0

Jaka bieda umysłowa, słodki jezu.

0

Temat rzeka. Wejdź sobie na Metal Archives i szukaj. Ew. na last.fm masz w miare sensownie potagowane bandy i możesz sobie znaleźć.

0

Całkiem ok do przodu Zieliński gra.

2

Te mecze u mnie na dzielnicy rozgrywane, a ja się nigdy nie wybrałem. Trzeba to zmienić :D

0

Wszystko jasne, dzięki :D

0

A może. Niech się wypowie któryś z naczelnych statystyków tej strony :p

2

A nie jest to raczej jakiś 80 mecz Luisa Enrique? Przecież 50 meczy to była sama Liga + Liga Mistrzów w zeszłym sezonie.

0

Oo w porządku. Turbo widziałem raz co ciekawe - w Niemczech, choć w Polsce grają cały czas. Hoffman spoko gość

1

Luz, każdemu się zdarza :)

1

To inaczej. Złożone w pięść dłonie odpowiednio moja prawa i jego prawa zetknęły się. Lepiej? :D

1

Zbiłem pare lat temu żółwika z Zakkiem Wyldem i zapadł mi w pamięci jego duży sygnet (czaszka) na serdecznym na prawej ręce :p

1

Louitv to kobieta. Lekkie faux pas z twojej strony ;p

2

Relacjonuj przyjacielu, bo w pociągu siedzę i nie obejrze :/

0

Sporting niestety już przegrywa po ślicznym golu Succesa.

6

Polecam odpalić Gijon-Granada, choćby dla samego Alena. Kolejny raz super gra :)

0

Ale Gijon rozegrał rożny. 1-0!

0

Zdecydowanie nadużywane w footballu :p

4

Jestem już uczulony na słowo "transparentny". Ile można :p

0

Można od dziś od 9 rano. Ja kupiłem na 18.12 godzina 00:01 czyli totalnie pierwszy seans. Kumpel po 10 próbował I Warszawa już wykupiona niestety na tę godzinę.

2

Dziś rano bileciki zakupione na premierę Star Wars VII. Ktoś z was się wybiera?

1

I mniej goli.

14

Wchodzi Gumbau I D(ios)ouglas, a Bartra siedzi kosztem "świetnych" dziś Pique I Mathieu. No dajcie spokój...

0

Dziękóweczka :)

0

Kto kapitanem po zejściu Busiego?

0

Chciałem właśnie napisać "Neymar strzel pięć to będziesz się bił z Lewym o Złotą Piłkę :p" A tu kareta, więc może zamilknę. BRAWO Neymar!!

7

Eibar 1-0 Sevilla
Sevilla wraca do swojej formy sprzed meczu z Barceloną.

0

Zacznij sobie od trylogii prequeli, czyli części 1-3 (1999-2005). Lepiej zrozumiesz historie :)

0

Jak Real straci dziś punkty, Celta liderem. Atleti drugie miejsce, Barca trzecia, Real w stylu kanonierskim.

0

Nolito! :/

Ale trzeba mu oddać, strzał fenomenalny. MATS bez szans.

0

Posiadanie:
Celta 57% - 43% Barcelona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?