0

Ale się jaram tym transferem nie ustannie.

0

Jest dziś ktoś lepszy na boisku? Bo jak dla mnie Umtiti jak dotąd zawodnik spotkania. Ale wiadomo, że to nie koniec :D

1

Genialnie Umtiti BRAWO!

4

Ależ mi się dziś podoba gra Umtiti'ego. Dwa razy fajnie poszedł do przodu i celnie wyprowadził piłkę, w obronie solidnie. Zapowiada się wspaniałe wzmocnienie Barcy :)

0

Zazwyczaj nie hejtuję ludzi za wygląd, ale... jezu jaki ten Pol jest okropny, matko bosko

0

Opowiedz coś jeszcze, bo ten mecz był straszny

1

fatalnie :/

0

Dobrze pamiętam, że Samper jest jednym z tych wychowanków, który rozpoczął przygodę w La Masii w wieku 6 lat i przeszedł przez wszystkie szczeble drużyn młodzieżowych? Ma ktoś może te dane? :)

0

Zdecydowanieie sie oplacaa, tylko warunki pozostawiaja sporo do zyczenia czasem. Ale ja wychodze z zalozenia ze w tym miejscu tylko spie, wiec da sie przezyc ;D

0

Zależy od okręgu. Np łódź miała o 23:59 juz wyniki, a dla Warszawy strona dalej nie żyje i trza czekać :p

0

Za kazdy tydzien (Malaga, Sevilla, Barcelona) po 250zł za nocleg od osoby (byłem z dziewczyną więc 500 za całość). W Barcelonie było troszke drożej z tego co pamiętam niestety. Loty kupowałem dawno temu i kosztowały po 100zł, więc overall wyszło mi około 1200 za przeloty i mieszkanie :)

1

Jest to cena za noc, tydzień temu wróciłem z Hiszpanii, gdzie przez miesiąc korzystałem z Airbnb

5

To niech zadzwoni po Pazdana, skoro tak strasznie chce blokować ten transfer...

6

Wczoraj był 14 listopada? To nieźle mi się film urwał po meczu Polska-Portugalia

0

http://www.transfermarkt.pl/samuel-umtiti/profil/spieler/126540
Nie mogę się przezwyczaić do tego herbu obok niego :D super transfer na papierze

0

Zajebiś#ie...

1

Kocham Cie Polsko

0

Dzięki chłopakiza wszystko. Byliście wielcy

0

Paco Jemez selekcjonerem La Furia Roja, mistrzostwo by to było. Ta jego radosna taktyka w połączeniu z jakością piłkarzy - troche wyższą niż tych z Rayo.

2

Ja Ci tylko odpowiedziałem na pytanie.
Sam Buffon to potwierdził, tu chyba najsensowniejsze źródło, nic lepszego na szybko nie znalazłem http://www.solojuve.com/forum/viewtopic.php?p=256546

1

po mundialu w Rosji

0

Trzeba bylo właczyc w nocy z czwartku na piatek. Hiszpanie swietowali najkrotsza noc w roku ogromna impreza na plazy, fajerwerki petardy. Cale miasto imprezowalo :p

0

Teraz w Barcelonie jest lepiej, ale tydzien temu w Sevilli mialem 39 w cieniu, to byl rekord

0

Jestem właśnie w Barcelonie, to co się dzisiaj dzialo w miescie to cos niesamowitego. Tysiace kibicow Rugby, spiewy na cale miasto i jedna wielka impreza.

2

Od 3 tygodni jestem w Hiszpanii :D

1

Panie prezydencie ustrzel pan jakąś brameczkę! Dziś kciuki za Słowację.

7

Polsko musisz wyjść z pierwszego miejsca, bo 25.06 o 15 to ja bede w samolocie i nie obejrze ewentualnego meczu ze Szwajcarami. Trzeba rozjechać Ukraine jutro!

2

Guerreiro za 12mln € w BVB od przyszłego sezonu. Too late I guess :(

13

Co 12 lat schemat, illuminati confirmed

0

Brawo Polska! W drugiej proszę o gola, jedziemy!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?