TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lucas Silva I Douglas grają z 16-tkami na plecach. Przypadek?
0
Także stawiam Prevc'a w roli faworyta.
14
"210 metrów w Vikersund to jak skoczyć na bule" - Piotr Żyła.
Polacy w serii próbnej 159,5 oraz 203,5 ;p
0
To znowu jakiś najazd trolli? Daj spokój człowieku.
0
Byliście szybsi o kilka sekund ode mnie :p
1
Halilović wypada z gry na parę tygodni. Kontuzja.
1
Jak to się dzieje? Ostatnio w kazdym meczu odrabiamy gol w 2 minuty...
0
Busi, Rakitić i Rafinha w pomocy, mam nadzieję, bo będzie spokój w defensywie i dużo kreatywności.
0
W sumie Reus plus Rakitić i Busquets w pomocy to byłoby fajne trio :)
3
A co to za drewno?
0
Jeśli Brazylia dojdzie daleko w Copa America, a Neymar utrzyma forme ze Stycznia i początku Lutego. Plus CdR i oby liga, to myślę, że finałowa trójka za 2015 dla Neymara jak najbardziej osiągalna.
3
Trzeba oddać Lucho to, że dzięki tym wszystkim rotacjom mamy świeży skład, który gra naprawde świetną piłke. Real jest zajechany i wszyscy po kolei kontuzjowani... A u nas Enrique naprawde fajnie wszystko rozegrał :)
2
Messi I Suarez ok. Ale Neymar :o przecież jest 5 lat młodszy...szacun!
7
A i chciałem przeprosić Lucho za kilkukrotne nazwanie go Wuefistą :D
Ale przyznacie, że miał parę błędnych decyzji w czasie rundy jesiennej :p
0
17:5 w kanadyjce. Kosmos :)
0
Dziś super w ataku, kiedy Real traci 4 bramy, u nas strzela cały atak włącznie z rezerwowym. Gorzej obrona, dwie puszczone bramki, których mogło nie być. Ogółem mecz naprawdę mógł się podobać! Dobra no no no c wszystkim!
10
0:4, 0:4, 0:6, 2:3 i 2:5
A i tak ktoś zaraz powie, że Barca nie umie grać wyjazdów. :p
2
no no fajna niedziela dziś :D łał
0
"no no haha łał no no"
Coś takiego mniej więcej :)
2
Wybrzeże Kości Słoniowej mistrzem Afryki po świetnej serii rzutów karnych!
0
Masakra ten drugi komentator w PNA. no no.
1
no no no no to no 11 kolejka no i bramkarze strzelają no no no
5
10 kolejka karnych w finale PNA. Jak narazie 7-7 jest.
1
Ale niesamowity konkurs jedenastek w finale PNA!!!!
0
0-0 w finale PNA po 120 minutach i mamy karne. Na kogo stawiacie? WKS czy Ghana?
0
Co tu się kurde Macieju dzieje?!!
0
2 gole I 2 asysty w meczu? Nie możliwe, albo Messi.
0
Kolejny mecz Barça odpowiada odrazu po stracie gola, super!
0
Już krzyczałem Rakitić luta! A tu dało się inaczej, brawo!!
4
Pique stalowe jajka.