzedniego sezonu.

7

Wolfsburg 1-0 Bayern. 3 minuta. Fajnie zaczęli dla Malandy. :)

0

Moim zdaniem imię Shakiry to Isabell. Pozatym Pique to nazwisko małego po ojcu, a nie imię. Sasha ma jeszcze drugie nazwisko po matce, tak to działa w Hiszpanii. W każdym razie średnio udana dedukcja :p

0

No to Lucho, prasa katalońska Cię zje teraz za to posiadanie...

0

Vamos po zwycięstwo, wielka Barço!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?