TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca 3-1 Juve w finale LM? Chyba tak to się skończyło :D
0
Arbe...kto?
0
https://pbs.twimg.com/media/CVZ5hfpW4AAk6NM.jpg proszę :)
9
https://pbs.twimg.com/media/CVZ5hfpW4AAk6NM.jpg
Tyle mam do powiedzenia.
0
Guti dalej twittuje czy ucichł?
0
Trzeba żyć chwilą. Wczoraj Barça pokazała jak się podnieść.
28
W ogóle kminicie, że oni grają z 8 drużyną Bundesligi?
Ósmą drużyną kurde Bundesligi... buhahaha
1
Półfinały:
Barça - City
Wolfsburg - Benfica
Potwierdzone.
44
Hehehe.
0
Wczoraj mi się rzuciło w oczy jak koło 70 minuty Griezzman patrzył co chwila na tablicę świetlną ze smutną miną, jakby odliczał czas, by utrzymać wynik. Ktoś też miał takie wrażenie?
2
Ja nie słyszałem od 40 minuty do końca, jest taka opcja na pilocie "wycisz dźwięk", polecam serdzecznie przy tego typu komentatorach.
0
30 minut przerw :0
2
Świetny mecz, cieszy wejście Rafy. Rozemocjonowany jestem niesamowicie! Brawoo Barça!
0
+5 minut conajmniej...
4
Rafa na rozgrzewce!!!
2
Wedlug mnie tak, trzy faule Torresa z czego dwa ostre. Komentatorzy to idioci...
1
Zastanawia mnie Lucho. Tyle razy udowadniał, że ma jaja, więc czemmu dziś ten sam skład co na klasyku. Gdzie jest Roberto, po co Suarez na boisku skoro piłki nie potrafi przyjąć. Ewidentnie pod formą. Bardzo boję się o ten dwumecz... :(
0
Niesłychać hymnu :D
1
W drugiej połowie musi zameldować się Roberto. Według mnie za Inieste lub kogoś z MSN. Rakitić I Busi muszą grać.
0
Emocje sięgają zenitu, została tylko godzina! Po zwycięstwo wielka Barcelono!
0
Faktycznie dziwną mam fobię :D
2
Ja to się karnych boję w tym dwumeczu, wiadomo jak to u nas jest
1
Przypomina mi Franka Lamparda na tym zdjęciu
0
A ten czwarty to? :D
0
W kinotece, będzie grubo :D
0
Dobre wejście do repry.
2
Ja tylko Adidas Pedrito. Grałem w nich z głupim uśmieszkiem na twarzy :) (sorki za głupi żart :p)
6
Gwiezdne Wojny :)
0
"Neymar jest dobrym egzekutorem rzutów karnych" trochę nieaktualne :p
4
Może zgrywa niedostępnego.