TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie.
5
Don't do drugs, kids..
1
Ależ marketing ma to Periscope. Codziennie o tym słyszę.
2
Dlatego Camp Nou ma opinie stadiony z najlepszą widocznością...
O czym ty w ogóle mówisz.
Pozatym jest coś takiego jak tradycja, Camp Nou stoi tu od tylu lat i będzie stało oby jak najdłużej, co do projektu - świetny.
1
Właściwie to nazwa Nou Camp Nou całkiem śmiesznie :D przynajmniej zakończyła by się ta dziwna kłótnia "Camp Nou" czy "Nou Camp"
0
W takim razie tym bardziej im kibicuję, lubię takie sytuacje :D
1
Polecam zajrzeć w tabele Segunda Division. Do końca oczywiście wiele kolejek, ale na ten moment zapewniony awans miałyby CD Leganes oraz Deportivo Alaves. Ten pierwszy klub to w ogóle grał kiedyś w Primera? Alaves chętnie bym zobaczył w najwyższej klasie, brakuje ich trochę. Co do dalszych miejsc chciałbym jeszcze awansu Oviedo. Macie jakieś preferowane kluby w Segunda? :)
0
10/10 :D
11
Może akurat ważny telefon miał.
0
Byłem tam na trybunie :)
0
Obawiam się o Bayern i Seville na wyjeździe, a reszta wydaje się, że wejdzie :D
0
1.Real
2. Espanyol
3. City
Czyli w miare typowo :p
0
Szczęsny jakie soczyste "f*ck you" do napastnika Fiorentiny po wg mnie nieprawidłowym karnym :D
0
16 za Pepa :)
0
Teraz mamy 10 z rzędu, juz niedaleko :D
0
Barça ma prawie dwa razy więcej goli strzelonych i dwa razy więcej straconych, niż drugie Atletico. #ciekawostkizdupy
0
Miejmy nadzieję :)
1
Betis 1-0! Jazda z poplecznikami Madrytu!
0
Rayo chyba kocha remisy 2:2, patrzę na wyniki, ostatnie 7 meczy - 5 razy 2:2 :p
9
Dziś w La Liga muszą wygrać goście!
2
W sumie to Real wygrał po karnym i samobóju, no nieźle...
0
Może przetłumaczę na Polski:
"Siemka, potrzebuję dwóch składów za max. 150k. Chciałbym wygrać 1 ligę (?), dzięki"
9
To samo działo się poprostu pod postem głównym, z tą tylko różnicą, że co któryś komentarz był hejtem na pisanie nie na temat :p
5
Tymczasem Real Madryt C już przegrywa z Las Palmas.
Getafe dzielą dwa punkty od strefy spadkowej i jeśli wynik sie utrzyma, będzie naprawde fajnie. Drużyny z samego dołu oczywiście mecz jeszcze do rozegrania.
1
Oni za Hiddinka przegrali tylko z PSG, co jest w sumie dobrym wnikiem, szkoda tylko, ze remisow tak duzo.
0
Bardziej oglądam L'pool - City, więc nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć :(
0
Gra, ogladajcie mecze, a nie tylko flashscore'y...
1
Gra, na flashscore jest blad. Wlacz sobie Eleven, jest transmisja, VV normalnie na boisku :)
22
Zrobił faceswap z Bartrą, widać na pierwszy rzut oka.
1
Na plecach czegoś mi brakuje, może loga Unicef, ale ogółem 10/10.