TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś ciekawy do obczajenia będzie grał w meczu AngliaU21-WłochyU21? Rashford czy coś?
13
Dzisiaj w meczu Hiszpania U19 - Gruzja U19 (3-0) bramki strzelili Aleña (1 minuta) i Jordi Mboula (dwie). Ten drugi to także zawodnik Barçy.
Skrót meczu dla zainteresowanych: https://www.youtube.com/shared?ci=uatC0J5Y9Ao
0
Czy Carles Aleña pojechał na kadrę młodzieżową? Że Lucho go nie zaprosił na trening?
0
I przerwał serię 157 meczy z trójką :p
19
Uff, wraca Vidal
2
"Ostre słowa jak na 15sto latka" XD do ćwiąkały
20
Enrique na tablecie czytał komentarze trenerów z fcbarca.com
7
Denis dziś fantastyczny jak narazie
0
Mowię o meczach, które oglądam :p
0
Ale Legia piękne gole ostatnio strzela. Brawo! Są trzy punkty, jeszcze tylko Barça!
1
Skład drużyny "B" na mecz z ostatnią drużyną 3 ligi (Eldense):
1 Suárez
2 Palencia (c)
3 Moisés
4 Fali
5 Tarín
6 Borja López
7 Aleñá
8 Gumbau
9 Marc
10 Perea
11 Alfaro
6
Hahahaha, leżę :d ktoś moje idiotyczne przemyślenia wrzuca dalej XD
0
Marzy mi się transfer Steven'a N'Zonziego. Co o nim myślicie? Wg mnie do rotacji z Busim idealny.
0
Aubameyang się chyba nudzi w Hamburgu xd
0
To będzie moje 4 HOA. Jak masz pytania to wal.
0
Byłem, ale nie podobało mi się, szczerze mówiąc. Preferuję niemieckie festiwale
0
Genialna kapela, która prawie nie koncertuje. Pozatym zagrali kiedyś kultowy koncert na Metalmanii. I to jeden z niewielu moich ukochanych zespołów, którego nie widziałem.
0
Czekam na coś czego nie widziałem jeszcze, bo narazie nie chce mi się. Marzy mi się Running Wild...
8
"Michał, zostaw, już po meczu"
0
http://www.marca.com/eventos/marcador/futbol/2016_17/champions/1a_fase/jornada_4/grupo_f/lva_rma/
MARCA: "To lepiej, że nie było świadków"
A cała Europa widziała ;)
0
O Góralski i Klich z powołaniem na Rumunię?
3
Wydaje mi się też, że gdyby zagrał dziś Ronaldo, królewscy mogliby ten mecz wygrać.
Tymczasem, dobranoc Culés!
122
Uważam, że Legia ewidentnie w pierwszym meczu zlekceważyła Real.
4
Wygrana ze Sportingiem u siebie i wierzę, że mój klub jeszcze zagra na wiosnę w Europie. Brawo Legia, brawo dla geniusza - Jacka Magiery!
0
Jako kibic Legii, w końcu w tym sezonie mogę wyjść z jaskinii. Kocham Cię Legio!
2
Po meczu na Bernabeu napisałem, że Magiera=Zidane, tylko różne zespoły prowadzą. Zmieniam zdanie, Magiera > Zidane, tylko różne zespoły prowadzą. Brawo Jacek!
0
Co to za skład Realu? Bale, CR, Benzema i Morata w pierwszym. Czyżby ustawienie 4-2-4?
1
Oglądamy młodzież Legii! nSport+
0
Mógłby ktoś ogarniający bliżej drużynę rezerw przybliżyć mi ustawienie na mecz?
0
Masip, Denis, Arda, Paco Alcácer, André Gomes, Mathieu z pierwszej drużyny w podstawie. Reszta Barça B - wg mnie.