TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skąd wiesz jak mówię na kobiety :p to, że ty jesteś prostakiem, nie znaczy, że każdy musi być ;)
0
https://mobile.twitter.com/W_Kowal/status/787374656445710336
Cóż za szacunek do kobiet, żenujący typ...
3
A od kiedy Atletico ma tryplet, mistrzu?
106
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/14695401_1097248930353389_8817635908723117189_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=439b655cb24daa85278820a514c0aef8&oe=58AA3F85
Mega mnie rozbawiło :D
0
Klątwa Paco
0
Kapustka po miesięcznym nic nie robieniu, w końcu zagrał swój 3 mecz w drużynie u-23 Leicester. Rozegrał pełne 90 minut I chciałbym się spytać, czy może ktoś się orientuje jak mu poszło?
17
Szkoda, że nie w POINTS per game :(
38
No przecież. Właśnie BVB wykupiło go z Lecha, może coś z niego będzie :)
0
Ronaldinho who? XD
0
Dasz linka? Kolega mnie prosił ;)
5
Teraz powinien pójść do Anglii i w pierwszym sezonie wygrać ligę. W tym momencie Coman ma 20 lat i mistrzostwo Francji, Włoch i Niemiec na koncie :D
0
Według mnie opcja pierwsza. Jędza na prawej, Rybus lewa.
0
Tak.
4
No Alexis gra jak pół Suareza :p
0
http://ndie.pl/publiczna-chlosta-noszenie-koszulek-barcelony-realu-nowe-prawo-isis/
Co
0
Posiada ktoś dobry szeroki skrót z meczu. Wiele osób tutaj jakąś fajną stronke wstawiało, a nie pamiętam :/ byłbym wdzięczny
1
Ja oglądam mecze z wyłączonym komentarzem od b. dawna. Niewiem jaki macie problem :p
1
Tak to prawda, jest leniem strasznym, a sezonu w Gijon nieuznałbym za świetnego. Grzał sporo ławe, ale myslalem, ze jest poprostu mlody. Ale okazali sie ze nie pracuje na odpowiednim poziomie. Dlatego wg mnie nie chcial go Lucho i teraz trener HSV na niego nie stawia. Szkoda, mocno mu kibicowalem
0
Już kolejny trener, który uważa, že to leń na treningach. Szkoda, myślałem, że coś z niego będzie
0
Na luzie, to jest naprawde proste. Rzucil mnie na gleboka wode instruktor, nie rozbilem auta, prawko zrobilem i jezdze i zyje :p
0
No co ty, ja na 1 jezdzie, 20 minut na placu I odrazu na miasto. Pierwszy raz w zyciu za kolkiem bylem :p
0
Dawno nie widziałem zeby LE cos tlumaczyl zawodnikowi wchodzacemu, zawsze Unzue te wskazowki przekazuje
6
Rakitić trochę jak Iniesta, mało strzela, ale jak już to b. ważne gole. Uwielbiam gościa :D
0
Ogladalem dopoki Barca nie zaczela. Mecz bez historii, nudne 0-0 bez ciekawych akcji. Polacy nic nie pokazali tak jak pozostalych 20stu zawodnikow :p
14
Ups, nie ma rekordu :[
3
Zamiast meczu Napoli jest logo Eleven, masakryczne problemy z łącznoscia :/
0
A teraz przełączamy dopingować Milika. Dawaj Arek!
0
Arbeloa w wyjściowym składzie WHU w EFL Cup! :D
0
Ale bramka w meczu Bologna-Sampdoria :o cudo
30
Wszystko stało się jasne xD