0

Spokojnie.

5

Don't do drugs, kids..

1

Ależ marketing ma to Periscope. Codziennie o tym słyszę.

2

Dlatego Camp Nou ma opinie stadiony z najlepszą widocznością...
O czym ty w ogóle mówisz.
Pozatym jest coś takiego jak tradycja, Camp Nou stoi tu od tylu lat i będzie stało oby jak najdłużej, co do projektu - świetny.

1

Właściwie to nazwa Nou Camp Nou całkiem śmiesznie :D przynajmniej zakończyła by się ta dziwna kłótnia "Camp Nou" czy "Nou Camp"

0

W takim razie tym bardziej im kibicuję, lubię takie sytuacje :D

1

Polecam zajrzeć w tabele Segunda Division. Do końca oczywiście wiele kolejek, ale na ten moment zapewniony awans miałyby CD Leganes oraz Deportivo Alaves. Ten pierwszy klub to w ogóle grał kiedyś w Primera? Alaves chętnie bym zobaczył w najwyższej klasie, brakuje ich trochę. Co do dalszych miejsc chciałbym jeszcze awansu Oviedo. Macie jakieś preferowane kluby w Segunda? :)

0

10/10 :D

11

Może akurat ważny telefon miał.

0

Byłem tam na trybunie :)

0

Obawiam się o Bayern i Seville na wyjeździe, a reszta wydaje się, że wejdzie :D

0

1.Real
2. Espanyol
3. City
Czyli w miare typowo :p

0

Szczęsny jakie soczyste "f*ck you" do napastnika Fiorentiny po wg mnie nieprawidłowym karnym :D

0

16 za Pepa :)

0

Teraz mamy 10 z rzędu, juz niedaleko :D

0

Barça ma prawie dwa razy więcej goli strzelonych i dwa razy więcej straconych, niż drugie Atletico. #ciekawostkizdupy

0

Miejmy nadzieję :)

1

Betis 1-0! Jazda z poplecznikami Madrytu!

0

Rayo chyba kocha remisy 2:2, patrzę na wyniki, ostatnie 7 meczy - 5 razy 2:2 :p

9

Dziś w La Liga muszą wygrać goście!

2

W sumie to Real wygrał po karnym i samobóju, no nieźle...

0

Może przetłumaczę na Polski:
"Siemka, potrzebuję dwóch składów za max. 150k. Chciałbym wygrać 1 ligę (?), dzięki"

9

To samo działo się poprostu pod postem głównym, z tą tylko różnicą, że co któryś komentarz był hejtem na pisanie nie na temat :p

5

Tymczasem Real Madryt C już przegrywa z Las Palmas.
Getafe dzielą dwa punkty od strefy spadkowej i jeśli wynik sie utrzyma, będzie naprawde fajnie. Drużyny z samego dołu oczywiście mecz jeszcze do rozegrania.

1

Oni za Hiddinka przegrali tylko z PSG, co jest w sumie dobrym wnikiem, szkoda tylko, ze remisow tak duzo.

0

Bardziej oglądam L'pool - City, więc nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć :(

0

Gra, ogladajcie mecze, a nie tylko flashscore'y...

1

Gra, na flashscore jest blad. Wlacz sobie Eleven, jest transmisja, VV normalnie na boisku :)

22

Zrobił faceswap z Bartrą, widać na pierwszy rzut oka.

1

Na plecach czegoś mi brakuje, może loga Unicef, ale ogółem 10/10.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?