0

Ej dobra, typy. Pogadajmy o piłce, no bez przesady...

0

Pedro xD co się dzieje :DDDDDDDDD

0

Dobree, dobre :D

0

Ale nerwówka ...

W trakcie pisania tego komentarza kanar mnie zaskoczył pytaniem o bilet hehe

0

Brawo Stara Dama! Zagrali bardzo elegancko.

1

New shirt for Chiellini... and shorts... and t-shirt. Just give him new wardrobe. Angielscy komentatorzy :D

0

Ostatnie 4 mecze Barcy to bilans bramkowy 18-0. Nie mogę się doczekać Bayernu :D

1

Arsenal w normie. Poprostu pierwiastek z 4 to 2.

3

No, trzeba przyznać, że Sergi wygląda dobrze na pozycji DM'a. Oby dostawał jeszcze więcej szans.

1

Do Messiego już niedaleko :D

2

Dawno takiego frajerstwa nie widziałem. Żeby żadnego karnego nie strzelić, ahahahahaha.

0

Neuer trzy razy się identycznie rzucił.

0

LANGERAK!

0

Co ten Bayern robi, mają podeszwy z lodu czy co.

0

No to będzie seria rzutów karnych!!

0

Cooo? Mistrzostwo :D

1

Guardiola jaki zdenerwowaaaaany.

0

Robben schodzi! Powrót kontuzji.

1

Kurde, meczyk taki fajny, że derby Kraju Basków w sumie też można zobaczyć :D

2

"Jak to mówią młodzi ludzie: masakracja" No nie wierzę :D

8

Czyli tak:
Messi(p)
Messi -> Suarez
Suarez -> Neymar
Neymar -> Xavi
Xavi -> Suarez
Suarez -> Messi.
No niesamowite.

8

Messi na ŚP? Fajnie!

0

Teraz kolej Messi'ego na asystę :)

0

"tylko pamiętaj, jak strzelasz gola, to potem asystujesz" - rozmawiają sobie chłopaczki ;D

0

Ciekawe co powiedział ten cały Franco w szatni.. ;p Manitka do przerwy. 5!

0

Paulinho12 bodajże, jakoś tak zapamiętałem ;p

0

Następna asysta będzie Suareza. Dziś kto strzela, zaraz astystuje. Masakraaaa ;D

0

Boję się o Getafe. MSN zaraz uzgodni, że gole tylko po siateczkach i się zacznie...

1

No i wygadałem, Ney asysta. I cały tercet po golu i asyście. Magia!

1

Messi gol i asysta. Suarez gol i asysta. Neymar gol i... sami wiecie co będzie zaraz ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?