0

Ale ogien na El Molinon! Partidazo

0

Transfer DDG? :p.

5

Podsiadło zniszczył wszystkich :D

0

Już ogarnałem. Na C+sport jest dzielone :P

0

Co mnie to Benfica-Zenit obchodzi, po co oni to multi robią, zamiast na dwa kanały rozdzielić ;_;

2

Tożto cała once de gala!

1

W Fifie 06 młodziutki Messi miał po dwóch sezonach ovr 99. Ahh to były czasy...

0

Aleksander Kwaśniewski wygrał wybory prezydenckie!!

0

Spin & Dive xD

0

Dude, w ekstraklasie taka różnica między liderem, a ostatnią drużyną. To jest dopiero liga...

0

Jak tylko zobaczyłem Neya przy piłce.

0

Pedro już się nawet na ławkę w Chelsea nie załapał... Za to na ławce Kenedy, Loftus Cheek i inne młodziki

2

Chelsea gra z drugoligowcem. Pedro ława, smutne troszkę...

0

Jaki kurs czy strzelimy kiedykolwiek gola w reczna?

3

Komentarz usunięty

0

Szkoda, że Real stracił punkty z Realem

0

Faktycznie. Pomieszałem z jakimś innym meczem, bo pamiętam 6-1 Liverpoolu, może to był Southampton.

0

W pierwszym było 6-1, czy dobrze pamiętam?

49

Ja tam się ciesze, Barça co trzy dni to miód na moje serce :D

0

W fife 15 zawsze miałem ten transfer, poprostu zawsze.

1

Zamora.

3

O, jest podany fax Realu Madryt na przedostatniej stronie. Ciekawe ;p

0

Już jest :p

0

Wina ferrari.

0

Sam sobie odpowiedziałeś :D

0

Posiada ktoś godny polecenia stream Chelsea z Evertonem? Szukam i nie moge nic znaleźć, a canal+ jak zwykle kładzie lache na kibiców.

0

W żabce?? Hehe

0

A jakie jest dzisiejsze spotkanie?

0

Wolałbyś Ardę czy Roberto (jak w GD) na skrzydle? Za Suareza w linii ataku oczywiście.

0

No to licze na Atleti w 1/2. Oczywiście jeśli damy rade z Baskami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?