TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Roma - Torino 1-2 do 86 minuty. Na boisko wchodzi król Rzymu Francesco Totti.
87 i 89 minuta dwa gole Francesco i Roma triumfuje 3-2. To się nazywa kapitan.
1
Odpalam jakieś ruskie streamy. Żenada z Tą transmisją
0
10/10 świetna jest.
0
Najpierw koło 60/74, a po tygodnniu "nawalania" testów bez przerwy zdałem teorie za pierwszym na 74/74. Nic strasznego, spokojnie :D
0
Nawet po odliczeniu Robbena i Riberyego zostaje 6 światowych graczy.
0
Obecnie gram Palermo na legendarnym. Jest ciężko.
2
Tots Units Fem Força!
Pamiętajcie!
0
W ogóle Atletico w tym roku gra z samymi mistrzami w LM tak jak my rok temu. Co ciekawe jeśli przejdą Bayern to w finale nie będzie mistrza. Ah te losowania Realu xD
1
Off Top:
Poszukuje do samochodu jakiegoś fajnego Indie/Alternative Rock'a jak niewiem Tame Impala. Macie coś godnego do polecenia? :)
14
Kto?
1
Autobus to nas wyeliminował chyba tylko wtedy jak nim do mediolanu jechalismy, bo wulkan wybuchl :p
0
Zobaczymy :D
0
Według mnie półfinały Real - Atm, Bayern - City. Uefa nie dopuści do powtórzenia finału z 2014.
0
Arda wyrzuć materace!
0
Vamos wielka Barcelono. Gramy!!!!!!!
25
Już nie jestem kibicem Wolfsburga xD
0
Dobre :D
3
Wilki wytrzymajcie to!
0
Vamos Wolfsburgo! Dziś jestem sezonowcem Wilków :D
0
Dokładnie tak, też tam siedziałem nad ławką Barçy. Pamiętam, że schodkami w dół szedłem i miałem rezerwowych na wyciągniecie ręki. Co za przeżycie.
2
Byłem na meczu z Wisłą Kraków :) debiut Guardioli na ławce trenerskiej o ile dobrze pamiętam.
3
Oby został. Mam nadzieje, ż West Ham zbuduje ekipe na conajmniej LE.
7
Zaje###ty nick :p
0
No to bez zastanowienia jedź.
0
Nie jest to jakieś wybitne partidazo, ja z Warszawy bym nie jechał. Ale jeśli mieszkasz na południu i masz blisko to czemu nie.
0
Alba za Turana, Iniesta za Rafe i jedziemy 2 połowa.
0
Come on West Ham!
3
Ja bym go widział w pierwszej 11 w Sevilli.
2
Simply Luisito.
0
Na boisku to mi się wydaje, že są tylko piłkarze :D