TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Espanyol taki kataloński, jak Barça promadrycka :D
13
vs Real Madrid 4-0
vs Real Sociedad 4-0
vs Real Betis 4-0
Mamy tam jeszcze jakiś Real do zniszczenia?
0
Wierzę, że dasz rade :D
2
Arbeloa się przyda na trening do slalomu.
1
Za dużo fify :D.
0
Najlepszy komentarz dzisiaj :D
0
Rymy Białostocką-Białostocką, Biegnie-Biegnie niezwykle błyskotliwe :D
0
A biorąc pod uwage nie tylko najlepsze ligi? Jeśli nie wymagam za dużo :D
0
Chwilkę, po co on obleciał cały świat zamiast z Japonii do Argentyny? Nonsens
1
http://acmilannewsnow.com/wp-content/uploads/2015/09/fans_milan_ac1.jpg
Milan i jego fani :D
0
Milik wyprowadza Ajax na prowadzenie! A nie jakieś denne Reale...
0
Już dwa razy byliśmy z dziewczyną w kinie na SW. Polecam gorąco, wspaniały film ;)
4
Przebudzenie Mocy - arcydzieło, polecam...
5
Rano awans, a już za kilka godzin na premiere Star Wars VII. Takie czwartki lubię! :D
3
Damy rade. Roberto z Suarezem otworzyli wynik na Bernabeu, ja wiem, że dziś rywal trudniejszy, ale liczę na ten duet :D
0
"Pisze o tym środowy SportBild i Marca. Dwie gazety mylić się nie mogą, zwłaszcza, że ta druga informatorów ma najlepszych w Europie." ~ onet :DD
1
No popatrz nawet mi to przez myśl nie przeszło. Ale ze mnie kibic sukcesu :D
4
River już w finale. 1-0 ograli Hiroshime :D
0
Nie załapałeś :p
Musi szkodzić paleniu, bo napewno nie Zlatanowi.
0
Chodzi o Mahreza? 24 lata - 1991 rocznik.
0
Pedrito wchodzi :D
0
Honduraski piłkarz Arnold Peralta zginął wczoraj w wyniku postrzelenia. :(
0
Wszędzie ....
0
Wciąż ciekawsze niż obecne United i Król kontra mocarne Malmö.
0
Sevilla - Juve możebyć ciekawe.
0
Ostatni skok oddał na swoim pożegnaniu w Zakopanem. Były złe warunki i odwołano impreze, ale Małysz skoczył mimo to. Fajne wspomnienie.
0
Błąd w MD. Phil Neville zastąpił Nuno w Valencii, a nie Gary.
2
Origi kompletuje hat tricka i Liverpool miażdży Southampton 1-6. Co Kloppo wyprawia z tym klubem to ja nie mam pytań :o
0
Solidna obrona, jestem dobrej myśli.
0
Benzema jednak dostał przepustke? :p