8

Guerreiro, Rode, Mor, Bartra, Dembele i Mikel Merino za łącznie 43 mln € i to wszystko przed otwarciem okna transferowego. Szacun BVB.

1

Bo Pogba i Umtiti, przecież już w Barçy od dawna

1

Jeszcze finał baraży z Osasuną ;)))

1

Teraz każdy nowonarodzony w Polsce chłopiec będzie się nazywał Bartosz, a dziewczynka Kapustka

1

To najważniejsze! :D

3

Brawo Bartek Kapustka!! Brawo Polska!!

Mecz oglądałem w pubie w Maladze, gdzie aktualnie jestem, ależ emocje!!

0

Patrze na skład Irlandii i to jest druga liga Angielska :o trochę wiocha byłoby przegrać z nimi. Zobaczymy wieczorem.

0

O i typ na 5:0 z Panamą wszedł perfekcyjnie. Dzięki Leo!

1

Wrócił do treningu, będzie żył ;)

10

Jesteś w T-Mobile? Ja też w T-Mobile

3

Troche stary, ale trzykrotnym Mistrzem Świata chyba nikt by nie pogardził :)

0

Tak.

0

Najpierw grali co 2 lata, potem wydłużyli do 3, a następnie 4 lat przerwy. W 2016 mamy bonusowe CA z okazji setnej rocznicy powstania rozgrywek. Nie takie trudne do wydedukowania ;p

0

Ja w ogóle na mobilną nie mogę wejść, bo mnie wywala na to free.com cos tam blabla. Korzystam z wersji przeglądarkowej w telefonie i problemu nie ma, tylko na mobilnej jest masakra.

0

Chyba tylko na podbicie morali przed turniejem :p

0

Dzisiajj na moim Huawei to ledwo na strone wchodze, co 2 minuty mi to wyskakuje i jestt problem z korzystaniem ze stronki.

0

Do moderacji:
W lidze typerów Euro2016 chyba brakuje meczu Portugalia-Węgry w grupie F - 3 kolejka.

1

Gullit wrzucał, niezła akcja

0

Jak to mówią - szukajcie, a znajdziecie. Ja żadnej nie mam, a o telewizyjnej nic mi nie wiadomo ;)

1

Pique, Bartra i Iniesta dziś w podstawie na Koreę. Ponadto Bellerin, Cesc i Nolito jeśli chodzi o byłych graczy Barçy.

0

De Gea-Bellerin,Ramos,Pique,Alba-Busi,Iniesta,Koke,Thiago,Nolito-Aduriz. Na papierze wygląda niesamowicie, ale po sfinksie to nic nie wiadomo.

0

2:03 nasza flaga przechodzi we flagę Portugalii ;)

1

Złamanie z przemieszczeniem i koniec marzeńo Euro :/

0

Tak, dawno z nimi nie graliśmy :p

15

Wszyscy medal, a Krycha dostał talerz xD

21

Pique MVP! Uratował nam drugą połowę.

Dzięki Barço za wspaniały sezon, dobranoc wszystkim!

0

63% posiadania piłki Sevilli w 2 połowie. Dramat, nerwy niesamowite :o

0

Kibice sprowokowani - cały stadion w Esteladach :D

0

Vamos Barça!! Ale emocje.

7

Zdecydowanie. Tyle nocy na nim zarwałem, genialny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?