TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie to co cristiano gdy wygrywa LM. LM>Triplete
5
Hajto: Pierwszy sezon Ter Stegena w Barcelonie był nieudany...
??? co
0
Nie brakuje w typerze 7 kolejki La Liga?
0
Srode. Bede tak mial teraz na uczelni I taki odpoczynek w srodku tygodnia 10/10
0
Brawo :)
1
Zwolniony został w piątek, skąd pomysł, że przez Twittera? Dopiero teraz po meczu oficjalne info do mediów poszło
1
Pytałeś przed chwilą, ale tamten wątek usunięty spowodu przekleństw. A więc Vuković będzie trenerem tymczasowym, dopóki Legia nie znajdzie nowego coacha :)
1
Legia zwolniła Albańskiego parodyste!
Bogusław Leśnodorski oficjalnie poinformował na Twitterze, że drużynę od jutra prowadzi Vuko. Nareszcie
8
O no to w końcu nie przepłacą za kogoś.
#MunirBalondOr
14
Munir dziś w 1szym składzie na Bilbao!
0
Proszę o porównanie Suareza i Lewego, bo faktycznie nie da się czytać tych na dole :)
0
Douglas na skrzydle, muszę to zobaczyć xD
2
O prosze, młody Götze na ławce Bayernu. Debiut będzie?
0
Faktycznie, to jedyny mecz, którego nie widziałem w tym sezonie jak do tej pory, ale chyba się ciesze, że tego nie widziałem :p
2
2. Dzis i z Sampdoria.
0
Ale oni nie wydali tej decyzji tak pozno, bo Barca tak pozno sie za to zabrala, tylko kilka miesiecy zwlekali z decyzja :p daj juz spokoj, istnieja podwojne standardy I jest to zenujace, ze taki wielki klub jak RM sie tak osmiesza
2
http://www.fcbarca.com/mobile/60921-poranny-przeglad-prasy-fcbarcacom.html
No popatrz, nawet w gazetach o tym pisali
14
Ależ w Manchesterze pokochali już Pepa :D
39
Szacunek.
2
Wasyl na lawkę się przetransportował, Kapustka poleciał do Brugii testować trybunę, ciekawe czy wygodna
8
"Ten moment kiedy po 44 sekundach już jesteś na 4 miejscu"
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/14292333_584721571716696_233967706484530705_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=025844382bdb680a0f8349245cfd725b&oe=584259B7
Jak było to sorry, nie było mnie tu w trakcie meczu :D
1
Do tego nie mam pretensji, uważam, że prawie dobrze zrobił LE wtedy, lekko przesadził. Zdarza się. Braku zmian przy 5-0, 7-0, nawet po 3-0 Suarez lub Lio moglli spokojnie zejść. Paco by złapał minuty, nabrał pewności siebie po średnim debiucie..
0
Co się zaczyna? Po meczu z Alaves nie napisałem nic, a po zwycięstwie 7-0 lekko krytykuje. Apokalipsa :p
17
Jak dobrym trenerem by nie był, wkurza mnie Enrique. Czemu nie było 3 zmiany? A potem w kwietniu MSN wysiada...
0
Atleti może nie wejść. 2x brzmi lepiej
0
Za nami 2 kolejki Bundeslligi, a nie 4 :p
2
Ale PSV miażdży. 4-0 w 30 minucie
0
Messi ma 5 i co? Bo nie rozumiem :p
4
Umtiti powinien za Mathieu, reszta spoki
2
Drugi mecz Błaszczykowskiego na prawej obronie I drugi na 0 z tyłu. Brawo Kuba!