TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ogien na El Molinon! Partidazo
0
Transfer DDG? :p.
5
Podsiadło zniszczył wszystkich :D
0
Już ogarnałem. Na C+sport jest dzielone :P
0
Co mnie to Benfica-Zenit obchodzi, po co oni to multi robią, zamiast na dwa kanały rozdzielić ;_;
2
Tożto cała once de gala!
1
W Fifie 06 młodziutki Messi miał po dwóch sezonach ovr 99. Ahh to były czasy...
0
Aleksander Kwaśniewski wygrał wybory prezydenckie!!
0
Spin & Dive xD
0
Dude, w ekstraklasie taka różnica między liderem, a ostatnią drużyną. To jest dopiero liga...
0
Jak tylko zobaczyłem Neya przy piłce.
0
Pedro już się nawet na ławkę w Chelsea nie załapał... Za to na ławce Kenedy, Loftus Cheek i inne młodziki
2
Chelsea gra z drugoligowcem. Pedro ława, smutne troszkę...
0
Jaki kurs czy strzelimy kiedykolwiek gola w reczna?
3
Komentarz usunięty
0
Szkoda, że Real stracił punkty z Realem
0
Faktycznie. Pomieszałem z jakimś innym meczem, bo pamiętam 6-1 Liverpoolu, może to był Southampton.
0
W pierwszym było 6-1, czy dobrze pamiętam?
49
Ja tam się ciesze, Barça co trzy dni to miód na moje serce :D
0
W fife 15 zawsze miałem ten transfer, poprostu zawsze.
1
Zamora.
3
O, jest podany fax Realu Madryt na przedostatniej stronie. Ciekawe ;p
0
Już jest :p
0
Wina ferrari.
0
Sam sobie odpowiedziałeś :D
0
Posiada ktoś godny polecenia stream Chelsea z Evertonem? Szukam i nie moge nic znaleźć, a canal+ jak zwykle kładzie lache na kibiców.
0
W żabce?? Hehe
0
A jakie jest dzisiejsze spotkanie?
0
Wolałbyś Ardę czy Roberto (jak w GD) na skrzydle? Za Suareza w linii ataku oczywiście.
0
No to licze na Atleti w 1/2. Oczywiście jeśli damy rade z Baskami.