TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ej dobra, typy. Pogadajmy o piłce, no bez przesady...
0
Pedro xD co się dzieje :DDDDDDDDD
0
Dobree, dobre :D
0
Ale nerwówka ...
W trakcie pisania tego komentarza kanar mnie zaskoczył pytaniem o bilet hehe
0
Brawo Stara Dama! Zagrali bardzo elegancko.
1
New shirt for Chiellini... and shorts... and t-shirt. Just give him new wardrobe. Angielscy komentatorzy :D
0
Ostatnie 4 mecze Barcy to bilans bramkowy 18-0. Nie mogę się doczekać Bayernu :D
1
Arsenal w normie. Poprostu pierwiastek z 4 to 2.
3
No, trzeba przyznać, że Sergi wygląda dobrze na pozycji DM'a. Oby dostawał jeszcze więcej szans.
1
Do Messiego już niedaleko :D
2
Dawno takiego frajerstwa nie widziałem. Żeby żadnego karnego nie strzelić, ahahahahaha.
0
Neuer trzy razy się identycznie rzucił.
0
LANGERAK!
0
Co ten Bayern robi, mają podeszwy z lodu czy co.
0
No to będzie seria rzutów karnych!!
0
Cooo? Mistrzostwo :D
1
Guardiola jaki zdenerwowaaaaany.
0
Robben schodzi! Powrót kontuzji.
1
Kurde, meczyk taki fajny, że derby Kraju Basków w sumie też można zobaczyć :D
2
"Jak to mówią młodzi ludzie: masakracja" No nie wierzę :D
8
Czyli tak:
Messi(p)
Messi -> Suarez
Suarez -> Neymar
Neymar -> Xavi
Xavi -> Suarez
Suarez -> Messi.
No niesamowite.
8
Messi na ŚP? Fajnie!
0
Teraz kolej Messi'ego na asystę :)
0
"tylko pamiętaj, jak strzelasz gola, to potem asystujesz" - rozmawiają sobie chłopaczki ;D
0
Ciekawe co powiedział ten cały Franco w szatni.. ;p Manitka do przerwy. 5!
0
Paulinho12 bodajże, jakoś tak zapamiętałem ;p
0
Następna asysta będzie Suareza. Dziś kto strzela, zaraz astystuje. Masakraaaa ;D
0
Boję się o Getafe. MSN zaraz uzgodni, że gole tylko po siateczkach i się zacznie...
1
No i wygadałem, Ney asysta. I cały tercet po golu i asyście. Magia!
1
Messi gol i asysta. Suarez gol i asysta. Neymar gol i... sami wiecie co będzie zaraz ;)