TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mówisz o Leo Messim tak?
0
Wyświetliłem sobie na kalkulatorze transmisje :D
0
Better call Saul, že tak powiem.
0
Musieliśmy grać w wyjazdowych z Atleti, a teraz Bayern i ATM mają strasznie mylące się stroje.
0
Chyba poprostu jest 3 w hierarchii za w.w, ale ja się tam na Atleti nie znam za bardzo :p
3
Myślicie, że duet Gimenez - Savić podołają? CIenko to troszkę wygląda.
76
Rosyjskie media informują, że Marcin Komorowski z Tereka Groźnego prawie dogadany z Legią.
Czujecie to? Duda i Komorowski w jednej drużynie :D
1
Od 1.01.2017, nic nie musisz robic. Ja nic nie robilem, mam prawko od lutego
2
Vazquez wygryzł maszyne!!!
0
No to i tak już ostatni sezon, więc co za różnica :p
0
Jorge Mere, młody obrońca, wychowanek Sportingu Gijon. Za pare lat może być niezły.
0
Dybala, Mere, Bazoer, Umtiti o tak :D
0
Tylko przykłady podałem, jest ich więcej oczywiście :)
7
ja uwielbiam wszystkich footballowych romantyków jak Totti, Buffon czy Del PIero :)
0
Co wyprawia? Bo nie oglądam :p
0
Ja w sumie nie zauważyłem, sam rzadko piszę.
2
2.235 minut w 33 meczach ligowych i 1 w CdR to myślę nie najgorszy wynik chłopaka, który gra pierwszy sezon w La Liga. A biorąc pod uwage, że będzie rotacja spowodu gry w LM to tym lepiej dla niego. Pozatym będzie starszy, bardziej doświadczony i już po pierwszym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Dalej myślę, że to najlepszy możliwy wybór :)
4
Wracając do tematu przyszłego sezonu Halilović'a. Jak dla mnie wypożyczenie do Villarreal. Zwolni się miejsce w pomocy, bo Denis Suarez przejdzie do nas. Pozatym widać, że Marcelino stawia na młodych. Jak sądzicie?
3
Użytkowniku GenerałXavi - chciałeś zamknąć zakład na remis w Levante - Bilbao. Zamknąłeś czy wytrzymałeś do końca? :D
0
Go chyba kontuzje wyniszczyły nie? Zapowiadał się świetnie w Gijon.
2
Az sie usmiechnalem caly, jak Alen sie wital z chlopakami :)) cos wspanialego.
0
Kiedyś miałem okazje z nim rozmawiać i wziąłem autograf itd. Ale byłem mały i nie pamiętam :D
0
Byłem na pożegnaniu Adama. Małyszomania to było coś, wspaniałe wspomnienia. (oczywiście jeśli o niego Ci chodzi, ale nie sądze by mogło o kogo innego :p)
0
Patrz trener Chile rok temu ;)
8
Białe Adasie.
0
Nieźle się wczuł :p
6
Jurgen Klopp
2
Dzisiejszy rajd Bartry 40 metrów - mistrzostwo świata. Jak oddawał strzał wyglądał jakby ktoś workiem kartofli rzucił. Świetne to było :Db
0
Off Top:
Ponawiam pytanie po raz drugi i ostatni, żeby już nie spamować.
Poszukuje do samochodu jakiegoś fajnego Indie/Alternative Rock'a jak niewiem Tame Impala. Macie coś godnego do polecenia? :)
2
Dostaje opaskę jak wchodzi, tak samo jak u nas gdy pojawia się Iniesta na boisku, wtedy Messi mu oddaje :)