TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Połączenie Pellegriniego i Pochettino?:p
2
Chciałbym go zobaczyć w którymś z dwóch pozostałych meczy.
Mam pytanko, pamiętacie, żeby Serfi zawalił jakąś bramkę w tym sezonie? Grając jako obrońca nie pokrył kogoś czy coś?
2
Kameni'ego na rezerwowego. Przynajmniej skończy z tymi meczami życia przeciwko Barçy :D
0
Mustafiego by mogli kupić. Widziałem taką plotkę nawet.
5
Wow, trzeba oddać pełen szacunek Bayernowi, genialne transfery- stoper światowej klasy i jeden z najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia. Pomijam to, że kradną zawodników rywalowi, bo akurat to Hummels sam chciał przejść.
0
Mistrza Polski chyba powoli już znamy tak swoją drogą.
3
La Manita, pięknie!
Tots units fem força! :)
0
Warto dodać, że puchar Węgier nosi nazwe "Magyar Kupa". Bardzo mi się podoba.
2
Ciekawe czy z grupy wyjdą.
4
Powodzenia maturzyści!
0
No to moge się zająć czymś ciekawszym...
0
Ten to jest dopiero nieszczęślliwy, co?
0
Co to jest ahahaha. Az sie odechciewa taki syf ogladac...
0
A po relegacji Arsenalu, Barca będzie miała nowego trenera :D
0
Ta przerwa to kibole kolejorza akurat ;)
0
Jestem z Warszawy to mam być za GKS-em? Weź wracaj człowieku do swojej groty i się nie pograzaj juz ;)
0
Ahahaha czemu jak sie wyswietla pasek z wynikiem na dole to Legia ma herb GKSu Bełchatów? XD zauwazyliscie?
0
Ależ oprawa Legionistów, brawo!
3
...poziom ekstraklasy
Czyli lepszy niż światowy :D
0
Wez, mieszkam kolo narodowego. Rok temu nie bylo zadymy, Legia wygrala i byl wielki melanz na calej saskiej kepie :p
0
Pewnie i tak grałby więcej niż Bartra :p
1
No o to mi chodziło, nie mogę się skupić w ogóle i mylę sezony :p ten lipiec zeszłego sezonu był tak dawno, że myślałem że poprzedni ;P
1
Zajęło mi to jakieś 30 sekund :D
6
Thiago Cionek rozegrał dwa mecze z rzędu w podstawowej jedenastce Palermo. 6 pkt, dwa czyste konta. #talizman
0
O jakiej kompromitacji mówisz? Ogólnie kompromitacji BPL w Europie? Czy coś szczególnego o WHU? A no tak, zapomniałem o tym krótkim epizodzie w eliminacjach z zeszłego sezonu, zapomnijmy o tym xD
2
Jeszcze tylko porażka UTD z Lisami i West Ham wielkimi krokami zbliża się ku podbojowi Europy. COYI!
0
Byłem bardzo zajęty, a teraz siedzę i to czytam. No dzięki :D
1
zmianyyyyyyy. Ci na boisku są tak mało intensywni, przemęczeni jakby. Usypiam poprostu, ktoś musi rozruszać tę gre Roberto i Vidal na boisko!
0
(okładka sportu) cudowne są te nowe koszulki :D
0
Spodziewam się ciekawszego meczu niż 1szy półfinał LM ;)