3

Mówisz o Leo Messim tak?

0

Wyświetliłem sobie na kalkulatorze transmisje :D

0

Better call Saul, že tak powiem.

0

Musieliśmy grać w wyjazdowych z Atleti, a teraz Bayern i ATM mają strasznie mylące się stroje.

0

Chyba poprostu jest 3 w hierarchii za w.w, ale ja się tam na Atleti nie znam za bardzo :p

3

Myślicie, że duet Gimenez - Savić podołają? CIenko to troszkę wygląda.

76

Rosyjskie media informują, że Marcin Komorowski z Tereka Groźnego prawie dogadany z Legią.

Czujecie to? Duda i Komorowski w jednej drużynie :D

1

Od 1.01.2017, nic nie musisz robic. Ja nic nie robilem, mam prawko od lutego

2

Vazquez wygryzł maszyne!!!

0

No to i tak już ostatni sezon, więc co za różnica :p

0

Jorge Mere, młody obrońca, wychowanek Sportingu Gijon. Za pare lat może być niezły.

0

Dybala, Mere, Bazoer, Umtiti o tak :D

0

Tylko przykłady podałem, jest ich więcej oczywiście :)

7

ja uwielbiam wszystkich footballowych romantyków jak Totti, Buffon czy Del PIero :)

0

Co wyprawia? Bo nie oglądam :p

0

Ja w sumie nie zauważyłem, sam rzadko piszę.

2

2.235 minut w 33 meczach ligowych i 1 w CdR to myślę nie najgorszy wynik chłopaka, który gra pierwszy sezon w La Liga. A biorąc pod uwage, że będzie rotacja spowodu gry w LM to tym lepiej dla niego. Pozatym będzie starszy, bardziej doświadczony i już po pierwszym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Dalej myślę, że to najlepszy możliwy wybór :)

4

Wracając do tematu przyszłego sezonu Halilović'a. Jak dla mnie wypożyczenie do Villarreal. Zwolni się miejsce w pomocy, bo Denis Suarez przejdzie do nas. Pozatym widać, że Marcelino stawia na młodych. Jak sądzicie?

3

Użytkowniku GenerałXavi - chciałeś zamknąć zakład na remis w Levante - Bilbao. Zamknąłeś czy wytrzymałeś do końca? :D

0

Go chyba kontuzje wyniszczyły nie? Zapowiadał się świetnie w Gijon.

2

Az sie usmiechnalem caly, jak Alen sie wital z chlopakami :)) cos wspanialego.

0

Kiedyś miałem okazje z nim rozmawiać i wziąłem autograf itd. Ale byłem mały i nie pamiętam :D

0

Byłem na pożegnaniu Adama. Małyszomania to było coś, wspaniałe wspomnienia. (oczywiście jeśli o niego Ci chodzi, ale nie sądze by mogło o kogo innego :p)

0

Patrz trener Chile rok temu ;)

8

Białe Adasie.

0

Nieźle się wczuł :p

6


Jurgen Klopp

2

Dzisiejszy rajd Bartry 40 metrów - mistrzostwo świata. Jak oddawał strzał wyglądał jakby ktoś workiem kartofli rzucił. Świetne to było :Db

0

Off Top:
Ponawiam pytanie po raz drugi i ostatni, żeby już nie spamować.
Poszukuje do samochodu jakiegoś fajnego Indie/Alternative Rock'a jak niewiem Tame Impala. Macie coś godnego do polecenia? :)

2

Dostaje opaskę jak wchodzi, tak samo jak u nas gdy pojawia się Iniesta na boisku, wtedy Messi mu oddaje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?