TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
na stronie Eleven masz, rano kupilem za 10zł i obejrzałem teraz Stan Futbolu w super jakości. Ale jak będzie na El Clasico nie wie nikt
1
Obejrzałbym Stan Futbolu, ale kurde bez Pawła Zarzecznego to od razu się odechciewa :/
0
Dzięki, to narazie wezmę ten 3 dniowy pakiecik, a potem ocenie czy warto :D
0
Poproszę o wskazówki. Warto wykupić pakiet na stronie Eleven? Dostęp będzie od razu? To działa na stronie Eleven czy przekieruje mnie do jakiegoś Playera gdzie będzie ścinało? (podobno serwery Eleven mają wytrzymać)
0
Podesłałbyś link do rezerwacji (jeśli są jeszcze miejsca) bo nie mogę znaleźć :)
6
Pamietam taki cytat Raya Hudsona
"If Isaac Newton was watching this man, he'd be saying - boy, was I wrong" oczywiście na temat Leo po jakiejś akcji w El Clasico :D
Pamietacie coś dobrego od tego komentatora?
Edit: znalazłem tę wypowiedź dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/shared?ci=AAKFCKVyy54
5:24.
Teraz jeszcze zobaczyłem, że na końcu tego filmu jest:
"Wracając do Isaaca Newtona, on patrzy teraz z góry i mówi - jeśli chodzi o tę grawitację itd. myliłem się, Messi mial rację"
Mistrz!
0
Od 6? A nie od 9?
63
Zeby wygrać Lige Mistrzow to trzeba w niej grac najpierw.
1
Niewiele, to zwyczajna kobieta. Nie chciałem jej przeszkadzać :p na okęciu jest jakby co
3
O, właśnie spotkałem Anite Włodarczyk. Bardzo fajna kobieta :)
0
Jaki jest rekord goli w jednym meczu UCL?
2
Tak to sie konczy jak w Fifie obie druzyny ustawia superofensywny :D
PS. VADIS to jest mistrz
0
Nie jestem homo, ale kocham pana Jacka Magiere :D
1
Mi się dobrze wiedzie :D brawo drużyna B!
1
Ale się cieszę. Ja ostatnio dostałem bana za nadużywanie przycisku zgłoś na tego użytkownika. Kuriozum :D
0
Oby Paco strzelił.
2
To kto przypomni skład?
8
Deklasacja. Co za mecz Legii! Brawo Jacek Magiera
2
Rakuten na koszulce, mi sie podoba http://www.mundodeportivo.com/r/GODO/MD/p3/Barca/Imagenes/2016/11/16/Recortada/img_rguillamet_20161116-105419_imagenes_md_otras_fuentes_rakuten-camiseta-kWdG-U4119050205176RH-980x554@MundoDeportivo-Web.jpg
0
Myslalem, ze ten noname Pratto to jakis mlodzik xd 28 lat.
1
Chciałem coś napisać, ale mi już brak słów na tego małego w białych włosach :o
10
El mejor del mundo! Leo!
36
http://www.tomaszcwiakala.pl/messi-wybacz-im-bo-nie-wiedza-co-mowia/
Dobry wpis Ćwiąkały o Messim w kadrze. Obadajcie
1
No weź :(
1
Sklad PL:
Fabian-Piszczek,Glik,Pazdan,Jędrzejczyk-Krychowiak, Linetty-Kuba,Zieliński,Grosicki-Lewy.
Wytypowałem idealnie, mówcie mi per "panie selekcjonerze" :D
0
No to idealnie obstawiłem sklad.
2
Fabian-Piszczek,Glik,Pazdan,Jędrzejczyk-Krychowiak, Linetty-Kuba,Zieliński,Grosicki-Lewy. Myślę, że Nawałka zagra jednym napastnikiem.
0
Też uważam, że to średni bramkarz :p poprostu nie nazwałbym serie A ogórkową
0
Serie A to liga ogórkowa? (Alisson gra w As Roma, jest zmiennikiem Szczęsnego)
9
Romero;
Zabaleta, Otamendi, Mori, Más;
Pérez, Biglia, Mascherano, Di María;
Messi, Higuaín.
Alisson;
Alves, Miranda, Marquinhos, Marcelo;
Paulinho, Fernandinho, Renato;
Coutinho, Jesus, Neymar.
Zapinamy pasy i za 50 minut startujemy z superklasykiem!