TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaka bieda umysłowa, słodki jezu.
0
Temat rzeka. Wejdź sobie na Metal Archives i szukaj. Ew. na last.fm masz w miare sensownie potagowane bandy i możesz sobie znaleźć.
0
Całkiem ok do przodu Zieliński gra.
2
Te mecze u mnie na dzielnicy rozgrywane, a ja się nigdy nie wybrałem. Trzeba to zmienić :D
0
Wszystko jasne, dzięki :D
0
A może. Niech się wypowie któryś z naczelnych statystyków tej strony :p
2
A nie jest to raczej jakiś 80 mecz Luisa Enrique? Przecież 50 meczy to była sama Liga + Liga Mistrzów w zeszłym sezonie.
0
Oo w porządku. Turbo widziałem raz co ciekawe - w Niemczech, choć w Polsce grają cały czas. Hoffman spoko gość
1
Luz, każdemu się zdarza :)
1
To inaczej. Złożone w pięść dłonie odpowiednio moja prawa i jego prawa zetknęły się. Lepiej? :D
1
Zbiłem pare lat temu żółwika z Zakkiem Wyldem i zapadł mi w pamięci jego duży sygnet (czaszka) na serdecznym na prawej ręce :p
1
Louitv to kobieta. Lekkie faux pas z twojej strony ;p
2
Relacjonuj przyjacielu, bo w pociągu siedzę i nie obejrze :/
0
Sporting niestety już przegrywa po ślicznym golu Succesa.
6
Polecam odpalić Gijon-Granada, choćby dla samego Alena. Kolejny raz super gra :)
0
Ale Gijon rozegrał rożny. 1-0!
0
Zdecydowanie nadużywane w footballu :p
4
Jestem już uczulony na słowo "transparentny". Ile można :p
0
Można od dziś od 9 rano. Ja kupiłem na 18.12 godzina 00:01 czyli totalnie pierwszy seans. Kumpel po 10 próbował I Warszawa już wykupiona niestety na tę godzinę.
2
Dziś rano bileciki zakupione na premierę Star Wars VII. Ktoś z was się wybiera?
1
I mniej goli.
14
Wchodzi Gumbau I D(ios)ouglas, a Bartra siedzi kosztem "świetnych" dziś Pique I Mathieu. No dajcie spokój...
0
Dziękóweczka :)
0
Kto kapitanem po zejściu Busiego?
0
Chciałem właśnie napisać "Neymar strzel pięć to będziesz się bił z Lewym o Złotą Piłkę :p" A tu kareta, więc może zamilknę. BRAWO Neymar!!
7
Eibar 1-0 Sevilla
Sevilla wraca do swojej formy sprzed meczu z Barceloną.
0
Zacznij sobie od trylogii prequeli, czyli części 1-3 (1999-2005). Lepiej zrozumiesz historie :)
0
Jak Real straci dziś punkty, Celta liderem. Atleti drugie miejsce, Barca trzecia, Real w stylu kanonierskim.
0
Nolito! :/
Ale trzeba mu oddać, strzał fenomenalny. MATS bez szans.
0
Posiadanie:
Celta 57% - 43% Barcelona