TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Gdy pojawia się poranny przegląd prasy, to znak, by iść spać...
5
Internetu nie ma, ale fcbarca jest. Tak to się robi xD
0
Skład rezerw na mecz z Vilarreal B:
1 Suárez
2 Palencia (c)
3 Moisés
4 Fali
5 Marlon
6 Aleñá
7 Kaptoum
8 Gumbau
9 D. Romera
10 Perea
11 Alfaro
0
5 minut sparingu Legii z Zurychem i Odjidja schodzi z kontuzją. Oby nic poważnego.
39
Messi owszem sporo drybluje, ale bez przesady...
4
Odrazu która ekipa uzbiera wiecej punktow w Turbokozaku przechodzi dalej.
0
Co do nowego logo Juve. Koszulki wygladają tak biednie z nim, straszny jest.
http://www.footyheadlines.com/2017/01/juventus-new-logo-17-18-jersey.html?m=1
33
Arek Milik zmienił numer na 9. Pavoletti podobno chciał, ale szefostwo powiedziało, że Milik ma pierwszeństwo. Na początku grał z 99, bo podobno 9 było zarezerwowane dla Mauro Icardiego, ktory jednak nie trafił do Neapolu.
2
Gdy Alves i Rakitić strzelili gole dla Barcy przeciwo Sevilli, nie ucieszyli się, tylko stanęli w miejscu i głowa w dół, to jest tak zwany szacunek. Ramosowi go brakuje, bo po golu dla Sevilli się cieszył i dlatego go nie lubią.
1
W pierwszej połowie słabo jak całe Napoli, w drugiej bardzo dobrze, aż do zejścia. Ogółem sporo fajnych podań, jeden taki krosik 40 metrowy mi zapadł w pamięci z pierwszej połowie. Mecz na plus zdecydowanie.
2
Zieliński jaka asysta. Jakbym widział Messiego :ooooooo
0
Mój kumpel postawił troche kasy, że MSN nie strzeli w poprzednim klasyku. Po bramce Suareza napisałem mu "hehehe". Odpisał, że przecież Denis strzelił (nie oglądał, sprawdzał tylko Flashscore)
17
Napoli (Zieliński w wyjściowej, Łasicki ława, Milik poza kadrą)
Empoli (Skorupski w bramce)
Sampdoria (Linetty w pierwszej, Bereszyński ławka)
Roma (Szczęsny w bramce)
Za chwilę startuje Polska Serie A!
0
Tak, właśnie sprawdziłem. A ten drugi bramkarz to z drużyny u-23.
0
Co to za człowiek w bramce Man City? Może ktoś rozjaśnić? :) (wg flashscore jakiś o'Brien)
Edit// mam, normalnie Bravo stoi, a O'Brien nie istnieje. Dzięki Flashscore!
2
Kapuczka dziś na ławcę z Chelsea! Wasyl także to sobie pogadają 90 minut :p
0
A w XX wieku był ktoś taki?
1
Musisz zaktualizować i zaczac kariere od nowa. No i niewiem czy na ps3 sa aktualizacje. Ja na ps4 go mam.
11
Raczej: Czy jest coś czego pan nie potrafi, Panie Messi? :D
3
13 meczów w tym sezonie (ok. 1000 minut). Zdobył 2 gol i 3 asysty. Po czym złamał kość strzałkową i wróci za kilka miesięcy. Więc ogółem to raczej szpital niż boisko niestety.
1
Tu chodzi o znane osoby, ale zdecydowanie się z Tobą zgadzam :p
0
Swoją drogą Ramsey strzelił gola i Przemysław Wałęsa został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu.
2
Kamil Syprzak by się w tym meczu przdał
2
Messiemu się przycisk podania zepsuł chyba
1
Legenda Espanyolu w Barcie? Nie sądze
0
Ja bym chciał Eusebio lub Sampaoliego na przyszły sezon.
1
Bo był droższy.
1
Adama Traore, mega szybki jest. Tylko szkoda, że z umiejętnościami gorzej.
5
Kapustka na ławce. Świat się kończy :o
0
Wczoraj zaktualizowałem fife 17 na ps4 do aktualizacji 1.4 i mam normalnie Jesusa w Man City (calkiem bestia) i Barbose w Interze.