0

A nie Gameiro, Torres, Antoine?

7

Lubię Cię Marc, nie spie###l tego :D

4

Jeśli ktoś głębiej interesuję się rezerwami, mógłby streścić jak chłopakom idzie? Wygrywają? Ktoś się wyróżnia??

27

Z tego co widzę kibice Leicester są zajarani transferem Kapustki. Na forach często piszą o nim The Bart Man. Śmiesznie :D

5

Grosik w Rennes jeszcze

1

W Sztokholmie jest. Przyleciał dziś. Ale nie sądze, że zagra..

0

Z Barceloną może nie zagra, ale do Sztokholmu z drużyną poleciał :p

0

Juve jakichś młodzików sprowadziło?

2

Mają za mało pociągów, więc jeszcze zawieszają? Mądrze XD

1

Krychowiak, Verrati. Ale PSG będzie miało ogień w środku pola, jeśli ten drugi się kiedyś wyleczy.

1

Kolo Toure podpisał kontrakt z Celticiem!

14

Czyli Rakieta musi znaleźć nowego agenta.

5

Once de Gala Barcelony jest warta aktualnie 585 mln€, wg transfermarkt. Nieźle.

0

Czyli kadra pierwszego zespołu liczy na ten moment 24 zawodników? Zostało ostatnie wolne miejsce, oby dla Vietto

0

10/10 komentarz, szanuje.

1

Hehe, edytowałem wikipedie Gomesa, ale chyba nie zatwierdzili

1

O kurcze, transfer już oficjalnie potwierdzony przez Barcelone :o ale poszło szybko

3


Najlepsze akcje z pierwszego sparingu Barcy B wygranego 6-0.
(Jak ktoś już wrzucił to sorry, ja nie zauważyłem nigdzie niżej :) )

0

Jak dla mnie Mata

1

Najgorzej :/

1

Alves to chyba będzie na prawej pomocy grał co nie?

1

Wow, mało plotek było na jego temat. Transfer dopięty po cichu. Jestem pod wrażeniem, brawo!!!

2

Wystarczy wyjść do jakiegoś parku, wszędzie wszyscy latają teraz i łapią pokemony, co mi osobiście się podoba. Chociaż w taki sposób nerdy wyszły na powietrze :p

0

Oglądaj Better Call Saul, poziomem zbliżony do BB, no i wiesz postacie te same :P

0

Adalberto Penaranda z Watforduu do Udinese*. Do Granady też był wypożyczony.

1

Obejrzyj Spin-off Breaking Bad - "Better Call Saul". Właśnie skończyłem pierwszy sezon. Ogromne rozwinięcie historii Saula i Mike'a. Więc skoro się zżyłeś z bohaterami BB, to Ci się spodoba. (Dla mnie Mike najlepszy). Naprawde warty obejrzenia spinoff

0

Potwierdziła się prawidłowość, że co trzecie Euro wygrywa słabeusz:
1992-Dania
2004-Grecja
2016-Portugalia
:/

0

Postawiłem 4-0 dla Francji. Mam nadzieje, że Portugalia zrobi Brazylie z 2014, bo tyle farta to nie można mieć :p

0

Wstawiłem to parę godzin wcześniej, teraz musisz przeprosić, że spamujesz i kopiujesz z Twittera!!!! Nie no żart, wisi mi to :p Ale niektórzy tak reagują i bardzo mnie to bawi :D

6


Pierwsze słowa Pep'a w City "I need a right winger" xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?