TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale się jaram tym transferem nie ustannie.
0
Jest dziś ktoś lepszy na boisku? Bo jak dla mnie Umtiti jak dotąd zawodnik spotkania. Ale wiadomo, że to nie koniec :D
1
Genialnie Umtiti BRAWO!
4
Ależ mi się dziś podoba gra Umtiti'ego. Dwa razy fajnie poszedł do przodu i celnie wyprowadził piłkę, w obronie solidnie. Zapowiada się wspaniałe wzmocnienie Barcy :)
0
Zazwyczaj nie hejtuję ludzi za wygląd, ale... jezu jaki ten Pol jest okropny, matko bosko
0
Opowiedz coś jeszcze, bo ten mecz był straszny
1
fatalnie :/
0
Dobrze pamiętam, że Samper jest jednym z tych wychowanków, który rozpoczął przygodę w La Masii w wieku 6 lat i przeszedł przez wszystkie szczeble drużyn młodzieżowych? Ma ktoś może te dane? :)
0
Zdecydowanieie sie oplacaa, tylko warunki pozostawiaja sporo do zyczenia czasem. Ale ja wychodze z zalozenia ze w tym miejscu tylko spie, wiec da sie przezyc ;D
0
Zależy od okręgu. Np łódź miała o 23:59 juz wyniki, a dla Warszawy strona dalej nie żyje i trza czekać :p
0
Za kazdy tydzien (Malaga, Sevilla, Barcelona) po 250zł za nocleg od osoby (byłem z dziewczyną więc 500 za całość). W Barcelonie było troszke drożej z tego co pamiętam niestety. Loty kupowałem dawno temu i kosztowały po 100zł, więc overall wyszło mi około 1200 za przeloty i mieszkanie :)
1
Jest to cena za noc, tydzień temu wróciłem z Hiszpanii, gdzie przez miesiąc korzystałem z Airbnb
5
To niech zadzwoni po Pazdana, skoro tak strasznie chce blokować ten transfer...
6
Wczoraj był 14 listopada? To nieźle mi się film urwał po meczu Polska-Portugalia
0
http://www.transfermarkt.pl/samuel-umtiti/profil/spieler/126540
Nie mogę się przezwyczaić do tego herbu obok niego :D super transfer na papierze
0
Zajebiś#ie...
1
Kocham Cie Polsko
0
Dzięki chłopakiza wszystko. Byliście wielcy
0
Paco Jemez selekcjonerem La Furia Roja, mistrzostwo by to było. Ta jego radosna taktyka w połączeniu z jakością piłkarzy - troche wyższą niż tych z Rayo.
2
Ja Ci tylko odpowiedziałem na pytanie.
Sam Buffon to potwierdził, tu chyba najsensowniejsze źródło, nic lepszego na szybko nie znalazłem http://www.solojuve.com/forum/viewtopic.php?p=256546
1
po mundialu w Rosji
0
Trzeba bylo właczyc w nocy z czwartku na piatek. Hiszpanie swietowali najkrotsza noc w roku ogromna impreza na plazy, fajerwerki petardy. Cale miasto imprezowalo :p
0
Teraz w Barcelonie jest lepiej, ale tydzien temu w Sevilli mialem 39 w cieniu, to byl rekord
0
Jestem właśnie w Barcelonie, to co się dzisiaj dzialo w miescie to cos niesamowitego. Tysiace kibicow Rugby, spiewy na cale miasto i jedna wielka impreza.
2
Od 3 tygodni jestem w Hiszpanii :D
1
Panie prezydencie ustrzel pan jakąś brameczkę! Dziś kciuki za Słowację.
7
Polsko musisz wyjść z pierwszego miejsca, bo 25.06 o 15 to ja bede w samolocie i nie obejrze ewentualnego meczu ze Szwajcarami. Trzeba rozjechać Ukraine jutro!
2
Guerreiro za 12mln € w BVB od przyszłego sezonu. Too late I guess :(
13
Co 12 lat schemat, illuminati confirmed
0
Brawo Polska! W drugiej proszę o gola, jedziemy!!!