TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To 30% na Mahreza jest przekomiczne
0
10.
8
Lloris, Messi, Muller, Mahrez i Modrić. Kolejna 5 nominowanych do Ballon D' Or
6
Co więcej wszyscy mają Baskijskie korzenie, włącznie z Laporte. I to jest w tym klubie najpiękniejsze ;)
5
Mam nadzieje, że Chelsea wbije piątego gola, a jeden z obrońców Londyńskiej ekipy po końcowym gwizdku dumnie rozłoży dłoń w kierunku kamer i "wielkiego" Jose. W sumie mógłby to zrobić ten Hiszpan z 3 na plecach!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
To jest troll tak? Bo tak dobry, że nie umiem ocenić.
0
Athletic*, a Sevilla dziś u siebie na Ramon Sanchez Pizjuan. Ale z jednym się zgadzam, Vamos Sevilla i Athletic!
0
Dzięki, właśnie się kładłem i nie zasnę teraz...
2
Kurde no szkoda bardzo :(
3
Ciekawe jaką Japońska URWA miałaby przyśpiewkę w Polsce?:p
3
Ekstraklasa to stan umysłu :D co prawda na trzeźwo się nie da, ale zabawa na stadionie przednia, polecam :p
3
Wróciłem właśnie z Polskiego El Clasico. Mecz średni, ale końcówka niesamowita. Ogień na żylecie, Lech w sumie spoko oprawę też miał. Jednak ekstraklasa to jest to!
0
Paco za Digne/Roberto. Tu trzeba coś wbić.
6
Breivik?
0
Pewnie będzie tak jak mówisz ;) z drugiej strony liczę na Munira
1
TS-Roberto,Mascherano,Umtiti,Digne-Busi,Gomes,Iniesta-Messi,Paco,Neymar.
Mój skład na dziś, zobaczymy czy dobry ze mnie wuefista :D
0
Te Amo, Leo!!!!!!!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jaki dab hahaha :D
1
Hahahaha, byłem sekunde szybszy!
1
Oriol Busquets (u19) to rodzina Sergio?
96
Gdyby odjąć gole Cristiano byłoby 5-1. W sumie nie tak źle.
13
Mazurek Dąbrowskiego na trybunach!
9
Mój wniosek jest taki. Magiera to trenerski poziom Zidane'a. Poprostu troche inne kluby prowadzą.
1
Brawo Legia!!!!!
0
Czuje sie jak na lazienkowskiej, szacunek!
0
Wytrzymane 3 minuty! Sukces
0
Bawimy się w typera Legia-RM. Ja obstawiam 7-0 Zwycięzcy dostaną polecenie ode mnie!!!!!! (Warto)
0
Leci w TV, albo jakiś link? :)