0

Lucas Silva I Douglas grają z 16-tkami na plecach. Przypadek?

0

Także stawiam Prevc'a w roli faworyta.

14

"210 metrów w Vikersund to jak skoczyć na bule" - Piotr Żyła.

Polacy w serii próbnej 159,5 oraz 203,5 ;p

0

To znowu jakiś najazd trolli? Daj spokój człowieku.

0

Byliście szybsi o kilka sekund ode mnie :p

1

Halilović wypada z gry na parę tygodni. Kontuzja.

1

Jak to się dzieje? Ostatnio w kazdym meczu odrabiamy gol w 2 minuty...

0

Busi, Rakitić i Rafinha w pomocy, mam nadzieję, bo będzie spokój w defensywie i dużo kreatywności.

0

W sumie Reus plus Rakitić i Busquets w pomocy to byłoby fajne trio :)

3

A co to za drewno?

0

Jeśli Brazylia dojdzie daleko w Copa America, a Neymar utrzyma forme ze Stycznia i początku Lutego. Plus CdR i oby liga, to myślę, że finałowa trójka za 2015 dla Neymara jak najbardziej osiągalna.

3

Trzeba oddać Lucho to, że dzięki tym wszystkim rotacjom mamy świeży skład, który gra naprawde świetną piłke. Real jest zajechany i wszyscy po kolei kontuzjowani... A u nas Enrique naprawde fajnie wszystko rozegrał :)

2

Messi I Suarez ok. Ale Neymar :o przecież jest 5 lat młodszy...szacun!

7

A i chciałem przeprosić Lucho za kilkukrotne nazwanie go Wuefistą :D
Ale przyznacie, że miał parę błędnych decyzji w czasie rundy jesiennej :p

0

17:5 w kanadyjce. Kosmos :)

0

Dziś super w ataku, kiedy Real traci 4 bramy, u nas strzela cały atak włącznie z rezerwowym. Gorzej obrona, dwie puszczone bramki, których mogło nie być. Ogółem mecz naprawdę mógł się podobać! Dobra no no no c wszystkim!

10

0:4, 0:4, 0:6, 2:3 i 2:5
A i tak ktoś zaraz powie, że Barca nie umie grać wyjazdów. :p

2

no no fajna niedziela dziś :D łał

0

"no no haha łał no no"
Coś takiego mniej więcej :)

2

Wybrzeże Kości Słoniowej mistrzem Afryki po świetnej serii rzutów karnych!

0

Masakra ten drugi komentator w PNA. no no.

1

no no no no to no 11 kolejka no i bramkarze strzelają no no no

5

10 kolejka karnych w finale PNA. Jak narazie 7-7 jest.

1

Ale niesamowity konkurs jedenastek w finale PNA!!!!

0

0-0 w finale PNA po 120 minutach i mamy karne. Na kogo stawiacie? WKS czy Ghana?

0

Co tu się kurde Macieju dzieje?!!

0

2 gole I 2 asysty w meczu? Nie możliwe, albo Messi.

0

Kolejny mecz Barça odpowiada odrazu po stracie gola, super!

0

Już krzyczałem Rakitić luta! A tu dało się inaczej, brawo!!

4

Pique stalowe jajka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?