0

Ktoś ciekawy do obczajenia będzie grał w meczu AngliaU21-WłochyU21? Rashford czy coś?

13

Dzisiaj w meczu Hiszpania U19 - Gruzja U19 (3-0) bramki strzelili Aleña (1 minuta) i Jordi Mboula (dwie). Ten drugi to także zawodnik Barçy.

Skrót meczu dla zainteresowanych: https://www.youtube.com/shared?ci=uatC0J5Y9Ao

0

Czy Carles Aleña pojechał na kadrę młodzieżową? Że Lucho go nie zaprosił na trening?

0

I przerwał serię 157 meczy z trójką :p

19

Uff, wraca Vidal

2

"Ostre słowa jak na 15sto latka" XD do ćwiąkały

20

Enrique na tablecie czytał komentarze trenerów z fcbarca.com

7

Denis dziś fantastyczny jak narazie

0

Mowię o meczach, które oglądam :p

0

Ale Legia piękne gole ostatnio strzela. Brawo! Są trzy punkty, jeszcze tylko Barça!

1

Skład drużyny "B" na mecz z ostatnią drużyną 3 ligi (Eldense):
1 Suárez
2 Palencia (c)
3 Moisés
4 Fali
5 Tarín
6 Borja López
7 Aleñá
8 Gumbau
9 Marc
10 Perea
11 Alfaro

6

Hahahaha, leżę :d ktoś moje idiotyczne przemyślenia wrzuca dalej XD

0

Marzy mi się transfer Steven'a N'Zonziego. Co o nim myślicie? Wg mnie do rotacji z Busim idealny.

0

Aubameyang się chyba nudzi w Hamburgu xd

0

To będzie moje 4 HOA. Jak masz pytania to wal.

0

Byłem, ale nie podobało mi się, szczerze mówiąc. Preferuję niemieckie festiwale

0

Genialna kapela, która prawie nie koncertuje. Pozatym zagrali kiedyś kultowy koncert na Metalmanii. I to jeden z niewielu moich ukochanych zespołów, którego nie widziałem.

0

Czekam na coś czego nie widziałem jeszcze, bo narazie nie chce mi się. Marzy mi się Running Wild...

8

"Michał, zostaw, już po meczu"

0

http://www.marca.com/eventos/marcador/futbol/2016_17/champions/1a_fase/jornada_4/grupo_f/lva_rma/

MARCA: "To lepiej, że nie było świadków"

A cała Europa widziała ;)

0

O Góralski i Klich z powołaniem na Rumunię?

3

Wydaje mi się też, że gdyby zagrał dziś Ronaldo, królewscy mogliby ten mecz wygrać.

Tymczasem, dobranoc Culés!

122

Uważam, że Legia ewidentnie w pierwszym meczu zlekceważyła Real.

4

Wygrana ze Sportingiem u siebie i wierzę, że mój klub jeszcze zagra na wiosnę w Europie. Brawo Legia, brawo dla geniusza - Jacka Magiery!

0

Jako kibic Legii, w końcu w tym sezonie mogę wyjść z jaskinii. Kocham Cię Legio!

2

Po meczu na Bernabeu napisałem, że Magiera=Zidane, tylko różne zespoły prowadzą. Zmieniam zdanie, Magiera > Zidane, tylko różne zespoły prowadzą. Brawo Jacek!

0

Co to za skład Realu? Bale, CR, Benzema i Morata w pierwszym. Czyżby ustawienie 4-2-4?

1

Oglądamy młodzież Legii! nSport+

0

Mógłby ktoś ogarniający bliżej drużynę rezerw przybliżyć mi ustawienie na mecz?

0

Masip, Denis, Arda, Paco Alcácer, André Gomes, Mathieu z pierwszej drużyny w podstawie. Reszta Barça B - wg mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?