2

na stronie Eleven masz, rano kupilem za 10zł i obejrzałem teraz Stan Futbolu w super jakości. Ale jak będzie na El Clasico nie wie nikt

1

Obejrzałbym Stan Futbolu, ale kurde bez Pawła Zarzecznego to od razu się odechciewa :/

0

Dzięki, to narazie wezmę ten 3 dniowy pakiecik, a potem ocenie czy warto :D

0

Poproszę o wskazówki. Warto wykupić pakiet na stronie Eleven? Dostęp będzie od razu? To działa na stronie Eleven czy przekieruje mnie do jakiegoś Playera gdzie będzie ścinało? (podobno serwery Eleven mają wytrzymać)

0

Podesłałbyś link do rezerwacji (jeśli są jeszcze miejsca) bo nie mogę znaleźć :)

6

Pamietam taki cytat Raya Hudsona

"If Isaac Newton was watching this man, he'd be saying - boy, was I wrong" oczywiście na temat Leo po jakiejś akcji w El Clasico :D

Pamietacie coś dobrego od tego komentatora?

Edit: znalazłem tę wypowiedź dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/shared?ci=AAKFCKVyy54
5:24.

Teraz jeszcze zobaczyłem, że na końcu tego filmu jest:
"Wracając do Isaaca Newtona, on patrzy teraz z góry i mówi - jeśli chodzi o tę grawitację itd. myliłem się, Messi mial rację"
Mistrz!

0

Od 6? A nie od 9?

63

Zeby wygrać Lige Mistrzow to trzeba w niej grac najpierw.

1

Niewiele, to zwyczajna kobieta. Nie chciałem jej przeszkadzać :p na okęciu jest jakby co

3

O, właśnie spotkałem Anite Włodarczyk. Bardzo fajna kobieta :)

0

Jaki jest rekord goli w jednym meczu UCL?

2

Tak to sie konczy jak w Fifie obie druzyny ustawia superofensywny :D

PS. VADIS to jest mistrz

0

Nie jestem homo, ale kocham pana Jacka Magiere :D

1

Mi się dobrze wiedzie :D brawo drużyna B!

1

Ale się cieszę. Ja ostatnio dostałem bana za nadużywanie przycisku zgłoś na tego użytkownika. Kuriozum :D

0

Oby Paco strzelił.

2

To kto przypomni skład?

8

Deklasacja. Co za mecz Legii! Brawo Jacek Magiera

0

Myslalem, ze ten noname Pratto to jakis mlodzik xd 28 lat.

1

Chciałem coś napisać, ale mi już brak słów na tego małego w białych włosach :o

10

El mejor del mundo! Leo!

36

http://www.tomaszcwiakala.pl/messi-wybacz-im-bo-nie-wiedza-co-mowia/

Dobry wpis Ćwiąkały o Messim w kadrze. Obadajcie

1

No weź :(

1

Sklad PL:

Fabian-Piszczek,Glik,Pazdan,Jędrzejczyk-Krychowiak, Linetty-Kuba,Zieliński,Grosicki-Lewy.

Wytypowałem idealnie, mówcie mi per "panie selekcjonerze" :D

0

No to idealnie obstawiłem sklad.

2

Fabian-Piszczek,Glik,Pazdan,Jędrzejczyk-Krychowiak, Linetty-Kuba,Zieliński,Grosicki-Lewy. Myślę, że Nawałka zagra jednym napastnikiem.

0

Też uważam, że to średni bramkarz :p poprostu nie nazwałbym serie A ogórkową

0

Serie A to liga ogórkowa? (Alisson gra w As Roma, jest zmiennikiem Szczęsnego)

9

Romero;

Zabaleta, Otamendi, Mori, Más;

Pérez, Biglia, Mascherano, Di María;

Messi, Higuaín.



Alisson;

Alves, Miranda, Marquinhos, Marcelo;

Paulinho, Fernandinho, Renato;

Coutinho, Jesus, Neymar.



Zapinamy pasy i za 50 minut startujemy z superklasykiem!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?