0

Skąd wiesz jak mówię na kobiety :p to, że ty jesteś prostakiem, nie znaczy, że każdy musi być ;)

0

https://mobile.twitter.com/W_Kowal/status/787374656445710336

Cóż za szacunek do kobiet, żenujący typ...

3

A od kiedy Atletico ma tryplet, mistrzu?

0

Klątwa Paco

0

Kapustka po miesięcznym nic nie robieniu, w końcu zagrał swój 3 mecz w drużynie u-23 Leicester. Rozegrał pełne 90 minut I chciałbym się spytać, czy może ktoś się orientuje jak mu poszło?

17

Szkoda, że nie w POINTS per game :(

38

No przecież. Właśnie BVB wykupiło go z Lecha, może coś z niego będzie :)

0

Ronaldinho who? XD

0

Dasz linka? Kolega mnie prosił ;)

5

Teraz powinien pójść do Anglii i w pierwszym sezonie wygrać ligę. W tym momencie Coman ma 20 lat i mistrzostwo Francji, Włoch i Niemiec na koncie :D

0

Według mnie opcja pierwsza. Jędza na prawej, Rybus lewa.

0

Tak.

4

No Alexis gra jak pół Suareza :p

0

Posiada ktoś dobry szeroki skrót z meczu. Wiele osób tutaj jakąś fajną stronke wstawiało, a nie pamiętam :/ byłbym wdzięczny

1

Ja oglądam mecze z wyłączonym komentarzem od b. dawna. Niewiem jaki macie problem :p

1

Tak to prawda, jest leniem strasznym, a sezonu w Gijon nieuznałbym za świetnego. Grzał sporo ławe, ale myslalem, ze jest poprostu mlody. Ale okazali sie ze nie pracuje na odpowiednim poziomie. Dlatego wg mnie nie chcial go Lucho i teraz trener HSV na niego nie stawia. Szkoda, mocno mu kibicowalem

0

Już kolejny trener, który uważa, že to leń na treningach. Szkoda, myślałem, że coś z niego będzie

0

Na luzie, to jest naprawde proste. Rzucil mnie na gleboka wode instruktor, nie rozbilem auta, prawko zrobilem i jezdze i zyje :p

0

No co ty, ja na 1 jezdzie, 20 minut na placu I odrazu na miasto. Pierwszy raz w zyciu za kolkiem bylem :p

0

Dawno nie widziałem zeby LE cos tlumaczyl zawodnikowi wchodzacemu, zawsze Unzue te wskazowki przekazuje

6

Rakitić trochę jak Iniesta, mało strzela, ale jak już to b. ważne gole. Uwielbiam gościa :D

0

Ogladalem dopoki Barca nie zaczela. Mecz bez historii, nudne 0-0 bez ciekawych akcji. Polacy nic nie pokazali tak jak pozostalych 20stu zawodnikow :p

14

Ups, nie ma rekordu :[

3

Zamiast meczu Napoli jest logo Eleven, masakryczne problemy z łącznoscia :/

0

A teraz przełączamy dopingować Milika. Dawaj Arek!

0

Arbeloa w wyjściowym składzie WHU w EFL Cup! :D

0

Ale bramka w meczu Bologna-Sampdoria :o cudo

30

Wszystko stało się jasne xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?