TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A nie Gameiro, Torres, Antoine?
7
Lubię Cię Marc, nie spie###l tego :D
4
Jeśli ktoś głębiej interesuję się rezerwami, mógłby streścić jak chłopakom idzie? Wygrywają? Ktoś się wyróżnia??
27
Z tego co widzę kibice Leicester są zajarani transferem Kapustki. Na forach często piszą o nim The Bart Man. Śmiesznie :D
5
Grosik w Rennes jeszcze
1
W Sztokholmie jest. Przyleciał dziś. Ale nie sądze, że zagra..
0
Z Barceloną może nie zagra, ale do Sztokholmu z drużyną poleciał :p
0
Juve jakichś młodzików sprowadziło?
2
Mają za mało pociągów, więc jeszcze zawieszają? Mądrze XD
1
Krychowiak, Verrati. Ale PSG będzie miało ogień w środku pola, jeśli ten drugi się kiedyś wyleczy.
1
Kolo Toure podpisał kontrakt z Celticiem!
14
Czyli Rakieta musi znaleźć nowego agenta.
5
Once de Gala Barcelony jest warta aktualnie 585 mln€, wg transfermarkt. Nieźle.
0
Czyli kadra pierwszego zespołu liczy na ten moment 24 zawodników? Zostało ostatnie wolne miejsce, oby dla Vietto
0
10/10 komentarz, szanuje.
1
Hehe, edytowałem wikipedie Gomesa, ale chyba nie zatwierdzili
1
O kurcze, transfer już oficjalnie potwierdzony przez Barcelone :o ale poszło szybko
3
Najlepsze akcje z pierwszego sparingu Barcy B wygranego 6-0.
(Jak ktoś już wrzucił to sorry, ja nie zauważyłem nigdzie niżej :) )
0
Jak dla mnie Mata
1
Najgorzej :/
1
Alves to chyba będzie na prawej pomocy grał co nie?
1
Wow, mało plotek było na jego temat. Transfer dopięty po cichu. Jestem pod wrażeniem, brawo!!!
2
Wystarczy wyjść do jakiegoś parku, wszędzie wszyscy latają teraz i łapią pokemony, co mi osobiście się podoba. Chociaż w taki sposób nerdy wyszły na powietrze :p
0
Oglądaj Better Call Saul, poziomem zbliżony do BB, no i wiesz postacie te same :P
0
Adalberto Penaranda z Watforduu do Udinese*. Do Granady też był wypożyczony.
1
Obejrzyj Spin-off Breaking Bad - "Better Call Saul". Właśnie skończyłem pierwszy sezon. Ogromne rozwinięcie historii Saula i Mike'a. Więc skoro się zżyłeś z bohaterami BB, to Ci się spodoba. (Dla mnie Mike najlepszy). Naprawde warty obejrzenia spinoff
0
Potwierdziła się prawidłowość, że co trzecie Euro wygrywa słabeusz:
1992-Dania
2004-Grecja
2016-Portugalia
:/
0
Postawiłem 4-0 dla Francji. Mam nadzieje, że Portugalia zrobi Brazylie z 2014, bo tyle farta to nie można mieć :p
0
Wstawiłem to parę godzin wcześniej, teraz musisz przeprosić, że spamujesz i kopiujesz z Twittera!!!! Nie no żart, wisi mi to :p Ale niektórzy tak reagują i bardzo mnie to bawi :D
6
Pierwsze słowa Pep'a w City "I need a right winger" xD