1

To 30% na Mahreza jest przekomiczne

0

10.

8

Lloris, Messi, Muller, Mahrez i Modrić. Kolejna 5 nominowanych do Ballon D' Or

6

Co więcej wszyscy mają Baskijskie korzenie, włącznie z Laporte. I to jest w tym klubie najpiękniejsze ;)

5

Mam nadzieje, że Chelsea wbije piątego gola, a jeden z obrońców Londyńskiej ekipy po końcowym gwizdku dumnie rozłoży dłoń w kierunku kamer i "wielkiego" Jose. W sumie mógłby to zrobić ten Hiszpan z 3 na plecach!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

To jest troll tak? Bo tak dobry, że nie umiem ocenić.

0

Athletic*, a Sevilla dziś u siebie na Ramon Sanchez Pizjuan. Ale z jednym się zgadzam, Vamos Sevilla i Athletic!

0

Dzięki, właśnie się kładłem i nie zasnę teraz...

2

Kurde no szkoda bardzo :(

3

Ciekawe jaką Japońska URWA miałaby przyśpiewkę w Polsce?:p

3

Ekstraklasa to stan umysłu :D co prawda na trzeźwo się nie da, ale zabawa na stadionie przednia, polecam :p

3

Wróciłem właśnie z Polskiego El Clasico. Mecz średni, ale końcówka niesamowita. Ogień na żylecie, Lech w sumie spoko oprawę też miał. Jednak ekstraklasa to jest to!

0

Paco za Digne/Roberto. Tu trzeba coś wbić.

6

Breivik?

0

Pewnie będzie tak jak mówisz ;) z drugiej strony liczę na Munira

1

TS-Roberto,Mascherano,Umtiti,Digne-Busi,Gomes,Iniesta-Messi,Paco,Neymar.
Mój skład na dziś, zobaczymy czy dobry ze mnie wuefista :D

0

Te Amo, Leo!!!!!!!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jaki dab hahaha :D

1

Hahahaha, byłem sekunde szybszy!

1

Oriol Busquets (u19) to rodzina Sergio?

96

Gdyby odjąć gole Cristiano byłoby 5-1. W sumie nie tak źle.

13

Mazurek Dąbrowskiego na trybunach!

9

Mój wniosek jest taki. Magiera to trenerski poziom Zidane'a. Poprostu troche inne kluby prowadzą.

1

Brawo Legia!!!!!

0

Czuje sie jak na lazienkowskiej, szacunek!

0

Wytrzymane 3 minuty! Sukces

0

Bawimy się w typera Legia-RM. Ja obstawiam 7-0 Zwycięzcy dostaną polecenie ode mnie!!!!!! (Warto)

0

Leci w TV, albo jakiś link? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?