8

Połączenie Pellegriniego i Pochettino?:p

2

Chciałbym go zobaczyć w którymś z dwóch pozostałych meczy.

Mam pytanko, pamiętacie, żeby Serfi zawalił jakąś bramkę w tym sezonie? Grając jako obrońca nie pokrył kogoś czy coś?

2

Kameni'ego na rezerwowego. Przynajmniej skończy z tymi meczami życia przeciwko Barçy :D

0

Mustafiego by mogli kupić. Widziałem taką plotkę nawet.

5

Wow, trzeba oddać pełen szacunek Bayernowi, genialne transfery- stoper światowej klasy i jeden z najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia. Pomijam to, że kradną zawodników rywalowi, bo akurat to Hummels sam chciał przejść.

0

Mistrza Polski chyba powoli już znamy tak swoją drogą.

3

La Manita, pięknie!
Tots units fem força! :)

0

Warto dodać, że puchar Węgier nosi nazwe "Magyar Kupa". Bardzo mi się podoba.

2

Ciekawe czy z grupy wyjdą.

4

Powodzenia maturzyści!

0

No to moge się zająć czymś ciekawszym...

0

Ten to jest dopiero nieszczęślliwy, co?

0

Co to jest ahahaha. Az sie odechciewa taki syf ogladac...

0

A po relegacji Arsenalu, Barca będzie miała nowego trenera :D

0

Ta przerwa to kibole kolejorza akurat ;)

0

Jestem z Warszawy to mam być za GKS-em? Weź wracaj człowieku do swojej groty i się nie pograzaj juz ;)

0

Ahahaha czemu jak sie wyswietla pasek z wynikiem na dole to Legia ma herb GKSu Bełchatów? XD zauwazyliscie?

0

Ależ oprawa Legionistów, brawo!

3

...poziom ekstraklasy

Czyli lepszy niż światowy :D

0

Wez, mieszkam kolo narodowego. Rok temu nie bylo zadymy, Legia wygrala i byl wielki melanz na calej saskiej kepie :p

0

Pewnie i tak grałby więcej niż Bartra :p

1

No o to mi chodziło, nie mogę się skupić w ogóle i mylę sezony :p ten lipiec zeszłego sezonu był tak dawno, że myślałem że poprzedni ;P

1


Zajęło mi to jakieś 30 sekund :D

6

Thiago Cionek rozegrał dwa mecze z rzędu w podstawowej jedenastce Palermo. 6 pkt, dwa czyste konta. #talizman

0

O jakiej kompromitacji mówisz? Ogólnie kompromitacji BPL w Europie? Czy coś szczególnego o WHU? A no tak, zapomniałem o tym krótkim epizodzie w eliminacjach z zeszłego sezonu, zapomnijmy o tym xD

2

Jeszcze tylko porażka UTD z Lisami i West Ham wielkimi krokami zbliża się ku podbojowi Europy. COYI!

0

Byłem bardzo zajęty, a teraz siedzę i to czytam. No dzięki :D

1

zmianyyyyyyy. Ci na boisku są tak mało intensywni, przemęczeni jakby. Usypiam poprostu, ktoś musi rozruszać tę gre Roberto i Vidal na boisko!

0

(okładka sportu) cudowne są te nowe koszulki :D

0

Spodziewam się ciekawszego meczu niż 1szy półfinał LM ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?