0

To nie to co cristiano gdy wygrywa LM. LM>Triplete

5

Hajto: Pierwszy sezon Ter Stegena w Barcelonie był nieudany...

??? co

0

Nie brakuje w typerze 7 kolejki La Liga?

0

Srode. Bede tak mial teraz na uczelni I taki odpoczynek w srodku tygodnia 10/10

0

Brawo :)

1

Zwolniony został w piątek, skąd pomysł, że przez Twittera? Dopiero teraz po meczu oficjalne info do mediów poszło

1

Pytałeś przed chwilą, ale tamten wątek usunięty spowodu przekleństw. A więc Vuković będzie trenerem tymczasowym, dopóki Legia nie znajdzie nowego coacha :)

1

Legia zwolniła Albańskiego parodyste!
Bogusław Leśnodorski oficjalnie poinformował na Twitterze, że drużynę od jutra prowadzi Vuko. Nareszcie

8

O no to w końcu nie przepłacą za kogoś.
#MunirBalondOr

14

Munir dziś w 1szym składzie na Bilbao!

0

Proszę o porównanie Suareza i Lewego, bo faktycznie nie da się czytać tych na dole :)

0

Douglas na skrzydle, muszę to zobaczyć xD

2

O prosze, młody Götze na ławce Bayernu. Debiut będzie?

0

Faktycznie, to jedyny mecz, którego nie widziałem w tym sezonie jak do tej pory, ale chyba się ciesze, że tego nie widziałem :p

2

2. Dzis i z Sampdoria.

0

Ale oni nie wydali tej decyzji tak pozno, bo Barca tak pozno sie za to zabrala, tylko kilka miesiecy zwlekali z decyzja :p daj juz spokoj, istnieja podwojne standardy I jest to zenujace, ze taki wielki klub jak RM sie tak osmiesza

2

14



Ależ w Manchesterze pokochali już Pepa :D

39

Szacunek.

2

Wasyl na lawkę się przetransportował, Kapustka poleciał do Brugii testować trybunę, ciekawe czy wygodna

8

"Ten moment kiedy po 44 sekundach już jesteś na 4 miejscu"

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/14292333_584721571716696_233967706484530705_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=025844382bdb680a0f8349245cfd725b&oe=584259B7

Jak było to sorry, nie było mnie tu w trakcie meczu :D

1

Do tego nie mam pretensji, uważam, że prawie dobrze zrobił LE wtedy, lekko przesadził. Zdarza się. Braku zmian przy 5-0, 7-0, nawet po 3-0 Suarez lub Lio moglli spokojnie zejść. Paco by złapał minuty, nabrał pewności siebie po średnim debiucie..

0

Co się zaczyna? Po meczu z Alaves nie napisałem nic, a po zwycięstwie 7-0 lekko krytykuje. Apokalipsa :p

17

Jak dobrym trenerem by nie był, wkurza mnie Enrique. Czemu nie było 3 zmiany? A potem w kwietniu MSN wysiada...

0

Atleti może nie wejść. 2x brzmi lepiej

0

Za nami 2 kolejki Bundeslligi, a nie 4 :p

2

Ale PSV miażdży. 4-0 w 30 minucie

0

Messi ma 5 i co? Bo nie rozumiem :p

4

Umtiti powinien za Mathieu, reszta spoki

2

Drugi mecz Błaszczykowskiego na prawej obronie I drugi na 0 z tyłu. Brawo Kuba!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?