7

Roma - Torino 1-2 do 86 minuty. Na boisko wchodzi król Rzymu Francesco Totti.

87 i 89 minuta dwa gole Francesco i Roma triumfuje 3-2. To się nazywa kapitan.

1

Odpalam jakieś ruskie streamy. Żenada z Tą transmisją

0

10/10 świetna jest.

0

Najpierw koło 60/74, a po tygodnniu "nawalania" testów bez przerwy zdałem teorie za pierwszym na 74/74. Nic strasznego, spokojnie :D

0

Nawet po odliczeniu Robbena i Riberyego zostaje 6 światowych graczy.

0

Obecnie gram Palermo na legendarnym. Jest ciężko.

2

Tots Units Fem Força!
Pamiętajcie!

0

W ogóle Atletico w tym roku gra z samymi mistrzami w LM tak jak my rok temu. Co ciekawe jeśli przejdą Bayern to w finale nie będzie mistrza. Ah te losowania Realu xD

1

Off Top:
Poszukuje do samochodu jakiegoś fajnego Indie/Alternative Rock'a jak niewiem Tame Impala. Macie coś godnego do polecenia? :)

14

Kto?

1

Autobus to nas wyeliminował chyba tylko wtedy jak nim do mediolanu jechalismy, bo wulkan wybuchl :p

0

Zobaczymy :D

0

Według mnie półfinały Real - Atm, Bayern - City. Uefa nie dopuści do powtórzenia finału z 2014.

0

Arda wyrzuć materace!

0

Vamos wielka Barcelono. Gramy!!!!!!!

25

Już nie jestem kibicem Wolfsburga xD

0

Dobre :D

3

Wilki wytrzymajcie to!

0

Vamos Wolfsburgo! Dziś jestem sezonowcem Wilków :D

0

Dokładnie tak, też tam siedziałem nad ławką Barçy. Pamiętam, że schodkami w dół szedłem i miałem rezerwowych na wyciągniecie ręki. Co za przeżycie.

2

Byłem na meczu z Wisłą Kraków :) debiut Guardioli na ławce trenerskiej o ile dobrze pamiętam.

3

Oby został. Mam nadzieje, ż West Ham zbuduje ekipe na conajmniej LE.

7

Zaje###ty nick :p

0

No to bez zastanowienia jedź.

0

Nie jest to jakieś wybitne partidazo, ja z Warszawy bym nie jechał. Ale jeśli mieszkasz na południu i masz blisko to czemu nie.

0

Alba za Turana, Iniesta za Rafe i jedziemy 2 połowa.

0

Come on West Ham!

3

Ja bym go widział w pierwszej 11 w Sevilli.

2

Simply Luisito.

0

Na boisku to mi się wydaje, že są tylko piłkarze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?